ШЛ: Ливърпул - Реал Мадрид - 0:0 FT (1:3 agg)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32562
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Реал Мадрид - 0:0 FT (1:3 agg)

Мнениеот 1914.1902 » 15 апр 2021 11:20

paceto написа:Азар ще има шанса да играе срещу бившият си отбор Челси. :mrgreen:


Другият сезон може и да има.
Сега е момента за Винисиус. :mrgreen:

Потребителски аватар
Jürgen
Мнения: 3747
Регистриран на: 12 яну 2013 18:21
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Реал Мадрид - 0:0 FT (1:3 agg)

Мнениеот Jürgen » 15 апр 2021 12:58

Еее не познах, че ще отбележите ама познах, че ще продължите :mrgreen: Честито и успех ! Ще ми е кеф да видя РМ шампион без Роналдо ;)

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18052
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Реал Мадрид - 0:0 FT (1:3 agg)

Мнениеот kingofpop » 15 апр 2021 16:41

Jürgen написа:Еее не познах, че ще отбележите ама познах, че ще продължите :mrgreen: Честито и успех ! Ще ми е кеф да видя РМ шампион без Роналдо ;)


Ще те разочаровам, но в ШЛ няма да го видиш това в близките години, в Испания може :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Реал Мадрид - 0:0 FT (1:3 agg)

Мнениеот Тони » 15 апр 2021 17:13

Mного се тюхкате феновете на Реал Мадрид, при все че изходът от сблъсъка с Ливърпул беше ясен, след първия мач.
Ако някой от вас ми каже, че се е уплашил от съперника в сегашното му състояние - няма да повярвам.
Ливърпул са посредствени и записаха куп срамни рекорди.
На вас ви липсва половин отбор и беше нормално да играете предпазливо.
Равенството си е напълно достатъчно в случая.
Така полека полека и сте близо до две купи. Едва ли някой от вас ще има против да ги вземете с подобна игра. :lol:

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13344
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Реал Мадрид - 0:0 FT (1:3 agg)

Мнениеот sapio0o » 15 апр 2021 18:32

Тони написа:Ако някой от вас ми каже, че се е уплашил от съперника в сегашното му състояние - няма да повярвам.


Никой мадридист не се плаши от противника. Ако има притеснения са по-скоро от възможностите на нашия отбор. Все пак ми се струва, че набраха скорост и ако отстраним Челси, няма какво да спре Зидан от четвърти триумф. Успеваемостта на Реал във финали е 100% и няма да бъде прекъсната точно срещу ПСЖ или Сити. Вие сте с най-голям шанс да ни спрете, в два мача е друго.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18052
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Реал Мадрид - 0:0 FT (1:3 agg)

Мнениеот kingofpop » 16 апр 2021 01:18

sapio0o написа:
Тони написа:Ако някой от вас ми каже, че се е уплашил от съперника в сегашното му състояние - няма да повярвам.


Никой мадридист не се плаши от противника. Ако има притеснения са по-скоро от възможностите на нашия отбор. Все пак ми се струва, че набраха скорост и ако отстраним Челси, няма какво да спре Зидан от четвърти триумф. Успеваемостта на Реал във финали е 100% и няма да бъде прекъсната точно срещу ПСЖ или Сити. Вие сте с най-голям шанс да ни спрете, в два мача е друго.


Аз пък съм убеден в обратното. А именно че победителя от ПСЖ-Сити ще вземе трофея. И няма да давам доводи или нещо такова, само ще кажа, че ще играя 5-6 хиляди за вас да отстраните Челси, за да не кажеш, че хейтвам. :mrgreen: Така от нищото Тухел да дойде и да закара Челси на финал.........не ми се вярва..... Но на финала..... И ПСЖ и Сити имат в пъти повече индивидуална класа от вас и са в пъти по-добри, играят много по-добър футбол. А аз съм далеч от теорията на Пацето, че традицииите печелят финали :mrgreen:...Роналдо вече го няма и аурата да печелите финала от входа не е точно на дневен ред. Със сигурност ще е интересно, ще видим кой крив кой прав :mrgreen: Ако греша и наистина вземете ШЛ ще съм в тотален шок и ще призная Зидан за БОГ :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Реал Мадрид - 0:0 FT (1:3 agg)

Мнениеот paceto » 16 апр 2021 02:50

Те и Ювентус щяха да ни трепят на финала, ама се видя какво се случи в крайна сметка и пак не бяхме в добра форма. Да, сега Роналдо го няма, ама кой може да каже дали пък един Винисиус няма отново да избухне както срещу Ливърпул? Бензема за сега се справя добре в ролята си на нападател и не пропуска шанс да се разписва.

Нека стигнем финала и да видим кой с кого пък тогава да правим анализи, а и това с традициите за финала не е моя измислица и много световни анализатори говорят същото нещо.

Чувахме и как Атлетико нямало как да паднат два пъти от нас на финал, ама ей го и че това се случи, а какво пречи един Сити да падне и от нас като се има предвид, че до сега не са ходили на финал? Но, както казах до финал има още два мача, а ние не сме като вас и в случаят точно като теб да говорим за финалите още от 1/8 и 1/4 финалите. :lol:

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9219
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: ШЛ: Ливърпул - Реал Мадрид - 0:0 FT (1:3 agg)

Мнениеот bubka » 16 апр 2021 08:22

Аз мисля, че ще ни бият, който и да е на финал. Просто последните два-три сезона играхме и с ПСЖ, и със Сити, и доста силно ни пречукаха. А в момента също не са никак слаби отбори. Затова много исках Байерн, срещу тях загубата нямаше да я приемам тежко. Но иначе според мен ще отстраним Челси.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13344
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Реал Мадрид - 0:0 FT (1:3 agg)

Мнениеот sapio0o » 16 апр 2021 18:21

kingofpop написа:Аз пък съм убеден в обратното.


Ето, че веднъж вече не си познавал.. :lol: Челси е с най-голям шанс да ни спре, а ако това не стане направо залагай цялото си състояние на Рамос да вдига поредната. Реал е прекалено опитен, когато всичко се решава в един мач. Сити са зайци и със сигурност ще са по-лесна плячка. ПСЖ са опасни, но пак казвам, във финал е друго.

kingofpop написа:
NearDeathExperience написа:
kingofpop написа:Буфон вдига купата :geek:

Не трябваше ли още преди 2 години? ;)


тогава бяха по-слаби с маймуните Видал и Погба..



kingofpop написа:иначе за финала....досега като съм залагал на финал все още не съм губил, финала на еврото даже с много малко играх за Португалия....не мисля, че ще загубя за първи път в Кардиф, ако съдиите не се намесят ще ви е бая бая трудно


bubka написа:Аз мисля, че ще ни бият, който и да е на финал. Просто последните два-три сезона играхме и с ПСЖ, и със Сити, и доста силно ни пречукаха. А в момента също не са никак слаби отбори. Затова много исках Байерн, срещу тях загубата нямаше да я приемам тежко. Но иначе според мен ще отстраним Челси.


ПСЖ ни биха в груповата фаза, където и ЦСКА Москва ни сложи 4 гола в два мача.. Сити ги класира Варан, но има разлика между 1/8 финал и финал. Успеваемостта на Реал е различна в тези две фази.

kingofpop написа:И ПСЖ и Сити имат в пъти повече индивидуална класа от вас и са в пъти по-добри


ПСЖ може би, наистина имат зверове в отбора. Сити обаче, ако изключим Де Бройне не виждам пост в който да се мерят с РМ. Как ще сравниш Фоудън или както му е името с Бензема? Рубен Диаз :?: и Стоунс с Варан и Рамос... :lol: Халфовете им няма да ги коментирам даже до Кроос, Модрич и Каземиро.. Само защото Роналдо го няма не значи, че Реал е чак толкова отслабен. Силите са по-изравнени и отборът ни не е първа младост, но класата си остава. Абсурдно е да поставяш това под въпрос.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта