Ла Лига: Реал (Мадрид) - Барселона - 2:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал (Мадрид) - Барселона - 2:1 FT

Мнениеот paceto » 11 апр 2021 01:08

Никаква титла не е решена още.
Още следващият мач срещу коварните Хетафе може да глътнем вода, а след това отново гостуваме на Кадис като се има предвид, че ще идваме и от мач с Ливърпул.

Кадис дори есента ни биха у дома с 0:1.

Отделно имаме мачове срещу Бетис и Севиля макар и у дома, а най-коварното ни гостуване е кръг преди края на сезона срещу Билбао. Имаме достатъчно места да сбъркаме, а и като цяло дори да не станем шампиони все тази, защото трябва да се гради отбор и мен повече ме интересуват сега предстоящите трансфери от колкото титлата колкото и налудничаво да звучи.

С този състав в момента постигаме невероятни неща и аз съм доволен.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал (Мадрид) - Барселона - 2:1 FT

Мнениеот Furious_Monk » 11 апр 2021 01:10

paceto написа:
Furious_Monk написа:Зидан постъпи доста арогантно, извади най-любимия си футболист 20 минути преди края на мача. С други думи- не ми пука дали ще паднем... но пак ще ви бием. 8-)


Постъпи тактически умно в тази ситуация понеже се виждаше, че на Одриосола не му е лесно. Ако се беше забавил още малко и не вкара хора със защитни позиции и да помагат отзад щяха да ни изравнят почти сигурно. Това ранно пускане на Марсело, Асенсио, Мариано и Иско е добре, защото така вече бяха в час с нещата на терена и готови за последните секунди. 72 минута да пуснеш тези три дълбоки резерви е добър ход, защото ако ги беше пуснал в 82 нещата нямаше да са добре.



Еа срещу Роке Меса и попадението трябваше да бъде отменено", категоричен е Андухар Оливер (бивш елитен испански рефер). [/i]



Брат, трудно е намериш тактически умно решение, когато Сола е на линия- талантлив, работлив и бърз играч, който просто не си намира мястото ,нито в Байерн, нито в Реал... но скоростта му помогна много да се спечи този мач...След време, кой ще помни че именно неговата отдаденост е помогнала за за тази победа... но е хубаво, ние феновете, гледали този мач, да не го забравяме.

Не е добър, но помогна със сърце.


П.П

Зидан постъпи арогантно, но спечели... така че, всичко е наред. Първото няма значение, когато второто е водещо.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал (Мадрид) - Барселона - 2:1 FT

Мнениеот paceto » 11 апр 2021 01:13

То в тази професия трябва да имаш и топки и рискуваш. Понякога се получава, а понякога не.
Имаше упреци есента, че не прави смени или прави късни такива, но и тогава рискува понеже като виждаш, че играчите се справят добре на терена няма смисъл да ги пипаш т.е. добре познатото клише "Не пипаш нещо, което работи".

Като говоря за справяне на терена нямам предвид развоя на мача от към голове, а от това дали играчите се справят със задълженията си.

Радвам се да видя, че все пак има трезвомислещи фенове на Барселона, въпреки че не са от този форум. Това по повод изказвания на Куман след мача за дузпата и други оплаквания.

На мен звучи като лузър. Цял сезон реве от съдиите.Няма право да се оправдава, след като предния мач (с Валядолид) съдията буквално почти му подари победата. Ако ще го мерим да е с еднакъв аршин.....


Пак с оправданията. Истината е, че можеха да ни качат на разлика с оглед на положенията, които имаха, а ние повече мотахме топката, но без особена пенетрация. Оттук нататък не виждам как Реал ще изпусне преднината.Да не забравяме, че на тия им липсваха Рамос, Варан и Карвахал, после се контузи Васкес и влезе абсолютното недоразумение Одриосола и въпреки всичко създадохме в атака... това.


Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18051
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал (Мадрид) - Барселона - 2:1 FT

Мнениеот kingofpop » 11 апр 2021 02:46

Заслужена победа за вас, бяхте по-добрия отбор първото полувреме. Зидан според мен подходи много страхливо второто и отново доказа, че не е от най-смелите треньори :mrgreen: можеше да ни качите на разлика, а за малко да ви изравним... :mrgreen:


интересното е, че в момента в бета сте трети по коефициента за титла 2.75 за вас, а за нас и Атлети по 2.62 :mrgreen: :o не съм много съгласен, но както и да е
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал (Мадрид) - Барселона - 2:1 FT

Мнениеот paceto » 11 апр 2021 03:09

kingofpop написа:Заслужена победа за вас, бяхте по-добрия отбор първото полувреме. Зидан според мен подходи много страхливо второто и отново доказа, че не е от най-смелите треньори :mrgreen: можеше да ни качите на разлика, а за малко да ви изравним... :mrgreen:


интересното е, че в момента в бета сте трети по коефициента за титла 2.75 за вас, а за нас и Атлети по 2.62 :mrgreen: :o не съм много съгласен, но както и да е


Не е страхливо, защото схемата му се разби и трябваше да действа. Дори изчака пак много и направи големите промени чак в 72 минута с тройната смяна. Просто излизането на Васкес в 43 минути заради контузията и вкарвате на човек с 4 мача, които са за по няколко минути към този момент обърна нещата. Куцаше цялата игра именно от неговата зона понеже не е играл почти нищо и видимо се притесняваше и направи не малко грешки, които за малко да ни костват трите точки. Затова вкара опитните Марсело и Иско, за да укрепи защитата и всички да се съсредоточат към защитата, а Мариано и Асенсио бяха просто да държат в напрежение вашата защита.

Щеше да е глупаво ако не беше взел мерки и тези играчи бяха вкарани по късно понеже той по принцип като прави смени ги прави все късно и затова беше упрекван есента. Ако Васкес беше останал на терена вероятно нямаше да направим 5 смени понеже Зидан рядко прави толкова в един мач, че дори толкова му се събират за 3-4 мача. Просто обстоятелствата бяха такива и се наложи да се действа навреме и да се кърпят нещата в играта до колкото може. С Васкес на терена и първоначалната схема на игра вероятно пак щяхте да вкарате, но доста по-късно от 59 минута.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13341
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал (Мадрид) - Барселона - 2:1 FT

Мнениеот sapio0o » 11 апр 2021 08:39

kingofpop написа:Заслужена победа за вас, бяхте по-добрия отбор първото полувреме. Зидан според мен подходи много страхливо второто и отново доказа, че не е от най-смелите треньори :mrgreen: можеше да ни качите на разлика, а за малко да ви изравним... :mrgreen:


интересното е, че в момента в бета сте трети по коефициента за титла 2.75 за вас, а за нас и Атлети по 2.62 :mrgreen: :o не съм много съгласен, но както и да е


Не знам колко е заслужена, когато при 2:0 пропускаш да разгромиш съперника и накрая трепериш.. Много пропуски, които срещу Ливърпул може и да са фатални, тъй като те имат играчи за разлика от вас. Друг е въпросът, че компенсирате с адски много битка, тях не ги виждам да се хвърлят баш така и без публика. Ел Класико е друг тип заряд, мотивацията е един път. Жорди Алба например срещу нас се превърща в Роберто Карлош от най-добрите му години. Сержи Роберто също, не знам защо беше резерва. Винаги е на 100% срещу Реал. Ако имахте нападател като хората може би щяхте да изравните към края.


Титлата е на кантар. Между Реал и Барселона е и в момента не може да се каже кой е в по-изгодна позиция. И двата отбора има къде да губят точки.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал (Мадрид) - Барселона - 2:1 FT

Мнениеот paceto » 11 апр 2021 09:31

Суарес ако беше при тях щеше да е съвсем друга картинката.

Същото и ако при нас имаше играч от типа на Мбапе или Холанд понеже такива положения, които нашите изпуснаха те трудно биха изтървали.

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал (Мадрид) - Барселона - 2:1 FT

Мнениеот LevskiZavinagi » 11 апр 2021 10:01

Друго нещо, което се видя е, че резервите на Зидан - Одри, Иско Мариано и Марсело не стават и е хубаво да им търсим нови отбори. Чета много коментари с критики към отбора, което не ми харесва. Много хора забравят основните неща, които се случват в отбора и ги подминават с лека ръка. :roll:
П.с. А и тази дума "ако" цапа и мирише. Ако, ако. Суарез си е Суарез, Хааланд няма гол от един месец, не знам какво го коментираме него. Давайте за пример Левандовски. Сами видяхте Байерн без него срещу ПСЖ какво направиха и как изпуснаха 20 гола. На мен Куман ми харесва като смелост и идея за интеграция на млади футболисти. Така се прави. Лошото при него е, че много реве от съдиите, което при Зидан го няма. А няма нищо по-лошо да приличаш на ку*вата Пиче, който реве за всяко нещо и дава мнение във всяка една сфера, вместо да се чукне в главата и да погледне децата си, за да забележи колко много приличат на Надал :roll:
Изображение

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32559
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал (Мадрид) - Барселона - 2:1 FT

Мнениеот 1914.1902 » 11 апр 2021 10:14

Положителен баланс срещу Атлетико (2:0 и 1:1) и Барселона (3:1 и 2:1).

RM3313
Мнения: 1110
Регистриран на: 19 сеп 2018 10:53
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал (Мадрид) - Барселона - 2:1 FT

Мнениеот RM3313 » 11 апр 2021 13:04

При равен брой точки , това означава ли , че ние ще сми шампиони ?


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта