ШЛ: Аталанта - Реал Мадрид - 0:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32580
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ШЛ: Аталанта - Реал Мадрид, Сряда от 22:00

Мнениеот 1914.1902 » 25 фев 2021 00:08

CSKA69 написа:Паце, не знам как ги търпиш, на твое място отдавна щях да съм пратил ларгото и числото да си починат малко, че нещо напрегнати ми изглеждат :lol: Пустият му Зидан не губи и не си подава оставката :shock: :mrgreen: Как е възможно ??? :lol: 8-)


Добре, да ме махне, съгласен съм. Стой си ти и си пиши.

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4979
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: ШЛ: Аталанта - Реал Мадрид, Сряда от 22:00

Мнениеот LaRgO » 25 фев 2021 00:13

CSKA69 написа:Паце, не знам как ги търпиш, на твое място отдавна щях да съм пратил ларгото и числото да си починат малко, че нещо напрегнати ми изглеждат :lol: Пустият му Зидан не губи и не си подава оставката :shock: :mrgreen: Как е възможно ??? :lol: 8-)

Той и като губи от третодивизионен отбор, пак не си подава оставката. Но рано или късно ще бъде изритан от клуба! Тази съдийска победа го спаси, но съдиите не могат да го спасяват постоянно.

RM3313
Мнения: 1110
Регистриран на: 19 сеп 2018 10:53
Контакти:

Re: ШЛ: Аталанта - Реал Мадрид, Сряда от 22:00

Мнениеот RM3313 » 25 фев 2021 00:17

Пичове излагате се с тия съдии - ч.к си имаше , а Каземиро не е симулирал , побутнаха го и изгуби равновесие, не е като нарочно да е търсил дузпата . На Зидан така или иначе му изтичат дните с оглед нулевия сезон , който се задава .

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4979
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: ШЛ: Аталанта - Реал Мадрид, Сряда от 22:00

Мнениеот LaRgO » 25 фев 2021 00:28

RM3313 написа:Пичове излагате се с тия съдии - ч.к си имаше , а Каземиро не е симулирал , побутнаха го и изгуби равновесие, не е като нарочно да е търсил дузпата . На Зидан така или иначе му изтичат дните с оглед нулевия сезон , който се задава .

Като не е симулирал, защо съдията го предупреди ? За какво го предупреди ? Чист втори жълт, но съдията нямаше топки. Значи нямаше да изгони играч на Реал ако беше в положението на онзи от Аталанта. Това не е ли съдийско подпиране ?

RM3313
Мнения: 1110
Регистриран на: 19 сеп 2018 10:53
Контакти:

Re: ШЛ: Аталанта - Реал Мадрид, Сряда от 22:00

Мнениеот RM3313 » 25 фев 2021 00:44

LaRgO написа:
RM3313 написа:Пичове излагате се с тия съдии - ч.к си имаше , а Каземиро не е симулирал , побутнаха го и изгуби равновесие, не е като нарочно да е търсил дузпата . На Зидан така или иначе му изтичат дните с оглед нулевия сезон , който се задава .

Като не е симулирал, защо съдията го предупреди ? За какво го предупреди ? Чист втори жълт, но съдията нямаше топки. Значи нямаше да изгони играч на Реал ако беше в положението на онзи от Аталанта. Това не е ли съдийско подпиране ?

Всяко падане в наказателното поле ли е дузпа или симулация ? Просто ме побърквате с някакви небивали интерпретации с цел да се изкара някаква съдийска подкрепа там където я няма . Не забравяйте , че и аз недолюбвам Зидан и целия му щаб , който ни доведе до това положение , ама при положение , че в една камара мачове имаше неадекватни отсъждания в наша вреда и сега да търсим под вола теле , просто не е нормално .

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4979
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: ШЛ: Аталанта - Реал Мадрид - 0:1 FT

Мнениеот LaRgO » 25 фев 2021 00:52

Не всяко падане, но на повторението се видя, че Казамиро много фалшиво падна. Този двоен стандарт е много дразнещ и дава повод на разни хора да говорят, но този път с право.

И по-важното е, че съдията го предупреди. Щом го предупреди, значи мисли, че е симулирал. А щом мисли, че е симулирал, се дава жълт, което щеше да му е втори.

RM3313
Мнения: 1110
Регистриран на: 19 сеп 2018 10:53
Контакти:

Re: ШЛ: Аталанта - Реал Мадрид - 0:1 FT

Мнениеот RM3313 » 25 фев 2021 08:44

LaRgO написа:Не всяко падане, но на повторението се видя, че Казамиро много фалшиво падна. Този двоен стандарт е много дразнещ и дава повод на разни хора да говорят, но този път с право.

И по-важното е, че съдията го предупреди. Щом го предупреди, значи мисли, че е симулирал. А щом мисли, че е симулирал, се дава жълт, което щеше да му е втори.

Виж сега много пъти съдиите са предупреждавали без картон със знак на ръката футболисти да се изправят след недостанъчен контакт за отсъждане на нарушение , факт е че имаше нежелан за Каземиро контакт в гърба му , недостатъчен за отсъждане на наказателен удар , но не е симулирал . Футболист на Аталанта , Толой мисля с номер 2 извърши поне 5 нарушения и получи само забележка , така че нищо странно не е станало . Много е тъпо някой да се оправдава със съдиите за неуспеха си . Аз бях супер бесен срещу Леванте , че изгониха Милитао за подобно нещо , но после след като се успокоих и прегледах ситуацията пак , видях , че е бил правомерно отстранен . Пак да се повторя - играем супер бавен , безидеен футбол и минаваме някакси между какпките с късмет , но да се търси под вола теле със някакви съдийски аванти , просто е нелепо. Следя този отбор от 25 години и такъв неграмотен футбол не си спомням .

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13358
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ: Аталанта - Реал Мадрид - 0:1 FT

Мнениеот sapio0o » 25 фев 2021 10:14

Коментарите. :mrgreen: :mrgreen:

Реал Мадрид е в борбата за титла в Испания и с единия крак на 1/4 финал в ШЛ във финансова криза с отбора от 2017 и без голмайстор. Вие осъзнавате ли какво всъщност върши Зидан? Не сме 2009, че да дойде лятото и дядо Перес да накупи подаръците, за да може видиш ли ти ненаситените фенчета да се радват на титлички. Живеем в трудно време, а и дори да се оправи ситуацията, надали ще има голяма разлика. Доста клубове вече могат да си позволят да не продават, а и напоследък всякакви анонимници станаха по 100 милиона. Имайте предвид всички тези фактори преди да говорите за стил на игра и резултати. Картинката е много по-голяма.

Не сте видели нищо вие щом това ви се вижда агония. Това си е най-нормален цикъл, който трябва да се извърти. След три шампионски лиги е цяло чудо, че регресът не е дори по-голям. Правете нещо по-практично в свободното си време вместо да давате акъл на професионалисти в сфера от която нищо не разбирате (даже не ви чуват :lol: ) как да си вършат работата. Реал Мадрид ще го има и без двама-трима, хулещи по форумите.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32580
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ШЛ: Аталанта - Реал Мадрид - 0:1 FT

Мнениеот 1914.1902 » 25 фев 2021 10:36

Кой си ти, че да казваш кой какво да прави? Защо теб те нямаше след загубите, за да коментираш Алкояно примерно, тогава защо не видяхме чудо от Зидан в продълженията?
Да ти припомня ли какво спечели Реал Мадрид, след като Перес накупи подаръците през 2009 година? Мисля, че едно нищо. :lol:
В повечето случаи не съм говорил на Перес да купи нещо, а просто да не се разчита на футболисти със спорни или изчерпани качества. Зиданчо пък не трябва толкова лесно да пренебрегва някои млади момчета и да ги закотвя като резерви.
По твоята логика значи нито един фен не трябва да казва нищо, тъй като не е професионалист в сфера ''Футбол''.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32580
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ШЛ: Аталанта - Реал Мадрид - 0:1 FT

Мнениеот 1914.1902 » 25 фев 2021 11:00



Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта