ШЛ: Шахтьор (Донецк) - Реал (Мадрид) - 2:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

RMCF
Мнения: 2176
Регистриран на: 28 апр 2016 17:59
Контакти:

Re: ШЛ: Шахтьор (Донецк) - Реал (Мадрид), Вторник от 19:55

Мнениеот RMCF » 01 дек 2020 21:51

Raul7Panev написа:Кофти... Варан е наистина просто жалка сянка на предишната си форма. Сега ще трябва да се раздиграе Реал.
Иначе дори и да загубим днес, ако бием немците в Мадрид се класираме

Ако Гладбах победи Интер днес, в последния кръг нищо не зависи от нас. Дори и да бием Гладбах, то ако Шахтьор победи Интер ще имаме 1 точка по-малко от Борусия и равни точки с Шахтьор. При това положение Шахтьор се класират заради по-добри показатели в преките двубои.

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4979
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: ШЛ: Шахтьор (Донецк) - Реал (Мадрид), Вторник от 19:55

Мнениеот LaRgO » 01 дек 2020 21:57

цскату ще излезе ли от дупката, за да коментира величието на Зидан ?

Raul7Panev
Мнения: 855
Регистриран на: 31 юли 2018 11:46
Контакти:

Re: ШЛ: Шахтьор (Донецк) - Реал (Мадрид), Вторник от 19:55

Мнениеот Raul7Panev » 01 дек 2020 21:57

RMCF написа:
Raul7Panev написа:Кофти... Варан е наистина просто жалка сянка на предишната си форма. Сега ще трябва да се раздиграе Реал.
Иначе дори и да загубим днес, ако бием немците в Мадрид се класираме

Ако Гладбах победи Интер днес, в последния кръг нищо не зависи от нас. Дори и да бием Гладбах, то ако Шахтьор победи Интер ще имаме 1 точка по-малко от Борусия и равни точки с Шахтьор. При това положение Шахтьор се класират заради по-добри показатели в преките двубои.

Знам, но се съмнявам украинците да бият Интер. Те могат да бият само нас :mrgreen: ако не беше червеният картон на Видал вече щеше да сме аут от елиминациите

Потребителски аватар
Madonna
Мнения: 844
Регистриран на: 14 фев 2015 21:25
Контакти:

Re: ШЛ: Шахтьор (Донецк) - Реал (Мадрид), Вторник от 19:55

Мнениеот Madonna » 01 дек 2020 21:58

Боли...но съм и доволен.Очаквах загуба и се надявах на такава,единсвтното което може да промени ситуацията в клуба е пълен колапс и нов ера.Трябва нов треньор и нови световно класни футболисти.

Най-вероятно отиваме в Лига Европа,аз съм за ....там имаме някакви шансове,в ШЛ щяха да ни изнасилят

DimitarStoychev
Мнения: 216
Регистриран на: 13 фев 2019 23:01
Контакти:

Re: ШЛ: Шахтьор (Донецк) - Реал (Мадрид), Вторник от 19:55

Мнениеот DimitarStoychev » 01 дек 2020 22:02

Madonna написа:Боли...но съм и доволен.Очаквах загуба и се надявах на такава,единсвтното което може да промени ситуацията в клуба е пълен колапс и нов ера.Трябва нов треньор и нови световно класни футболисти.

Най-вероятно отиваме в Лига Европа,аз съм за ....там имаме някакви шансове,в ШЛ щяха да ни изнасилят


И Лига Европа е под въпрос, като се има предвид, че най-вероятно всички отбори ще има за какво да играят в последният кръг...

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9219
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: ШЛ: Шахтьор (Донецк) - Реал (Мадрид) - 2:0 FT

Мнениеот bubka » 01 дек 2020 22:10

Супер, паднахме. Дано сега и в следващите мачове така и да махат Зидан. Целият ми кредит на доверие към него се изпари, когато след фиаското с Валенсия ОТНОВО пусна Марсело в мача с Алавес.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ: Шахтьор (Донецк) - Реал (Мадрид) - 2:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 01 дек 2020 22:13

Футболът е за безделници, хич не се вълнувам от него... :lol:

Май към Почетино отиват нещата, макар че при него условията при бъдещо уволнение може да се окажат непосилни за Перес... в такъв случай- Раул.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.



Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32562
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ШЛ: Шахтьор (Донецк) - Реал (Мадрид) - 2:0 FT

Мнениеот 1914.1902 » 01 дек 2020 22:21

Лига Европа не е проблемът за Реал Мадрид, проблема в момента е начело на Реал Мадрид, а по-големия проблем е президент. ;)


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта