Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 2:1 FT (Шампиони)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23685
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 2:1 FT (Шампиони)

Мнениеот paceto » 18 юли 2020 19:52

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=eqM1CL_ae8Q[/youtube]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 2:1 FT (Шампиони)

Мнениеот Furious_Monk » 20 юли 2020 00:45

Лимонадения Джо написа:
Furious_Monk написа:Слушам Зизу... в момента ми е изключително трудно да повярвам, че Реал ще намери някого толкова близък до перфектността за треньор, ако той не е на линия.

Зинедин Зидан, Зинедин Зидан... Зинедин, Зинедин Зидаааннннн.

Каква метаморфоза, преди три години Зидан беше част от "атомното дуо"(другият бе Бензема), целящо да разбие "Los Blancos". Всякакви опити да се защити някой от "дуото" беше последван от осмиване и поучителни коментари. Предпочитам да се радвам днес, но и да помним малко от миналото.


Точно защото се помни миналото, не може да се забрави и годините когато липсата на голове от страна на Бензема водеха до загуба на точки, което в крайна сметка доведе до сериозни и доста болезнени загуби. Може пък това да са били твоите щастливи моменти, кой знае...защото ми е адски трудно да повярвам, че щастлив човек ще търси да се заяде, поне не и веднага след такъв луд сезон. :roll:



Не е хубаво да говориш в множествено число и да поставяш всички под общ знаменател, подло и мръснишко е. Защото колкото и да не съм съгласен с голямата симпатия на Зидан към Бензема, първият много години съм го защитавал и приемал като значима част от новата история на Реал Мадрид.


Бензема не е Реал Мадрид, за да избираш дали да се радваш на успеха на клуба или не, заради неговия личен такъв... Бензема е служител, които си е свършил добре работата тази година... но както сам каза, хубаво е да се помни и миналото. ;)
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

tapka4a
Мнения: 313
Регистриран на: 23 май 2020 18:25

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 2:1 FT (Шампиони)

Мнениеот tapka4a » 23 юли 2020 20:39

Real написа:Честита 34-та!
За мен е една от най-сладките (а съм преживял 15-тина) - щото я взехме повече с воля, отколкото с класа. И щото един отписан отбор от "издишащи" бивши величия, "надценени" лапета и "неграмотен" треньор натри носовете и на хейтърите, и на собствените си фенове. Забележителна Лига! И точно тази купа трябва да седи на най-видно място в музея.

P.S. Да не забравя... крачим! Ред е финансовите феърплеъри от Манчестър! :lol:

Тук доста послъга типично в твой стил. Първата от тези последни 15 титли на Реал е през 1980г., следващата е през 1986г. след което следват няколко поредни преди ново прекъсване до 1995г.
За да си преживял това на колко години трябва да си бил през 1980г. ? Отделно от това, в България тогава не се излъчваше нито 1 западноевропейско първенство, даваха само финалните фази на КЕШ и УЕФА и когато играят български отбори (евентуално) по единствената телевизия Канал 1 на БНТ.
Най-много да си прочел нещо в някой спортен вестник, че Реал е станал шампион през 1979/1980г. и си видял, че Реал играе с бели екипи (това е твоето преживяване) ако въобще си бил на възраст да четеш или не си лазил под масата, а най-вероятно изобщо не си бил роден. :lol:
Как плоско лъжеш не е истина. А ето нагледно да видят всички последните 15 титли на Реал в Примера:
1980,1986,1987,1988,1989,1990,1995,1997,2001,2003,2007,2008,2012,2017,2020.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 2:1 FT (Шампиони)

Мнениеот Real » 25 юли 2020 00:15

tapka4a написа:
Real написа:Честита 34-та!
За мен е една от най-сладките (а съм преживял 15-тина) - щото я взехме повече с воля, отколкото с класа. И щото един отписан отбор от "издишащи" бивши величия, "надценени" лапета и "неграмотен" треньор натри носовете и на хейтърите, и на собствените си фенове. Забележителна Лига! И точно тази купа трябва да седи на най-видно място в музея.

P.S. Да не забравя... крачим! Ред е финансовите феърплеъри от Манчестър! :lol:

Тук доста послъга типично в твой стил. Първата от тези последни 15 титли на Реал е през 1980г., следващата е през 1986г. след което следват няколко поредни преди ново прекъсване до 1995г.
За да си преживял това на колко години трябва да си бил през 1980г. ? Отделно от това, в България тогава не се излъчваше нито 1 западноевропейско първенство, даваха само финалните фази на КЕШ и УЕФА и когато играят български отбори (евентуално) по единствената телевизия Канал 1 на БНТ.
Най-много да си прочел нещо в някой спортен вестник, че Реал е станал шампион през 1979/1980г. и си видял, че Реал играе с бели екипи (това е твоето преживяване) ако въобще си бил на възраст да четеш или не си лазил под масата, а най-вероятно изобщо не си бил роден. :lol:
Как плоско лъжеш не е истина. А ето нагледно да видят всички последните 15 титли на Реал в Примера:
1980,1986,1987,1988,1989,1990,1995,1997,2001,2003,2007,2008,2012,2017,2020.

Казах 15-тина, а не 15. Точно щото не ми се занимава да броя, а не искам да "послъгвам".
80-та бях на 8, ама не я броя, гледам футбол от световното в Испания.
Колкото до това, какво са давали и писали по онова време в България - нямам идея, не бях тук.
Други въпроси имаш ли? :lol:


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bubka и 28 госта