Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 3:2 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 3:2 FT

Мнениеот Furious_Monk » 05 май 2019 19:25

Този гол в края малко неприятно дойде и май пак след фатална грешка на Каземиро, ако не бъркам... в този момент не следях много събитията, но като цяло съм доволен от показаното.

Много ми хареса огромната воля демонстрирана от Браим и цялото поведение на Мариано. Дано, ако (или по правилно се каже след) като напусне Реал, да намери място на което да изригне и да направи една успешна кариера.

Ако не отиде в Барселона или Атлетико и не говори глупости за Реал, ще се радвам за евентуалните му бъдещи успехи. Много мъжко момче на терена.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 3:2 FT

Мнениеот LevskiZavinagi » 06 май 2019 10:23

Това е лошото при нас, че когато един футболист направи един хубав мач, след това се започват безкрайните суперлативи. Нека да сме умерени оптимисти, за да не останем отново разочаровани. Хамес, Мората, Бейл, Иско, Асенсио... Няколко хубави мача, след това на първа страница във вестниците, следващите супер звезди в футбола и сега чеп за зеле не стават. Единствено Браим показва или по-точно загатва, че има хляб в него. Вайехо е ясен, та ясен. Валверде му трябва някъде игрови опит в добър отбор под наем. За мен най-радващите две неща са - изхвърлянето на уелския кон от състава и завръщането на Вини. Дори и за 10 мин показа, че той е бъдещето на отбора. Дано и Родриго е от същото тесто.
Изображение


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта