Селекцията в Реал Мадрид (Лято 2019)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43841
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Селекцията в Реал Мадрид (Лято 2019)

Мнениеот rhaegar » 19 май 2019 19:56

paceto написа:
rhaegar написа:Е бяга ли се от тия пари? :mrgreen: Човекът е в края на кариерата си, спечелил е всичко, няма къде по-нагоре да отиде, остават му пачките. :lol:


Как ще е в края на кариерата си като сега юли месец ще направи 30 години, така че футбол пред него има поне за още 4-5 години на високо ниво. :mrgreen:


С неговите контузии, ако изкара още 5 години на топ ниво ще е чудо.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11010
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Селекцията в Реал Мадрид (Лято 2019)

Мнениеот Furious_Monk » 19 май 2019 20:13

Thsmith написа:Колкото Лапорт получава или Ленгле :lol: :lol:
Забравих, че и Дебюши даже игра на левия бек през това време. Прави сметка.


Ти сам си го казал, той Дешан не вика и Лапорт, който в момента е един от най-стабилните френски бранители. Между другото на Франция ляв бранител не е ли Люка Ернандес? Менди от Лион няма как да го измести, ако покаже нещо повече в друг шампионат и при други условия, може и да има шанс... Все едно Фекир да измести Гризман.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23294
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Селекцията в Реал Мадрид (Лято 2019)

Мнениеот Thsmith » 19 май 2019 20:16

принципно беше Менди от Сити, тоя от Атлетико на пожар застана след контузиите на Менди.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11010
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Селекцията в Реал Мадрид (Лято 2019)

Мнениеот Furious_Monk » 19 май 2019 20:23

Просто това не е най-силния аргумент срещу лионския Менди, ако си му гледал мачове и знаеш нещо повече за играта му, може да споделиш, какво не ти харесва, защо смяташ че няма добро бъдеще в Мадрид...

Колкото и да са подлъгващи, някои хора и на клипчета на могат да впечатлят, при него поне там се е получила работата...
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

LM10
Мнения: 739
Регистриран на: 13 юли 2018 17:50
Контакти:

Re: Селекцията в Реал Мадрид (Лято 2019)

Мнениеот LM10 » 19 май 2019 20:23

И Ернандез направи супер Световно на левия бек.
Аз и за Павар не бях чувал преди СП 2018, ама ето, че от догодина ще цъка за Байерн.
Изображение

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23294
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Селекцията в Реал Мадрид (Лято 2019)

Мнениеот Thsmith » 19 май 2019 21:03

Furious_Monk написа:Просто това не е най-силния аргумент срещу лионския Менди, ако си му гледал мачове и знаеш нещо повече за играта му, може да споделиш, какво не ти харесва, защо смяташ че няма добро бъдеще в Мадрид...

Колкото и да са подлъгващи, някои хора и на клипчета на могат да впечатлят, при него поне там се е получила работата...

Честно казано, за мен е напълно обикновен защитник, а не нещо специално. Малко ми напомня на Люк Шоу. Не си покрива зоната като хората и често покрива засадата, което мен принципно ме дразни много в бековете.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11010
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Селекцията в Реал Мадрид (Лято 2019)

Мнениеот Furious_Monk » 19 май 2019 21:16

Хората не стоят на едно място, някои се развиват, други пък тръгват в обратната посока. Това важи и за самите отбори.Някои се развиват по-късно, други по-рано, но за сметка на това се изчерпват по-бързо. Тоя Менди, както в момента изглежда като никой, може и да стане някой...

Аз питам кой е отговорен за това, че през последните години не видяхме никакво развитие сред всички талантливи играчи на които се разчиташе да задържат нивото на отбора, дори и когато ветераните вече почувстват умората от годините изтощителни битки по зеления терен... това беше нещо, което се очакваше в един момент да се случи. Кой е виновен в този клуб?

Ако един два таланта се провалят, то вината си е изцяло в тях, ако всичките ти такива не успеят да достигнат своя потенциал, особено ако през тези години са стояли в отбора, то основната вина е в клуба....



Хубаво ще накупиш 10 нови футболиста, но от тях може поне 3-4 да не стават за това първенство или за този клуб, или пък може да се контузят тежко, което да доведе до драстичен спад в играта им, другите пък ще искат време за сработка. Надеждата е другата година началото да е толкова силно, че инерцията да даде криле на играчите и те да продължат до края в този ритъм.

Да се очаква щурм за титлата другият сезон изглежда твърде амбициозно към момента, не и невъзможно, но доста неща трябва да се напаснат по отличен начин.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11010
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Селекцията в Реал Мадрид (Лято 2019)

Мнениеот Furious_Monk » 19 май 2019 23:20

Thsmith написа:
Furious_Monk написа:Просто това не е най-силния аргумент срещу лионския Менди, ако си му гледал мачове и знаеш нещо повече за играта му, може да споделиш, какво не ти харесва, защо смяташ че няма добро бъдеще в Мадрид...

Колкото и да са подлъгващи, някои хора и на клипчета на могат да впечатлят, при него поне там се е получила работата...

Честно казано, за мен е напълно обикновен защитник, а не нещо специално. Малко ми напомня на Люк Шоу. Не си покрива зоната като хората и често покрива засадата, което мен принципно ме дразни много в бековете.


Щом си го гледал, значи все пак има поводи за песимизъм. Марсело никога не е бил дори и близо до добър защитник, но си остави своята следа, ако се доближава до него като техника и умение да пробива с дрибъл, то всичко зависи от това по какъв начин ще бъде изградена схемата, така че защитните му умения да не бъдат толкова необходими.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Селекцията в Реал Мадрид (Лято 2019)

Мнениеот paceto » 19 май 2019 23:27



М да, и се вижда че феновете са раздвоени с играчите от титулярите като на почти всички са слагали pass, но искат да остане за другият сезон.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта