Ла Лига: Реал Мадрид - Ейбар - 2:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23674
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Ейбар - 2:1 FT

Мнениеот paceto » 06 апр 2019 21:42

То и този резултат залъгва малко понеже имахме шанса да вкараме поне още 2-3 гола. Отделно ни отмениха един заради много тънка засада и според мен трябваше да се пусне това понеже си беше атака и засадата на Бензема беше съвсем леко в рамото и би трябвало при такива положения да се дава предимства на нападателят. Все пак от съдия до съдия има разлика, а и тази бригада като цяло беше страхлива особено страничните не смееха да вдигат флага много. Другият отменен гол си вече беше правилно понеже си имаше засада.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Ейбар - 2:1 FT

Мнениеот Tiberius » 06 апр 2019 21:49

Е, имаше си засада. Тънка, но я имаше. Поне според мен гола беше правилно отменен.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11008
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Ейбар - 2:1 FT

Мнениеот Furious_Monk » 06 апр 2019 22:35

Валверде направи доста силно второ полувреме.

А Де Томас продължава да си бележи, така че, варианта той да замести Мариано не изглежда чак толкова фантастичен. А и честно казано, как Йович ще измести Бензема в тази му форма? За играч на такава възраст, ротационният вариант не е особено удачен.

Видяхме как талантливи момчета, от много ротация се превърнаха в типични ротационни играчи. Очевидно, ако държиш много на един талант, или го налагаш ударно, или го даваш под наем в отбор в който ще е титуляр. В противен случай, шансът да придобие манталитет на ротационен играч е много голям.


За съжаление, към момента Себайос и Асенсио са тръгнали по подобен път.

Донякъде с тази хипотеза ми е свързана и теорията за двата трагични сезона на Бензема. Допреди четири години той си беше ротационен играч, никога не е имал възможност да мине през такъв период като безспорен титуляр.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23674
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Ейбар - 2:1 FT

Мнениеот paceto » 06 апр 2019 22:50

Tiberius написа:Е, имаше си засада. Тънка, но я имаше. Поне според мен гола беше правилно отменен.


Имаше си, ама както казах беше минимална и доста съдии оставят атаката да продължи щом не е пристъпил повече с тялото си отвъд линията. Тук само рамото му беше се показало, така си е до преценка на съдията.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта