Ла Лига: Реал Мадрид - Селта - 2:0 FT

Модератори: SkArY_9, paceto, kartago, slavia_forever, Madridist

Real
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Селта - 2:0 FT

Мнениеот Real » 17 мар 2019 22:55

Абе що всички забравяте, че Санти ни направи Световни Шампиони !?! :mrgreen:

За мача - много се радвам, че точно Бейл и Ицко се разписаха, ако Асенсио беше вкарал оная тупалка към 80-тата - щеше да е перфектен първият мач от лятната ни подготовка.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Контакти:

Мнениеот Furious_Monk » 18 мар 2019 00:20

Е то оставаше и там да се издъни. С този състав, въобще има ли треньор, който да не се справи с тази задача...

Real
Контакти:

Мнениеот Real » 18 мар 2019 09:12

Furious_Monk написа:Е то оставаше и там да се издъни. С този състав, въобще има ли треньор, който да не се справи с тази задача...

Ми.. Лопетеги? :lol:

Потребителски аватар
insaneboy1
Контакти:

Мнениеот insaneboy1 » 18 мар 2019 09:18

Furious_Monk написа:Е, да, той Солари няма вина, че излиза с почти еднакъв състав в три важни двубоя, при това в рамките на една седмица. Няма вина и за това, че използва схема, за която в момента няма необходимите футболисти.
При друг треньор, можеше да се вземе поне купата. Колкото и да са ефективни каталунците, имат си своите големи слабости и шансът да вкарат три гола с два удара не се дължи само на убийствената им ефективност.

Да, Солари постигна добри първоначални резултати, но след това, в три директни сблъсъка с отбори от най-високо ниво, се видяха треньорските му умения.

Благодарен на Солари може да бъде Перес, заради това че успя някак си да му забърше задника с поредица от добри резултати срещу средна класа отбори. За мен, той пропусна поне една купа(колкото и незначителна да е за някого), а и в ШЛ не се знаеше при определи обстоятелства какво щеше да се случи.

И какво искате? Да излезе с резервите срещу Барселона и да загуби двата мача с двуцифрен резултат? Представяте ли си тогава колко недоволни щяхте да сте и какво щеше да се пише тук?

Потребителски аватар
Thsmith
Контакти:

Мнениеот Thsmith » 18 мар 2019 09:46

Furious_Monk написа:Е, да, той Солари няма вина, че излиза с почти еднакъв състав в три важни двубоя, при това в рамките на една седмица. Няма вина и за това, че използва схема, за която в момента няма необходимите футболисти.
При друг треньор, можеше да се вземе поне купата. Колкото и да са ефективни каталунците, имат си своите големи слабости и шансът да вкарат три гола с два удара не се дължи само на убийствената им ефективност.

Е искаш да беше пуснал резервите в някой от мачовете ли? Тогава щяхте да говорите, че е подценил/зачеркнал някой мач. ; )

И да не говорим, че особено първия мач си го изигра доста като хората, но един фавелчо опропасти всички и в крайна сметка направихме равен. От там тръгна всичко.
Изобщо не съм склонен да стоварвам всичко на неговата глава. Е... не е Ариго Саки, но за мен бяхме много по слаби при лопатеги и той е по отговорен за тоя цирк. Още повече, че той беше в отбора когато се правеше селекцията лятото.

---
едит: Сега се сетих за титлата на Моуриньо и мачовете с Байерн и барса. Пак бяха в една седмица 2 пъти с байерн (120 мин) и гостуване на кампа. Играем 3 те мача само с 1 промяна в единия от тях и индиго на другите играчи. Промяната е Марсело/Коентрао. :lol: И някак си не им пречеше това, че са играли без промени. Въпрос на физическа подготовка и тактическа дисциплина. Бихме си и на кампа, а Рамос изтърва решителната дузпа... толкова. :evil:

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

Потребителски аватар
Furious_Monk
Контакти:

Мнениеот Furious_Monk » 18 мар 2019 21:01

Thsmith написа:

Е искаш да беше пуснал резервите в някой от мачовете ли? Тогава щяхте да говорите, че е подценил/зачеркнал някой мач. ; )

И да не говорим, че особено първия мач си го изигра доста като хората, но един фавелчо опропасти всички и в крайна сметка направихме равен. От там тръгна всичко.
Изобщо не съм склонен да стоварвам всичко на неговата глава. Е... не е Ариго Саки, но за мен бяхме много по слаби при лопатеги и той е по отговорен за тоя цирк. Още повече, че той беше в отбора когато се правеше селекцията лятото.

---
едит: Сега се сетих за титлата на Моуриньо и мачовете с Байерн и барса. Пак бяха в една седмица 2 пъти с байерн (120 мин) и гостуване на кампа. Играем 3 те мача само с 1 промяна в единия от тях и индиго на другите играчи. Промяната е Марсело/Коентрао. :lol: И някак си не им пречеше това, че са играли без промени. Въпрос на физическа подготовка и тактическа дисциплина. Бихме си и на кампа, а Рамос изтърва решителната дузпа... толкова. :evil:

Мен не ме интересува какво ще прави, аз исках в рамките на тази седмица, поне една победа да бе спечелена. Само в един от тези мачове, нямаше да има кой знае какво значение.

Преди да говориш за Лопетеги, май забрави, че по-голямата част от сегашния състав се върна крайно уморен и се налагаше Мадрич да седне на пейката. Хърватинът успя да се хване в ръце и последните месеци играе доста силно, докато Кроос така и не може да се върне към предишното си състояние.

Real написа:
Furious_Monk написа:Е то оставаше и там да се издъни. С този състав, въобще има ли треньор, който да не се справи с тази задача...

Ми.. Лопетеги? :lol:

Хич не е сигурно. Все пак, Солари беше човекът, който позволи на Бернабеу Барселона да вкарат три гола, с два удара към вратата. Не успя да класира отбор, след победа в гостуване.... не просто не успя да го класира, докара го до пълно унижение.

Real
Контакти:

Мнениеот Real » 18 мар 2019 21:26

Furious_Monk написа:
Не успя да класира отбор, след победа в гостуване.... не просто не успя да го класира, докара го до пълно унижение.

Мда... ама взе гостуването поне. :)
А, да, и бихме на Уанда, Лопе колко ги би за Суперкупата? А мачовете им на Кампа? Абе как и да го погледнеш, Солари с цялата катастрофа е по-успешен от Веско Маринов...
Ма все тая. И двамата са добри треньорчета. За Левски и Ловеч. :mrgreen:

Баси сезона ни извъртя Дедо, още не мога да го осмисля...

Потребителски аватар
Furious_Monk
Контакти:

Мнениеот Furious_Monk » 18 мар 2019 21:34

Един студен душ, преди горещата вана. :lol:

Върни се в “Реал Мадрид”