Ла Лига: Атлетико (Мадрид) - Реал (Мадрид) - 1:3 FT

Модератори: SkArY_9, paceto, kartago, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Thsmith
Контакти:

Re: Ла Лига: Атлетико (Мадрид) - Реал (Мадрид) - 1:3 FT

Мнениеот Thsmith » 09 фев 2019 21:08

sinfen14 написа:Честита победа!
След последните промени,вече се гледа къде завършва нарушението,а не къде започва.100% дузпа.ВАР-а е перфектна система.Просто крайното решение винаги се взима от съдиите,така че човешкия фактор го има и ще го има.Изиграхме почти перфектния мач!Много съм доволен.

Нарушенията се отсъждат по един начин от 30 години.
Ритването няма как да завършва някъде. ВИнаги се е гледало къде завършва дърпане, прегръщане и тн. Това е така защото фактически нарушението продължава. Никога не са се отсъждали там където за първи път почнат да те дърпат.
При спъването няма как да почва и завършва, то си е просто спъване на конкретно място.

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

Потребителски аватар
Stones.66
Контакти:

Мнениеот Stones.66 » 09 фев 2019 21:18

Thsmith написа:
След последните промени,вече се гледа къде завършва нарушението,а не къде започва.100% дузпа.ВАР-а е перфектна система.Просто крайното решение винаги се взима от съдиите,така че човешкия фактор го има и ще го има.Изиграхме почти перфектния мач!Много съм доволен.

Ритването няма как да завършва някъде. ВИнаги се е гледало къде завършва дърпане, прегръщане и тн. Това е така защото фактически нарушението продължава. Никога не са се отсъждали там където за първи път почнат да те дърпат.
При спъването няма как да почва и завършва, то си е просто спъване на конкретно място.

В случая обаче, не е точно така, понеже при първото подритване Хименес не успя да го спре, та се наложи да се протяга и да го спъва втори път - на границата на наказателното. Затова и ВАРТА и КИРЕЧА в крайна сметка отсъди, напълно справедливо, дузпа. Виж внимателно някое видео от ситуацията. И аз си мислех отначало, че не е дузпа, но после размислих.

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Контакти:

Мнениеот LevskiZavinagi » 09 фев 2019 21:33

Много мъжко и професионално интервю даде Симеоне. Да им даваме Солари и Бейл и да го взимаме него :)
Изображение Изображение

Потребителски аватар
paceto
Контакти:

Мнениеот paceto » 09 фев 2019 22:04

LevskiZavinagi написа:Много мъжко и професионално интервю даде Симеоне. Да им даваме Солари и Бейл и да го взимаме него :)

Това ли имаш предвид?

Симеоне: Не загубихме от ВАР, загубихме от по-силен отбор
https://atletico.gong.bg/football-sviat ... bor-527374

Ако наистина го казва от сърце, а не да има задни мисли този негов отговор то браво на него.

Потребителски аватар
smoothc
Контакти:

Мнениеот smoothc » 09 фев 2019 22:05

Не, Гарет Бейл го (про) дайте на Манчестър Юнайтед, за другото ми е все тая!

Винаги съм твърдял, че когато е във форма уелсецът е истински звяр, без алтернатива като КПД, просто защото той е страхотен и в двете фази, за разлика от звезди като Роналдо, Меси, Агуеро, Суарес и пр.

Между другото, винаги съм си мислил какво би било, ако се направи един такъв експеримент с Бейл и Рамос - тандем в атаката?
По паспорт - защитници(Бейл тръгна от ляв бек), по душа - нападатели. :)

Потребителски аватар
ninjata
Контакти:

Мнениеот ninjata » 09 фев 2019 22:21

И аз се надявам от няколко сезона Бейл да бъде трансфериран в МЮ и да вземем Мбапе/Азар, но желанията ми все още не са факт :cry:

RM3313
Контакти:

Мнениеот RM3313 » 09 фев 2019 22:35

Много добър мач и заслужена победа. Регулион на този етап е в пъти по стабилен от Марсело, Вини има нужда от почивка малко, Бейл е на приливи и отливи, но определено влизаме в някаква извънземна форма.

Потребителски аватар
Thsmith
Контакти:

Мнениеот Thsmith » 09 фев 2019 22:45

Stones.66 написа:
Thsmith написа:

В случая обаче, не е точно така, понеже при първото подритване Хименес не успя да го спре, та се наложи да се протяга и да го спъва втори път - на границата на наказателното. Затова и ВАРТА и КИРЕЧА в крайна сметка отсъди, напълно справедливо, дузпа. Виж внимателно някое видео от ситуацията. И аз си мислех отначало, че не е дузпа, но после размислих.

Дали има две подритвания е друго. Това са два различни контакта и се разглеждат отделно, а няма значение къде започва и къде свършва. Това имах предвид. Ритването няма как да започва или свършва някъде. То си е на конкретно място. Дали е вътре или вън е друг въпрос и не визирам него.

A.Pinochet

Потребителски аватар
paceto
Контакти:

Мнениеот paceto » 09 фев 2019 23:20

Thsmith написа:...

Я кажи Регилон не ти ли харесва как игра днес и не виждаш ли вече израстване от негова страна и незаменима част от позицията, която заема? :roll:

Започваш ли да усещаш и как Винисиус започва да се явява като лицето, което движи атаката от лявата страна въпреки грешките, които прави?

Потребителски аватар
Thsmith
Контакти:

Мнениеот Thsmith » 09 фев 2019 23:30

Само "Специалист по провалите" му липсва на това "лице". Пази боже.
:lol:

A.Pinochet

Върни се в “Реал Мадрид”