Ла Лига: Бетис - Реал Мадрид - 1:2 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: Ла Лига: Бетис - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот sinfen14 » 14 яну 2019 00:05

Първото полувреме,вероятно на база изненадващата схема на игра и объркването на съперника биваше.Трябваше да затворим мача рано,а реалния резултат на полувремето беше 0:2/3.Второто беше някакъв тотален ужас.Цяло чудо е,че взехме мача,без положение през второто.Себайос вкара хубав гол,НО основното тук беше грешката на вратаря,според мен.Като цяло включването му обаче си беше посредствено.Добър мач за Винисиус,особено през първата част.

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Ла Лига: Бетис - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот LevskiZavinagi » 14 яну 2019 00:10

Честита победа. Късметът този път ни се усмихна. Много ми е интересно как с помощта на ВАР се прецени, че това не е засада. Не съм много сигурен в това. Няма какво да се заблуждаваме. Тотално поредно разочарование. Понякога се казва, че победата е най-важна. Явно вече съм се бъгнал, но предпочитам да губим точки, но да играем хубав и красив футбол (какъвто приляга на отбор като нашия). Много от момчетата не са готови за първия отбор. Дори днес Вини имаше едно 80% грешни отигравания. Солари няма какво повече да го коментираме. Рано или късно всичко ще си дойде на мястото. И не се дърляйте за глупости. Дреме му на Ицака, че за 45 минути нямаше 1 правилно отиграване.
Изображение


Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Ла Лига: Бетис - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот Real » 14 яну 2019 00:16

Победа, победа... По-безмозъчен Реал не помня да съм гледал. За мен е престъпно при толкова липси, когато дори посредствения Йоренте не можеш да си позволиш, да пуснеш още по-посредствения Валверде, само и само да не е Иско... На момчето мога да му пожелая само бърз трансфер (дано да е в Юве, щото няма да издържа да го гледам в Барса или с Пепо при арабите...). На Солари нищо няма да му пожелая, щото не е добре човек да мисли лошо на ближния си. Обаче отборът изглежда толкова безпомощен, безидеен, безнадежден, безличен, че съм на крачка от това, да погледна на Моу като на прилична алтернатива. А това е... или поне беше немислимо до съвсем скоро. Чакаме другите севилци, да видим...

(... все пак Лука и Вини изнесоха добри 5-60 минути, не мога да не им го отчета. И Бензо донякъде... дано се оправи бързо.)

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Бетис - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот Furious_Monk » 14 яну 2019 00:18

И според мен това бе един от слабите мачове на Винисиус, но дори и така е достатъчно активен, атрактивен и борбен, че да се забележи когато е там.

Първото полувреме направо подаряваше топката на вратаря, но пък едва ли някой очаква бразилецът да стане играч за толкова кратко време.

Браим направи добро впечатление. Явно действително е бил пренавит по време на дебюта си, но днес намираше момента в който трябва да подаде.

Валверде изигра силен мач. На Модрич обаче не му издържаха силите да играе в темпото си от първото полувреме.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
j0rka7aa
Мнения: 9276
Регистриран на: 09 дек 2010 15:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ла Лига: Бетис - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот j0rka7aa » 14 яну 2019 00:19

Щом някой го радват такива победи - ок, абсолютно негов проблем си е, така или иначе нямаме никакви шансове да спечелим титлата и не знам защо трябва да гледаме такива жалки картинки в първенството, а не го раздаваме по-отпуснато, аз няма да спра да казвам това, което мисля за господина на скамейката, просто защото е победил Бетис с адски късмет в 88-та минута, няма да спра да изказвам недоволството си докато отбора, който подкрепям изглежда толкова безхарактерен, безличен, тотално немощен и изчерпан, а жалкия треньор се подиграва с някои играчи, които са дали не малко на Мадрид в последните години и това не е само мое мнение. Наклон на оная работа няма как да ми даде никой от тоя форум, да не говорим пък някъв измислен келеш да определя аз колко съм "Мадридист" и колко подкрепям отбора, хората от този форум достатъчно са видели колко съм писал, за да знаят колко аз съм фен на Реал, че някой да ти иска мнението, както и да е, аз влизам тук да си пиша това, което мисля за Реал и да обсъждам отбора, а не да влизам в личностни нападки с незадоволени момченца.
ЗА НАШАТА РОДИНА,
ЗА НАШИТЕ ДЕЦА,
ЗВЕЗДАТА ТИ ЩЕ ГРЕЕ,
ЕДИН Е ЦСКА!

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 913
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: Ла Лига: Бетис - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот Stones.66 » 14 яну 2019 00:25

sinfen14 написа:Първото полувреме,вероятно на база изненадващата схема на игра и объркването на съперника биваше.Трябваше да затворим мача рано,а реалния резултат на полувремето беше 0:2/3. Второто беше някакъв тотален ужас.Цяло чудо е,че взехме мача,без положение през второто.Себайос вкара хубав гол,НО основното тук беше грешката на вратаря,според мен.Като цяло включването му обаче си беше посредствено.Добър мач за Винисиус,особено през първата част.

Бетис натиснаха през второто, понеже онова каталунско копеленце Марк Бартра контузи Бензема, като, на всичко отгоре, дори не получи и картон през мача, за наглите си мръсни фаулове, които непрестанно извършваше, най-вече срещу Винисиус!! :evil: След като Солари пусна анонимният Кристо, Бетис бързо се усетиха (а те познават подробно съперника си - не се съмнявай) и натиснаха! Но въпреки това, аз не мога да кажа, че са създали кой знае колко положения, освен няколко далечни, неточни удара! Голът им беше, въпреки ВАР-а, от засада според мен. Късата ни скамейка беше фактора, който позволи този натиск от домакините. Но чест прави на Реал, че пресираха и играха атакуващо дори и при такъв състав! Процента владеене на топката няма никакво значение, ако не знаеш какво да правиш с нея! :mrgreen:

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Бетис - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот paceto » 14 яну 2019 00:32

Furious_Monk написа:И според мен това бе един от слабите мачове на Винисиус, но дори и така е достатъчно активен, атрактивен и борбен, че да се забележи когато е там.


Момчето преди ден го беше налегнала настинка или грип и вероятно са го вдигнали заради този мач. Колкото и да са го натъпкали с лекарства то като си болен тялото си го показва. Всички знаете как се чувствате като се разболеете и колкото и лекарства да взимате не ви се става от леглото, така че днешното му представяне е разбираемо. Отделно схемата ни на игра не беше нападателна и доста често се бранехме, което не му даваше и шанс да се развихри напред заради липсата на извеждащи пасове.

Онази атака на Валверде ако беше завършила с гол мача отиваше в друга посока с това 0:2 до 25 минута.

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 913
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: Ла Лига: Бетис - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот Stones.66 » 14 яну 2019 00:34

j0rka7aa написа:Щом някой го радват такива победи - ок, абсолютно негов проблем си е, така или иначе нямаме никакви шансове да спечелим титлата и не знам защо трябва да гледаме такива жалки картинки в първенството, а не го раздаваме по-отпуснато, аз няма да спра да казвам това, което мисля за господина на скамейката, просто защото е победил Бетис с адски късмет в 88-та минута, няма да спра да изказвам недоволството си докато отбора, който подкрепям изглежда толкова безхарактерен, безличен, тотално немощен и изчерпан, а жалкия треньор се подиграва с някои играчи, които са дали не малко на Мадрид в последните години и това не е само мое мнение. Наклон на оная работа няма как да ми даде никой от тоя форум, да не говорим пък някъв измислен келеш да определя аз колко съм "Мадридист" и колко подкрепям отбора, хората от този форум достатъчно са видели колко съм писал, за да знаят колко аз съм фен на Реал, че някой да ти иска мнението, както и да е, аз влизам тук да си пиша това, което мисля за Реал и да обсъждам отбора, а не да влизам в личностни нападки с незадоволени момченца.

Ами да де, Жорка, аз, точно защото следя какво пишеш тук, затова те изключих от списъка с мадридистите . . . И не знам, малко момченце, дали ние извадихме късмет, или Бетис, с този гол от засада! Иначе, с твоите комплексарски приказки точно ще ми го извадиш от единия крачол и ще го поставиш в другия! :) :lol:

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Ла Лига: Бетис - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот LevskiZavinagi » 14 яну 2019 00:36

Само да вметна, че Бартра го спрягаха за едно от имената, които Солари иска в състави ни. Нищо чудно Солари да му е обещал ролята на централен нападател при нас и заради това каталунеца да строши пръстите на наш Бензо. Между другото до тази ситуация Бензема се справяше добре на терена. Именно след неговата контузия започнаха да ни правят опълченците на Шипка.

От снимката, която показа 1914-1902 се вижда, че има засада. Ако нямаше ВАР - щях да приема, че това е чист гол. Все пак се дава предимство на атакуващия футбол, а и май се гледат краката на футболистите. Не положението на ръцете (освен ако няма промяна).
Изображение


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта