Ла Лига: Бетис - Реал Мадрид - 1:2 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Бетис - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот Furious_Monk » 14 яну 2019 00:43

Ако беше шампионска победа, значението от играта нямаше да има такъв отзвук. Понякога има такива мачове, а Бетис са много корав съперник- взел си важни три точки, продължаваш похода... но, когато си 10 точки зад водача, всичко те кара да губиш контрол.
Цялостната ситуация около отбора подсказва, че победата е по-скоро късметлийска, но и такива са нужни, още повече че поне към момента, борбата е за място в зона ШЛ.

Дали Солари ще остане в Мадрид или не, ще видим в бъдеще, както и какви последствия ще има от това решение. В момента от значение е поне класирането в ШЛ да бъде осигурено.





Надявам се, да не вземате насериозно това кой бил истински фен, кой бил пластичен. Без значение, че се подкрепя един отбор, не може да потиснеш индивидуалността на човек. Това че сте от един отбор, понякога няма абсолютно никакво значение, най-вече ако не се харесвате като хора, но това не значи, че чувствата след подобни сезони са различни.

Просто един го изкарва на футболистите, друг на треньорите, трети на останалите потребители и става едно групово дърдорене...
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
j0rka7aa
Мнения: 9276
Регистриран на: 09 дек 2010 15:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ла Лига: Бетис - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот j0rka7aa » 14 яну 2019 00:46

Stones.66 написа:
j0rka7aa написа:Щом някой го радват такива победи - ок, абсолютно негов проблем си е, така или иначе нямаме никакви шансове да спечелим титлата и не знам защо трябва да гледаме такива жалки картинки в първенството, а не го раздаваме по-отпуснато, аз няма да спра да казвам това, което мисля за господина на скамейката, просто защото е победил Бетис с адски късмет в 88-та минута, няма да спра да изказвам недоволството си докато отбора, който подкрепям изглежда толкова безхарактерен, безличен, тотално немощен и изчерпан, а жалкия треньор се подиграва с някои играчи, които са дали не малко на Мадрид в последните години и това не е само мое мнение. Наклон на оная работа няма как да ми даде никой от тоя форум, да не говорим пък някъв измислен келеш да определя аз колко съм "Мадридист" и колко подкрепям отбора, хората от този форум достатъчно са видели колко съм писал, за да знаят колко аз съм фен на Реал, че някой да ти иска мнението, както и да е, аз влизам тук да си пиша това, което мисля за Реал и да обсъждам отбора, а не да влизам в личностни нападки с незадоволени момченца.

Ами да де, Жорка, аз, точно защото следя какво пишеш тук, затова те изключих от списъка с мадридистите . . . И не знам, малко момченце, дали ние извадихме късмет, или Бетис, с този гол от засада! Иначе, с твоите комплексарски приказки точно ще ми го извадиш от единия крачол и ще го поставиш в другия! :) :lol:


Ти си някъв неадекватен, с теб нито спор може да се води, нито диалог, пък и ако не ме лъже паметта, не съм първия с когото се опитваш да се заяждаш и да обявяваш за “анти-мадридист”, така че няма кво да се занимавам с теб, тука 9 от 10 човека говорим, че сме били опълченците на Шипка, нашия тръгнал с мен да се занимава и да ми защитава лекето дето имаме за треньор, айде гледай си работата, не чети повече моите мнения като не ти харесват и не се занимавай с мен. ;)
ЗА НАШАТА РОДИНА,
ЗА НАШИТЕ ДЕЦА,
ЗВЕЗДАТА ТИ ЩЕ ГРЕЕ,
ЕДИН Е ЦСКА!

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Бетис - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот paceto » 14 яну 2019 00:49

С оглед състоянието на отбора и с това, с което разполагаме като играчи няма как да не се радваме на подобни победи. Не може да очаквате с трици да правите качествено брашно ако ме разбирате, така че нека се понамалят очакваният на феновете и да се погледне реално каква е картинката. Който и треньор да дойде дори най голямото величие във футбола няма да промени отбора с тези играчи, така че се надяваме от лятото да се почне да се подновява отбора постепенно и разбирайте, че това няма да стане само с това лято. Ще минат поне 2-3 трансферни прозореца преди отбора да придобие вид на отбор, който може да жъне победи и да вдига титли.

В момента главната ни цел е да се закрепим в зоната на ШЛ, защото мястото ни там не е сигурно и да не се окаже, че на лято ще цъкаме в ЛЕ. Другото важно е отпадането ни от ШЛ да не бъде някакво унижение с големи резултати, защото там сега който и да ни хване от топ отборите не ни чака нищо добро с този състав като днешният или от предният мач.

Беше въпрос на време този отбор да попадне в подобно състояние след като моторите на отбора или си заминаха или вече са на възраст. Същото го чака Барселона, през същото минават Манчестър, Байерн, че дори и Ювентус ще го усетят в даден момент.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Бетис - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот Furious_Monk » 14 яну 2019 00:54

paceto написа:
Furious_Monk написа:И според мен това бе един от слабите мачове на Винисиус, но дори и така е достатъчно активен, атрактивен и борбен, че да се забележи когато е там.


Момчето преди ден го беше налегнала настинка или грип и вероятно са го вдигнали заради този мач. Колкото и да са го натъпкали с лекарства то като си болен тялото си го показва. Всички знаете как се чувствате като се разболеете и колкото и лекарства да взимате не ви се става от леглото, така че днешното му представяне е разбираемо. Отделно схемата ни на игра не беше нападателна и доста често се бранехме, което не му даваше и шанс да се развихри напред заради липсата на извеждащи пасове.

Онази атака на Валверде ако беше завършила с гол мача отиваше в друга посока с това 0:2 до 25 минута.


Прав си, но дори и да не беше болен, няма как да се очаква от току-що пристигнало от Бразилия 18 годишно момче, да решава такива сериозни проблеми. Той просто дава живот на атаката, но вероятно много трудно ще прави често такава разлика в мачовете, като в онзи двубой за купата.

Вярно е, че Бензема игра добре, преди да излезе от терена, но срещу Ейбар той престоя цял мач. Лука също направи невероятно първо полувреме, но второто вече нямаше сили да доиграе мача по този начин. Вярно е, че има 2 години разлика между тях, но и при Бензема се забелязва, че в определен момент физическото му присъствие се губи, обикновено някъде към 60-тата минута.

Така че, доста е спорна теорията, за това че с Бензема второто полувреме щеше да е много по-различно, но поне едва ли щеше да е чак толкова лошо, колкото с Кристо.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
j0rka7aa
Мнения: 9276
Регистриран на: 09 дек 2010 15:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ла Лига: Бетис - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот j0rka7aa » 14 яну 2019 00:56

Паце, не е така, в момента със сигурност има поне 5-6 треньора, които са свободни и които със сигурност биха се справили по-добре от Солари с наличните играчи. Не мисля, че някой има свръх очаквания, особено след началото на сезона, което направихме с лопетеги, но все пак съм сигурен, че тези играчи при правилна подготовка, подредба, тактика, треньор, който да излъчва респект, а не да казва, че те имат достатъчно купи, за да решават сами какво да правят, биха се справили в пъти по-добре. Ясно е, че някои от играчите са прекалено млади, други са изчерпани, а трети просто нямат достатъчно класа за Мадрид, но все пак не мисля, че са чак толкова слаби, че да треперим за мястото си в ШЛ. Ясно е, че за да се изгради нов “Галактикос” няма да стигне едно лято, но трябва да се започне от някъде и това някъде е привличането на качествен треньор и поне 1-2 нови имена, за да не продължим да копаем срамни дъна.
ЗА НАШАТА РОДИНА,
ЗА НАШИТЕ ДЕЦА,
ЗВЕЗДАТА ТИ ЩЕ ГРЕЕ,
ЕДИН Е ЦСКА!

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Бетис - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот paceto » 14 яну 2019 00:59

Няма кой да го храни и с хубави пасове отзад и само с Модрич не се получваха. Каземиро не го бива в тази роля, Кроос го няма и т.н. и няма как тези неща да не окажат влияние. Отделно както каза той е едва на 18 години и както се казва има още мляко по устата и ще мине време, за да покаже пълният си потенциал. Само обаче с редовни игри ще успее да го постигне това, а не да кисне на пейката и да влиза за по 10-15 минути и да очакваме да ни реши даден мач. Да му намерят място и да решат твърдо да го пускат или да го дават на някой отбор, за да е титуляр всеки мач и да трупа опит и да се развива.

Не виждам с какво точно нов треньор ще вдигне отбора? Нима ще накара Бензема да ниже по 2-3 гола на мач, Бейл да не се чупи пред 2-3 седмици, Винисиус да си оправи мерника и т.н.? :) Тук обаче не говоря, че нов треньор няма да направи нещо ако дойде лятото, направи си подготовката и поиска нужните играчи. Говорим за моментно състояние и че който и да дойде утре да речем няма да промени нищо. Най много да се усети начина му на работа след 2-3 месеца, ама то тогава сезона вече ще е към края си, така че на този етап няма да се постигне нищо. Отделно трудно някой треньор би се съгласил да влезе в подобна авантюра точно сега и трябва да е много закъсал за пари и работа, че да го направи.

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Ла Лига: Бетис - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот LevskiZavinagi » 14 яну 2019 01:00

Не подценявайте Криско. Срещу Севиля може да врътне един хет-трик и после ще се чудим какво да драскаме :) Дано да забранят на Рамос да бие пряк свободните. Далеч е от Рожерио Сени.
Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Бетис - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот Furious_Monk » 14 яну 2019 01:10

Но пък го няма Роналдо, та сега надеждата е Себайос да ниже гол след гол от пряк свободни, та Рамос сам да се усети и да му остави повечко възможности.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 911
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: Ла Лига: Бетис - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот Stones.66 » 14 яну 2019 08:10

paceto написа:С оглед състоянието на отбора и с това, с което разполагаме като играчи няма как да не се радваме на подобни победи. Не може да очаквате с трици да правите качествено брашно ако ме разбирате, така че нека се понамалят очакваният на феновете и да се погледне реално каква е картинката. Който и треньор да дойде дори най голямото величие във футбола няма да промени отбора с тези играчи, така че се надяваме от лятото да се почне да се подновява отбора постепенно и разбирайте, че това няма да стане само с това лято. Ще минат поне 2-3 трансферни прозореца преди отбора да придобие вид на отбор, който може да жъне победи и да вдига титли.

В момента главната ни цел е да се закрепим в зоната на ШЛ, защото мястото ни там не е сигурно и да не се окаже, че на лято ще цъкаме в ЛЕ. Другото важно е отпадането ни от ШЛ да не бъде някакво унижение с големи резултати, защото там сега който и да ни хване от топ отборите не ни чака нищо добро с този състав като днешният или от предният мач.

Беше въпрос на време този отбор да попадне в подобно състояние след като моторите на отбора или си заминаха или вече са на възраст. Същото го чака Барселона, през същото минават Манчестър, Байерн, че дори и Ювентус ще го усетят в даден момент.

С всичко казано съм съгласен абсолютно! Какъв смях ще е, след още 2 - 3 г., когато и Меската сдаде багажа . . . :mrgreen:

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Ла Лига: Бетис - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот Real » 14 яну 2019 08:29

paceto написа:С оглед състоянието на отбора и с това, с което разполагаме като играчи няма как да не се радваме на подобни победи. Не може да очаквате с трици да правите качествено брашно ако ме разбирате, така че нека се понамалят очакваният на феновете и да се погледне реално каква е картинката. Който и треньор да дойде дори най голямото величие във футбола няма да промени отбора с тези играчи...

Паце, разликата от миналия сезон е един Роналдо, който игра на ниво, колко, 3 месеца? Другата разлика е треньорът. Говорехме ли тогава за борба за топ 4? Ама ако някой обяснява, че няма какво да им каже, те си знаят всичко - да правим Рамос играещ треньор и да газим. Ако държиш Иско и Себайос на пейката, за сметка на средна ръка (дори да взема предвид младостта му) халф от Кастия - да, няма да има брашно. Ама триците са Лопетеги, Солари, вероятно и следващия. Щото Перес е тоя, дето иска с трици маймуни да лови. И който има непоносимост към треньори с авторитет, характер и мнение за състава и трансферната политика. Та вероятно ни предстоят и по-мъчителни дни и в тоя смисъл си прав - да се радваме на подобни победи. Щото може и да не са много ;)


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта