КНК: Реал Мадрид - Леганес - 3:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: КНК: Реал Мадрид - Леганес - 3:0 FT

Мнениеот sinfen14 » 10 яну 2019 22:02

Съвет от мен - Изкарайте си договорите с дадения оператор на когото сте и минавайте на сателитна телевизия.Избора вече е голям.Да инвестира се по-голяма сума за оборудването(средно около 100 лв.),но след това е рай.Аз се родих от както съм на сателит.Например Ла Лига мога да я гледам на поне 5 канала... :lol:

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: КНК: Реал Мадрид - Леганес - 3:0 FT

Мнениеот paceto » 10 яну 2019 22:36

Никога не съм бил фен на сателитната телевизия особено ако живееш в блок, а голям част от населението у нас именно по блокове живее. Едно време бяхме на сателитна телевизия и като наводниха кабелните телевизии с добри канали и достъпни цени решихме да минем на тях и махнахме сателита. Вярно удобно е заради програмите, ама и не малко програми вече са кодирани и не е като едно време да въртиш чинията и да ловиш всякакви програми като все едно търсиш радио станция. :lol:

Значи големи мъки са си в блок със сателитна чиния, защото те не са малки (въпреки, че сега има и малки симпатични), нямаш много място къде да я сложиш, стеснява ти малко от терасата така т.е. пречи, пречи ти на гледката, отгоре всеки тръска каквото си иска и всичко пада върху нея, сняг се трупа, дъжд, трябва да се чисти редовно, понякога при силен вятър се губи картината и дори има опасност да я завърти на някъде и т.н. и т.н. Ако си в къща и си я сложиш на покрива или някъде друга естествено, че няма проблеми и е удобство и дори на село имаме такава или поне до колкото знам беше така понеже не съм се прибирал в България отдавна и най вече на село. :mrgreen:

Все пак едно време именно поради наличието на сателитната чинията и каналите, които хващах предимно сръбските станах фен на Реал понеже у нас мачове на чужди първенства не се предаваха, защото нямаше и толкова канали и е логично след като имаме само Канал 1 и Ефир 2. По немските канали като Sat1, Pro 7, RTL, RTL 2 и т.н. не даваха мачове или ако даваха то беше предимно от Германия.

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: КНК: Реал Мадрид - Леганес - 3:0 FT

Мнениеот sinfen14 » 10 яну 2019 23:49

Под сателитна телевизия имам предвид модерна такава,Паце. :) http://operator.bg/guides/kakvo-e-iptv

Всичко което ти трябва е добър нет,оборудване(състои се от тунер,дистанционно и два кабела) и изстудена бира.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: КНК: Реал Мадрид - Леганес - 3:0 FT

Мнениеот paceto » 11 яну 2019 00:51

Е това е друго нещо, ама трябва да имаш и хубав нет за същото и ако нямаш интернет няма да гледаш нищо. :mrgreen:

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: КНК: Реал Мадрид - Леганес - 3:0 FT

Мнениеот sinfen14 » 11 яну 2019 03:23

При мен 50Мб/с са напълно достатъчни.

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: КНК: Реал Мадрид - Леганес - 3:0 FT

Мнениеот Bernaleo » 11 яну 2019 03:25

Обикновения нет в БГ е Up to 100(България) и Up to 30(Международен).Мисля че е достатъчен.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта