Ла Лига: Реал Мадрид - Реал Сосиедад - 0:2 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Реал Сосиедад - 0:2 FT

Мнениеот Real » 06 яну 2019 22:08

Не заслужавахме да загубим този мач. Удивително нагло и безочливо (пряко и преносно) съдийство. Сосиедад да не са сменили собственика? Изглеждаха като отбор на Домузов или на микренското... А голобрадото пишлеме, на което бяха поверили мача живее втори живот, единствено благодарение на Перес, който изгони Сур от Бернабеу... За пръв път гледам такъв мач, за пръв път виждам човек, на когото искам да направя нещо в съответствие с професионалната ми квалификация, но в пълен разрез с професионалната етика...
Все пак, понеже винаги трябва да има и позитивни нотки - Вини набира скорост и самочувствие, определено дава надежди... Друго нищо... а, да... такива загуби могат и да накарат Перес да си размърда д-то. Тренер, нападател и крило евентуално са спешни. Иначе ни чака тежка пролетна депресия.

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 913
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Реал Сосиедад - 0:2 FT

Мнениеот Stones.66 » 06 яну 2019 22:18

Real написа:Не заслужавахме да загубим този мач. Удивително нагло и безочливо (пряко и преносно) съдийство. Сосиедад да не са сменили собственика? Изглеждаха като отбор на Домузов или на микренското... А голобрадото пишлеме, на което бяха поверили мача живее втори живот, единствено благодарение на Перес, който изгони Сур от Бернабеу... За пръв път гледам такъв мач, за пръв път виждам човек, на когото искам да направя нещо в съответствие с професионалната ми квалификация, но в пълен разрез с професионалната етика...
Все пак, понеже винаги трябва да има и позитивни нотки - Вини набира скорост и самочувствие, определено дава надежди... Друго нищо... а, да... такива загуби могат и да накарат Перес да си размърда д-то. Тренер, нападател и крило евентуално са спешни. Иначе ни чака тежка пролетна депресия.

Не разчитай на переЦ! За пореден път нищо няма да направи и никого няма да вземе през зимата. Тоя престъпник е болен мозък! Той все още си мисли,че щом взехме 3 последователни ШЛ и 3 пъти СП - това са най-добрите играчи!! За да стане нещо, според мен трябва най-напред нов президент . . . но тази тема е дълга. За нея ще говорим друг път!

Dani Kiki
Мнения: 775
Регистриран на: 13 дек 2009 13:57
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Реал Сосиедад - 0:2 FT

Мнениеот Dani Kiki » 06 яну 2019 22:27

paceto написа:Като играем без нападатели няма какво да очакваме повече от отбора и който и да е на поста треньор положението ще е същото. За съжаление не вярвам да вземем качествен и доказан нападател през януари колкото и подобни новини да имаше преди Нова година. Трябва да се примирим да гледаме този отбор до края на сезона и да се надяваме да не вземем да изпаднем от зоната на ШЛ понеже това ще е нещо невиждано до момента, но ако пък заиграем в ЛЕ имаме шанса да грабнем титла, която нямаме т.е. шампиони на Лига Европа. :lol:


Я виж Меси и Суарес как нижат гол след гол... Що не пробвате да ги спазарите?
realno: Бройчо сега се оплаква като клиент изпуснал евтино олио? :)

RM3313
Мнения: 1110
Регистриран на: 19 сеп 2018 10:53
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Реал Сосиедад - 0:2 FT

Мнениеот RM3313 » 06 яну 2019 22:44

Първо ще направя кратък коментар за мача като игрово положение - Освен добрата игра на Винисиус ми хареса и Модрич наистина е мотор,но само с двама от 11 няма как да се получи.Не знам по какви причини сред хулените футболисти не попада Крос.Любимият ми футболист е от състава,обаче формата му е плачевна( никакви пробиви,никакви отнети топки,много брак,пасове само назад,никакво движение без топка,нииищо). Друг безобразен футболист е Каземиро,трети е Марсело и като прибавим Бензема,Бейл и Васкес просто нещата изглеждат катастрофално,защитата е без коментар от години,там няма да се отбивам.Днес отделно от всичко нямахме и спортен късмет,както и да е ние си знаем за тази година,че сме само присъстващи,но сега ще засегна едно друго нещо,което ми прави впечатление.
Второ - Никога,ама никога не съм виждал такова съдийско клане каквото се получи днес на БЕРНАБЕО срещу един друг отбор(сепаратистки),камо ли на неговия стадион.Забелязвам и една друга тенденция - когато се играе срещу нас е на литър кръв и метър кожа,а когато се играе срещу онзи отбор се правят шпалири за наградките на Меско.Ок добър футболист е може би невероятен,ама просто е несправедливо.Много хора обвиняват Перец,че ни е купил Лигите(основно каталунци),а някакси помежду другото минава факта,повтарям факта,че онези другите имат двама уличени и осъдени за корупция президенти Лапорта и Росел,което неизменно се е отразило и на техните успехи в последните 10 години,защото те други нямат така или иначе. Може и да не съм прав в наблюденията си,защото истината има много лица.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Реал Сосиедад - 0:2 FT

Мнениеот paceto » 06 яну 2019 23:06

Dani Kiki написа:
paceto написа:Като играем без нападатели няма какво да очакваме повече от отбора и който и да е на поста треньор положението ще е същото. За съжаление не вярвам да вземем качествен и доказан нападател през януари колкото и подобни новини да имаше преди Нова година. Трябва да се примирим да гледаме този отбор до края на сезона и да се надяваме да не вземем да изпаднем от зоната на ШЛ понеже това ще е нещо невиждано до момента, но ако пък заиграем в ЛЕ имаме шанса да грабнем титла, която нямаме т.е. шампиони на Лига Европа. :lol:


Я виж Меси и Суарес как нижат гол след гол... Що не пробвате да ги спазарите?


Дайте да говорим сериозни неща. ;)
Колкото до Суарес той беше с единият крак при нас, ама там заради скандала с хапането на Световното в Бразилия ни спря и Барселона решиха да атакуват като така и цената му падна, а и те по принцип обичат такива футболисти да имат. :lol: Освен друго и ние не се натискахме кой знае колко за него понеже към онзи момент не ни трябваше топ нападател. За капак трябваше да се изръсим с голяма сума пара за него и той трябваше да играе чак от януари 2015 понеже нали беше наказан да не играе именно заради онова ухапване, така че се отказахме от него на този етап с всички тези неща.

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Реал Сосиедад - 0:2 FT

Мнениеот SilentKiller » 06 яну 2019 23:20

paceto написа:Сосиедад вероятно и те записаха някой рекорд срещу нас, защото сигурно нямат победа и то с чисти два гола от години насам над нас и то в Мадрид.

Помня през 2004г. Сосиедад ви разпраха с 4-1 на Бернабеу още беше Галактикото, но треньор беше Карлос Кейрош и при него настъпи кризата май направихте тогава 5 поредни загуби в Примера - антирекорд.

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Реал Сосиедад (Неделя)

Мнениеот Тони » 06 яну 2019 23:26

Furious_Monk написа:
Тони написа:Toя пич Винисиус след време ще рита в Осасуна. Толкова суперлативи и надежди за един спънат бразилец. Тича, ръга се, спъва се в топката, тя му се отбива от краката. Къде го намерихте не знам. Кеф ми е за Куртоа. Така не са го шили никога. :lol:


Ако става за Осасуна, значи ще ви го продадем за 100 млн. на вас. :lol: Нормално е да ти е кеф за него, все пак тъпия меч на любовта към Челси в момента изобщо не може да строши веригите на хейта.


Хм, я какво лирично отклонение. На пръв поглед впечатляващо, но пък поне се вижда, че те е обзела непреодолима скръб, въпреки емотиконите. Сигурно някъде са ти казали, че си много интересен човек. Не се престарявай.

Не хейтя Реал Мадрид, защото отдавна надраснах този период. Гледах мача и споделям мнение. Спъва ли се Винисиус в топката? Спъва се. Шият ли Куртоа яко? Шият го?

Сега ти разрешавам да ми отговориш с хайку.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Реал Сосиедад - 0:2 FT

Мнениеот Furious_Monk » 07 яну 2019 00:13

Разрешението ти щеше да има някакъв смисъл, ако изобщо ми пукаше за него. 8-)








Паце, при Суарес е ясна работата. Хич и не съжалявам за играч с подобно поведение, то на Рамос намират кусури, представяш ли си със Суарес какво щеше да бъде?


Аз съжалявам за Гризман, и за това че тогава бе избран Хамес пред него.



П.П

Треньорът на Сосиедад си е признал, че основна част от плана е била да се натиска зоната на Марсело, защото се знае че е доста лабилен в защита.

Втори или трети противников треньор си признава открито част от тактиката си... и пак се губи по същия начин.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Реал Сосиедад - 0:2 FT

Мнениеот SilentKiller » 07 яну 2019 01:04

Е вие изкарахте Марсело едва ли не аматьор. При други треньори си е бил доста стабилен в отбрана, когато е получавал правилните инструкции и е спазвал тактическа дисциплина. Но Солари няма авторитета а вероятно и качествата да го направи... и то не само за Марсело.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Реал Сосиедад - 0:2 FT

Мнениеот Furious_Monk » 07 яну 2019 01:08




:lol:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта