Ла Лига: Ейбар - Реал Мадрид - 3:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Ла Лига: Ейбар - Реал Мадрид - 3:0 FT

Мнениеот Real » 25 ное 2018 09:59

Tiberius написа:Кога да очакваме Гути? :lol:

Ами по план, за Нова Година.
Лопетеги поработи 4 месеца, изкара 5-16 милиона. Дойде Солари временно, би докато подписа договор (любопитна ми е неустойката), и се запъти към изхода. Не знам кой ще е следващия, но това заприличва на нашенска схема за източване. Единственото, което не се връзва е, че освен Перес, процент трябва да взимат и играчите. А с толкова маймуни на клона - къде е далаверата? :mrgreen:

П.П. Не можах да гледам второто, на наистина ли не живнаха малко нашите? Не мога да разбера и никакви национални паузи, умора (в началото на сезона сме), некадърност (дори Бензо има достатъчно класа да развинти Ейбар или Леганес сам), не могат да бъдат обяснение. Бойкот също не е - всички, с героично-суициден патос, щяха да мрат първо за Лопетеги, после за Солари... Ама явно чакат да умрат от старост.
Озадачен съм. Много!

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Ейбар - Реал Мадрид - 3:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 25 ное 2018 12:41

Ами че те си умряха и за двамата. Все едно са пуснали на терена зомбита от сериала "живите мъртви".
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Raul7Panev
Мнения: 854
Регистриран на: 31 юли 2018 11:46
Контакти:

Re: Ла Лига: Ейбар - Реал Мадрид - 3:0 FT

Мнениеот Raul7Panev » 25 ное 2018 16:01

Просто отбора беше много изморен. За мен трябваше да се заложи на Йоренте като дефанзивен халф и Лукас(играчът,който тича най-много в Реал) напред вместо Асенсио. Кроос без Каземиро го нямаше никакъв и все едно играе на пук и не гони в дефанзивен план.Той трябваше да е първият заменен. Защитата не е виновна , че няма грам подкрепа от халфовете. Модрич игра два тежки мача за Хърватите и е на 33 . Много ми допадна играта на Ейбар , направо ни изядоха физически(нямат национали в отбора и са се готвили 2 седмици специално за този мач). Тренера заложи на имена вместо да направи правилното и да пусне отпочиналите играчи и това му изигра лоша шега.Бейл второто полувреме го нямаше на терена.Бензема направи 10 засади в желанието си да се добере по-бързо до вратата на противника. С оглед на сезона до момента не мисля , че се е случило нещо кой знае колко изненадващо :)

П.П. Бяхме ощетени при няколко отсъждания на засади. При 0-0 грешно вдигнат флаг , при който можеше да поведем и мача да тръгне по друг начин. Както и при третият гол на Ейбар можеше да се отсъди засада , защото играчът на близката греда (който беше в засада) увлече наш защитник и влияеше на играта.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Ла Лига: Ейбар - Реал Мадрид - 3:0 FT

Мнениеот Real » 25 ное 2018 22:30

Furious_Monk написа:Ами че те си умряха и за двамата. Все едно са пуснали на терена зомбита от сериала "живите мъртви".

А, ако е така - да идва оня, синеокия Дарт Мул, само той може да ги стегне такива... (чудя се дали, ако Конте махне перуката и фон дю тена - няма да лъсне някой Нощен Крал отдолу :mrgreen: )


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта