ШЛ: Виктория Пилзен - Реал Мадрид - 0:5 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23682
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ШЛ: Виктория Пилзен - Реал Мадрид [07/11/18 - 22:00]

Мнениеот paceto » 07 ное 2018 19:54

Ако ще му дават повече шанс няма смисъл да се дава, ама ако за цял сезон запише горе долу 1 час игрово време няма смисъл на този етап да стои и да го пускаме сега зимата и на лято да си се върне натрупал вече не малка бройка мачове в Испания.

За сега има 29 минути игра и то благодарение на мача срещу Валядолид понеже влезе по рано и е записал 17 минути. В дебюта му в Ла Лига срещу Атлетико записа само 2 минути, а срещу Алавес 10.

Що се отнася за Купата на Испания там от първият мач има пълни 90 минути, ама то се очакваше след като играхме с вторият състам с малки изключения и то главно преди почивката.

Да видим днес дали ще запише повече минути и да направи дебют в ШЛ.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: ШЛ: Виктория Пилзен - Реал Мадрид [07/11/18 - 22:00]

Мнениеот Tiberius » 07 ное 2018 20:24

Аз като гледам какво е нивото на цялото ни нападение не виждам причина Вини да не бъде титуляр. И без това сме отписали шампионата, така че поне да пробваме да го наложим в състава. На Борусия как нищо им няма като налагат Санчо. Монако как станаха шампиони с 17-годишния Мбапе. Едни отбори могат да налагат млади играчи, но ние не можем.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ШЛ: Виктория Пилзен - Реал Мадрид [07/11/18 - 22:00]

Мнениеот Real » 07 ное 2018 20:39

Tiberius написа:Аз като гледам какво е нивото на цялото ни нападение не виждам причина Вини да не бъде титуляр.

Абсолютно! Колко по-зле може да стане? Наистина не знам що дадоха 40м., ако ще го пускат през три мача за по 5 минути... На 18, ако има талант - съвсем спокойно може да играе цели мачове с мъжете. Ако няма - защо изобщо е в Мадрид?

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: ШЛ: Виктория Пилзен - Реал Мадрид [07/11/18 - 22:00]

Мнениеот LevskiZavinagi » 07 ное 2018 20:54

Като споменахте Мбапе, бях потресен от потвърдената новина днес, че сме стигнали до споразумение за трансфер и е избрал ПСЖ. Странно ми е, не за друго, но без да се обиждат колеги и фенове - може да спечелиш всичко и да бъдеш един от най-добрите, ако играеш в отбори като Реал, Барса, Юнайтед, Ливърпул, Юве и Байерн. Това е мое мнение, но сега щеше да е взел щафетата на Роналдо и спокойно да имаме двама 18г топ таланти по двата фланга. Негов избор е. Явно джетовете са по-важни, но срещу Метц и Анже няма как да отвориш вратите към златните страници на големия футбол и история. Леко отклонение от темата, но просто ми стана интересно.
Изображение

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32576
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ШЛ: Виктория Пилзен - Реал Мадрид [07/11/18 - 22:00]

Мнениеот 1914.1902 » 07 ное 2018 20:58

Куртоа ще пази днес .
Винисиус резерва .

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: ШЛ: Виктория Пилзен - Реал Мадрид [07/11/18 - 22:00]

Мнениеот Tiberius » 07 ное 2018 20:59

Това не е новина, доста отдавна го пишехме. Малкият в последния момент се отметнал. Доста се спекулира, че е за пари, но истината е, че той е роден и отраснал в Париж и има лична амбиция да се докаже там. Вече защо Перез се бавеше толкова време да финализира трансфера е друг въпрос, свързан (не)компетентността му да прави трансфери в последните години.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: ШЛ: Виктория Пилзен - Реал Мадрид [07/11/18 - 22:00]

Мнениеот LevskiZavinagi » 07 ное 2018 21:32

Грозен отбор и разочарование с НЕпускането на Вини. Себайос би бил резерва и в Ботев Враца.
Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23682
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ШЛ: Виктория Пилзен - Реал Мадрид [07/11/18 - 22:00]

Мнениеот paceto » 07 ное 2018 22:26

Добре, добре е за сега без много напъване и 2:0 за нас.

LevskiZavinagi написа:Като споменахте Мбапе, бях потресен от потвърдената новина днес, че сме стигнали до споразумение за трансфер и е избрал ПСЖ. Странно ми е, не за друго, но без да се обиждат колеги и фенове - може да спечелиш всичко и да бъдеш един от най-добрите, ако играеш в отбори като Реал, Барса, Юнайтед, Ливърпул, Юве и Байерн. Това е мое мнение, но сега щеше да е взел щафетата на Роналдо и спокойно да имаме двама 18г топ таланти по двата фланга. Негов избор е. Явно джетовете са по-важни, но срещу Метц и Анже няма как да отвориш вратите към златните страници на големия футбол и история. Леко отклонение от темата, но просто ми стана интересно.


Ами аз това го говорех отдавна, че е избрал ПСЖ заради парите и там схемите с парите под масата за бащата, майка му, стринка му и т.н. Разбирам, че е имало спънка и да не идва заради Роналдо, ама той и без това е към края на кариерата си дори да не го бяхме продали сега е много вероятно това лято да беше сторено и Мбапе пак щеше да поеме нещата в свои ръце, а и щеше да има и повеч опит в голям отбор сред големи играчи. Отделно е и фен на Роналдо и щеше да му се отрази доста добре да играе с него и да се учи още повече, а сега се учи от Неймар и Кавани, които са на светлинни години зад Роналдо и Меси понеже щеше да има и досег и до него по друга линия.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23682
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ШЛ: Виктория Пилзен - Реал Мадрид [07/11/18 - 22:00]

Мнениеот paceto » 07 ное 2018 22:39

Хмм, отбора е преобразен и не се знае дали е заради ШЛ или нещо друго, ама ще си проличи скоро това.
Много хубаво разиграха при третият гол и вторият такъв на Бензема днес.

Нека да го отбележим както си му трябва. :mrgreen:

Изображение

Изображение

ПП: Упс, 0:4 с гол на Бейл. :twisted:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ: Виктория Пилзен - Реал Мадрид [07/11/18 - 22:00]

Мнениеот Furious_Monk » 07 ное 2018 22:53

Слаба игра, още по-слаб противник и страхотен първи гол на Бензема.

Дано да видим Винисиус на терена, ако може и за повече от 10-15 минути.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 49 госта