Ла Лига: Реал Мадрид - Леванте - 1:2 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11008
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Леванте |20.10.18|

Мнениеот Furious_Monk » 20 окт 2018 16:48

Tiberius написа:Жардим и Венгер са добри варианти. ;)



Какво му е доброто на Венгер... ти виждал ли си неговия отбор да пресира, да се защитава добре, да играе атрактивно, да прави обрати... и това при комфорта, който имаше толкова години начело на артилеристите... чакай малко... нали все още сме 2018... да не съм се върнал десет години назад, когато добрата селекция и малкото конкуренция в Англия, създаде митът за големия Арсен Венгер.

В много отношения Лопетеги е поне едно ниво над французина. Включително и в желанието да обръща мачове с преса, с повече от един нападател и ранни смени.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Леванте |20.10.18|

Мнениеот Tiberius » 20 окт 2018 16:55

В кои отношения Лопетеги е няколко нива над Венгер? Единият е легенда на Арсенал, а другия е ... :lol: :lol: :lol:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

yagarr
Мнения: 601
Регистриран на: 02 сеп 2018 23:57

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Леванте |20.10.18|

Мнениеот yagarr » 20 окт 2018 17:06

Венгер сигурно от около 10 години е тотално изчерпан като треньор.Конте е идеалния вариант :idea:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11008
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Леванте |20.10.18|

Мнениеот Furious_Monk » 20 окт 2018 17:12

Аз ти ги споменах.

Преса, смяна на схема, смени, играта на отбора с топка. Пусна Мариано като титуляр, върти играчи, опитва се да запази свеж и най-вече здрав Бейл... просто изтегли късата клечка с наличния състав към този момент.


Лопетеги няма как да се смята за някакво величие като треньор, дори напротив, съмненията за него ще си останат, но чак до Венгерово ниво все още не е паднал.

.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Леванте |20.10.18|

Мнениеот blue avalanche » 20 окт 2018 17:20

Furious_Monk написа:Аз ти ги споменах.

Преса, смяна на схема, смени, играта на отбора с топка. Пусна Мариано като титуляр, върти играчи, опитва се да запази свеж и най-вече здрав Бейл... просто изтегли късата клечка с наличния състав към този момент.


Лопетеги няма как да се смята за някакво величие като треньор, дори напротив, съмненията за него ще си останат, но чак до Венгерово ниво все още не е паднал.

.

Когато на Лопетеги му дадат отбор от Премиършип и 100 години го задържи в ТОП 4 пак ще говорим.
Но нещо ми подсказва, че никой няма да даде на Лопетеги отбор от ТОП 4 на Англия. ;) Ти как смяташ? :mrgreen:
И кой ти каза, че Арсенал не пресираха и не "играеха с топката"? :mrgreen:

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4965
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Леванте |20.10.18|

Мнениеот LaRgO » 20 окт 2018 17:23

Пълни нещастници! Трябва да връщат заплатите за всяка една загубена точка или три!!!
Абсолютно задължително е Варан, Рамос, Марсело, Мариано и Бейл да бъдат продадени зимата!
Варан е абсолютно неадекватен и трябва да бъде изхвърлен от първия отбор, докато го продадат! Тази загуба е напълно негова!

перес, моментално си подавай оставката, нямаш ли капка достойнство, олигофрен.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Леванте |20.10.18|

Мнениеот Tiberius » 20 окт 2018 17:37

Furious_Monk написа:Аз ти ги споменах.

Преса, смяна на схема, смени, играта на отбора с топка. Пусна Мариано като титуляр, върти играчи, опитва се да запази свеж и най-вече здрав Бейл... просто изтегли късата клечка с наличния състав към този момент.


Лопетеги няма как да се смята за някакво величие като треньор, дори напротив, съмненията за него ще си останат, но чак до Венгерово ниво все още не е паднал.

.

Всичките тези неща съм ги виждал във венгеровия Арсенал. Лопетеги за да стигне до нивото на Венгер поне веднъж трябва да стане шампион, а той е толкова далеч от това към момента, колкото аз в момента от Ню Йорк.
Съгласен съм, че Венгер се изчерпа за Арсенал някъде 2008г., ама е унизително за него да го сравняваме с нищо не постигналия към момента и спокойно можем да кажем най-слаб треньор в историята на Реал Мадрид: Юлен Лопетеги.
Венгер не ми е първи избор, просто е възможен вариант.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11008
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Леванте |20.10.18|

Мнениеот Furious_Monk » 20 окт 2018 17:40

Поне хубаво се видя, че не стилът на игра(или егото на Роналдо) е виновен на повечето играчи.

Сега чакаме някаква реакция от Перес. Вече не би трябвало да има значение дербито с Барселона. Няма особен смисъл, при толкова загубени точки, един мач да определя позицията на един човек.

Аз няма да запомня с лошо Лопетеги, опита каквото му бе позоволено, според възможностите си, според състоянието на този отбор, не успя... време е някой друг да поеме щафетата.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Леванте |20.10.18|

Мнениеот Tiberius » 20 окт 2018 17:48

Лопетеги: Футболът ще ни върне отнетото
“Във футбола обаче не печели този, който заслужава повече, а този, който вкара повече попадения. Сигурен съм, че футболът ще ни върне отнетото”, сподели оптимистично баският специалист. “Действията на ВАР бяха точни. Въпреки това резултатът трябваше да е друг. (…) Уволнение? Това е последното, за което мисля. Футболистите не заслужават настоящата ситуация и мисля единствено как да вдигна отбора”, заяви още Лопетеги. След осем дни Реал Мадрид на шампиона Барселона.

:lol: :lol: :lol:
Дежурните оправдания. Този човек не е нормален. Е, ако след тези срамни резултати и позора, който донесе на отбора, не си подаде оставката, не знам какво още трябва да направи. Може би ще води отбора и догодина в Сегунда. :lol:
Определено трябва да стане политик. :lol:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11008
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Леванте |20.10.18|

Мнениеот Furious_Monk » 20 окт 2018 17:55

Няма начин да стане политик, тези места са заети от такива като Перес.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта