Ла Лига: Алавес - Реал Мадрид - 1:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4962
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Ла Лига: Алавес - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот LaRgO » 06 окт 2018 21:45

Real написа:
LaRgO написа:Не знам за Лопетеги, но е абсолютно задължително да се иска оставката на перес. Сега! Веднага! Моментално!

Кой? Тия, които му гласуваха ЗА половин милиард кредит? Няма желаещи да го заменят, ще си тръгне, когато реши...

Сосиос-тата да му я искат и всеки един фен на Реал в Испания. Ако има някакво достойнство, ще си я подаде при това положение и тогава, когато се знае, че си тръгва окончателно - ще се намери кандидат. Сега не се появяват, защото няма да спечелят срещу него. Но когато се знае, че напуска, някой ще се появи.

Перес е най-големият виновник за това положение. Не Лопетеги. Този отбор е изчерпан и трябва чистка, но деменцията не дава пари, защото си мисли, че имаме силен отбор, а в същото време Барселона тотално доминира в Испания. Този е изперкал.

plmar
Мнения: 3989
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Ла Лига: Алавес - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот plmar » 06 окт 2018 21:46

Леко полеко, започна да се разбира защо Зидан избяга- преяждане, пренасищане, който както иска да го разбира!
Изображение

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5454
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Ла Лига: Алавес - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот insaneboy1 » 06 окт 2018 21:49

Между другото миналата година със Зидан по това време бяхте шести. И в Ла Лига положението ви беше подобно като имахте подобна загуба от Бетис в края. Но толкова слабо не помня да сте играли. :lol:
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
ninjata
Мнения: 2710
Регистриран на: 24 дек 2012 00:29
Контакти:

Re: Ла Лига: Алавес - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот ninjata » 06 окт 2018 21:50

kingofpop написа:ние ще сме по-зле като Меси си тръгне, направо ми се реве още от сега :mrgreen: :cry: :cry:

Ти хубаво се шегуваш, но с няколко попълнения и добър треньор трябва да станем машинки до няколко сезона.

Нашите да са ги съблякали, ако бяха в нашите георграфски ширини.

Бтв Кинг, тая еврокупа или както там е турнира в кои дни играят?

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18030
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Ла Лига: Алавес - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот kingofpop » 06 окт 2018 21:54

ninjata написа:
kingofpop написа:ние ще сме по-зле като Меси си тръгне, направо ми се реве още от сега :mrgreen: :cry: :cry:

Ти хубаво се шегуваш, но с няколко попълнения и добър треньор трябва да станем машинки до няколко сезона.

Нашите да са ги съблякали, ако бяха в нашите георграфски ширини.

Бтв Кинг, тая еврокупа или както там е турнира в кои дни играят?


всеки вторник и сряда
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10975
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Алавес - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 06 окт 2018 21:58

Има два типа загубеняци.

Такива които обвиняват себе си и такива които обвиняват другите... и при двата типа, крайният резултат е един и същ.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
UNBEATABLE
Мнения: 2782
Регистриран на: 24 май 2010 14:56
Контакти:

Re: Ла Лига: Алавес - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот UNBEATABLE » 06 окт 2018 21:59

Така ще е , вече няма кой да вкарва... :roll:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10975
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Алавес - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 06 окт 2018 22:03

Жената на съседа е страшно пиче, така ми се ще да ми каже нещо подобно... а вместо това го слушам за любимия си отбор. :cry:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

canibala1912
Мнения: 125
Регистриран на: 27 апр 2018 22:45
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ла Лига: Алавес - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот canibala1912 » 06 окт 2018 22:07

Идиотеги.... - ПЪЛЕН БОКЛУК!!! С риск да съм баннат временно но ... не се търпи! Пускаш ми Бензо и Бейл дето играят .. мухи без глави... Нямам думи какво става с отбора. Дано Перес да се стяга и да уволнява " лукавата глава " че Барса ще ни помете на Камп ноу. Дано ПЕРЕС се замисли малко.

Потребителски аватар
UNBEATABLE
Мнения: 2782
Регистриран на: 24 май 2010 14:56
Контакти:

Re: Ла Лига: Алавес - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот UNBEATABLE » 06 окт 2018 22:11

Furious_Monk написа:Жената на съседа е страшно пиче, така ми се ще да ми каже нещо подобно... а вместо това го слушам за любимия си отбор. :cry:

Говорим и за моя любим отбор, но след като продадеш играч, който вкарва по 40-50 гола на сезон (независимо къде, как и срещу кои отбори) и не купиш адекватен заместник ще е така... Гарнирано с треньор ала Бенитез - воала.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта