Ла Лига: Алавес - Реал Мадрид - 1:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32559
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Ла Лига: Алавес - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот 1914.1902 » 03 окт 2018 10:46

[center]ИНФОРМАЦИЯ ЗА ДВУБОЯ

Изображение

Изображение Изображение

Кръг: 8
Час: 19:30
Дата: 6 октомври
Пряко по: Макс Спорт 1 / Ф+ / Спорт+


СТАДИОН

Естадио Мендисороса сега е третият най-стар стадион в испанския футбол след "Ел Молинон" и "Местайя". Отваря врати на 27 април 1924 година. Дългогодишната му история минава през множество инженерни промени, като през 1999-а е разширен до настоящия си капацитет - 19 840 зрители.

Изображение[/center]

canibala1912
Мнения: 125
Регистриран на: 27 апр 2018 22:45
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ла Лига: Алавес - Реал Мадрид (Събота)

Мнениеот canibala1912 » 03 окт 2018 11:04

0-0/1-0 4-ти мач без гол... дано греша.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Ла Лига: Алавес - Реал Мадрид (Събота)

Мнениеот Tiberius » 03 окт 2018 11:13

Ако Алавес вкарат гол 1-0, ако не вкарат 0-0.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

RM3313
Мнения: 1110
Регистриран на: 19 сеп 2018 10:53
Контакти:

Re: Ла Лига: Алавес - Реал Мадрид (Събота)

Мнениеот RM3313 » 03 окт 2018 11:55

Трябва да стиснем зъби и да търпим,порадвахме се малко няколко годинки стига толкова.За мача очаквам загува и оправдания от ония кретен Лопетко,докато другия тъпанар го уволни.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Алавес - Реал Мадрид (Събота)

Мнениеот Furious_Monk » 03 окт 2018 15:44

Реджи можел да играе като ляво крило. Вероятно заради голямото напрежение, не можа да покаже техническите си качества, но да се надяваме, че в негово лице ще появи втори Брадиньо, само че този път от лявата страна на защитата.

Аз лично си гледам мач за мач, и както днес може да се харесат, въпреки загубата(всяко положено огромно усилия е хубаво да се оценява подобаващо), така и да отнесат хулите при някой скучен, муден и мързелив хикс... след победата, сърцата игра е това което смекчава най-много гнева.

Струва ми се, че е време Мариано да започне титуляр. Асенсио е ужасен, но е млад и е нормално да преминава през подобни периоди. Ще трябва да се стиска зъби и да се търпи докато намери формата и постоянството си. Иска ми се да видя и Винисиус в игра, но дали резултатът ще го позволи...

Струва ми се, че Лопетеги няма да рискува толкова много и пак ще си навлече гнева на феновете. За разлика от случая на Бенитес и липсата на опорен полузащитник срещу каталунците, в тази ситуация ми изглежда доста примерен и точен този риск да смени Бензема с Мариано... най-малкото поне ще има искра, страст и скорост в центъра на атаката, освен агресивното присъствие в наказателното поле на противника.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Ла Лига: Алавес - Реал Мадрид (Събота)

Мнениеот LevskiZavinagi » 04 окт 2018 00:05

Аз въобще не съм съгласен с теб за това момче - Реджи. Не знам дали беше от притеснението, но беше като муха без глава. Грешни пасове, бавни отигравания, некадърни центрирания и т.н. Като цяло Тео е по-добрата опция и не виждам светло бъдеще, но дано ме опровергае. Относно мача - не съм оптимист. Сега Лопатата е затънал до гуша в ***** и ще го играе на сигурно. Това означава, че излизаме отново с човек по-малко (визирам Бензи). Надявам се да не загубим прекалено много точки до Зимния прозорец, защото тогава ще трябват рокади. Първо треньорска и после с 1-2ма класни футболисти. Макар че тогава трудно може да се вземе нещо качествено. Каквото и да си говорим положението ни не е розово. Ще е хубаво Асенсио и Васкес да не пипат титулярно място, защото са в крайно лоша форма.

1:2/2:2
Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Алавес - Реал Мадрид (Събота)

Мнениеот Furious_Monk » 04 окт 2018 00:30

Може би на мен ми се иска да е повече от това което може да стане, но все пак... на мен ми хареса скоростта, работливостта, добрата преценка в отнемането на топката и заставането на добра позиция в защитата, заради това го оприличих на Арбелоа, а явно има и някакви технически качества, които все още не може да разгърне.


Най-малкото ми изглежда като един бъдещ Начо, поне аз не бих отказал такъв футболист в Реал.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
ninjata
Мнения: 2710
Регистриран на: 24 дек 2012 00:29
Контакти:

Re: Ла Лига: Алавес - Реал Мадрид (Събота)

Мнениеот ninjata » 04 окт 2018 00:38

LevskiZavinagi написа:Аз въобще не съм съгласен с теб за това момче - Реджи. Не знам дали беше от притеснението, но беше като муха без глава. Грешни пасове, бавни отигравания, некадърни центрирания и т.н. Като цяло Тео е по-добрата опция и не виждам светло бъдеще, но дано ме опровергае. Относно мача - не съм оптимист. Сега Лопатата е затънал до гуша в ***** и ще го играе на сигурно. Това означава, че излизаме отново с човек по-малко (визирам Бензи). Надявам се да не загубим прекалено много точки до Зимния прозорец, защото тогава ще трябват рокади. Първо треньорска и после с 1-2ма класни футболисти. Макар че тогава трудно може да се вземе нещо качествено. Каквото и да си говорим положението ни не е розово. Ще е хубаво Асенсио и Васкес да не пипат титулярно място, защото са в крайно лоша форма.

1:2/2:2


За мен Регуилон бе единствения позитив от мача в Москва. Определено ми хареса момчето.

Чудя се много на Асенсио защо навлиза повечко към центъра и позицията му наподобява халф, а не крило. Може би е някавко треньорско решение. Иска ми се Винисиус да видя отляво, който ще е по-остър и ще създаде повече възможности, но надали.

Иначе пак много голове ни даваш. Но дано ги вкараме, че иначе ще паднем 1-0.

Барса имат трудно гостуване, дано ако загубим точки, и те да загубят :lol:

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Алавес - Реал Мадрид (Събота)

Мнениеот paceto » 04 окт 2018 00:40

Асенсио дано се отпуши вече, че е срамно от началото на сезона да започва титуляр и да има само един гол и то срещу Еспаньол, които ги бихме у дома именно чрез гола му. Миналата година като влизаше резерва вкарваше страшни голове, а сега не знам какво се получава или се опитва да компенсира Бензема и така не може да си играе играта. :roll:

Потребителски аватар
ninjata
Мнения: 2710
Регистриран на: 24 дек 2012 00:29
Контакти:

Re: Ла Лига: Алавес - Реал Мадрид (Събота)

Мнениеот ninjata » 04 окт 2018 00:57

Има асистенция и ако не се лъжа изработи 3 дузпи, което си е плюс.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Majestic-12 [Bot] и 16 госта