Ла Лига: Алавес - Реал Мадрид - 1:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23325
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Ла Лига: Алавес - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот Thsmith » 07 окт 2018 03:34

Tiberius написа:Лятото просто трябваше да разменим Роналдо за Дибала и да купим Азар. Сега щяхме да изглеждаме по съвсем различен начин в атака. Бейл е много добър играч, но не може да бъде основна звезда на Реал Мадрид и му личи. Бензема е приключил отдавна. Евала му правя за отдадеността към клуба, но вече няма място в отбора.

Който и да купиш с този тъп футбол сме пас.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Алавес - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 07 окт 2018 11:22

Понеже при Моуриньо нещата бяха по-добре през третия сезон или при Клоп тези играчи щяха да станат от по-бързи, по-борбени и по-нахъсани. Нищо че вторият продължава да разчита на халфове като Милнър и Хендерсън само защото тичат повече от другите.

Всеки стил има своите предимства и недостатъци, но не мисля че има такъв, който да вдигне един уморен и изтормозен отбор... По- скоро треньор тип психолог, но дори и такъв тип не би могъл да издържи повече от три години. Зизу го доказа.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Ла Лига: Алавес - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот LevskiZavinagi » 07 окт 2018 12:06

Когато взехме за 5 години 4 ШЛ Перес не беше виновен. Направим 5-6 слаби мача и вече е виновен. Тъпо е. Тъпо е също, че защитавате този клоун. Защо са ни класни футболисти, за да вкараме гол на ЦСКА или Алавес. По принцип и с Б отбора би трябвало да сме равностойни на такива отбори. Дори мачовете трябва да започват с по гол преднина само от уплаха, че играят срещу Реал Мадрид. Не е проблем губенето на точки, а грозната и безидейна игра. Били вече пренаситени, слаби форми и т.н. С по един крак да са - последните две загуби нямат оправдание. Задължително да се мисли за нов треньор и класни футболисти.
Изображение

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2572
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Ла Лига: Алавес - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот rmfan5 » 07 окт 2018 12:37

LevskiZavinagi написа:Когато взехме за 5 години 4 ШЛ Перес не беше виновен. Направим 5-6 слаби мача и вече е виновен. Тъпо е. Тъпо е също, че защитавате този клоун. Защо са ни класни футболисти, за да вкараме гол на ЦСКА или Алавес. По принцип и с Б отбора би трябвало да сме равностойни на такива отбори. Дори мачовете трябва да започват с по гол преднина само от уплаха, че играят срещу Реал Мадрид. Не е проблем губенето на точки, а грозната и безидейна игра. Били вече пренаситени, слаби форми и т.н. С по един крак да са - последните две загуби нямат оправдание. Задължително да се мисли за нов треньор и класни футболисти.


Човек в първенството още от миналия сезон много рядко правим силен мач,не е въпрос за защита на Лопетеги,става въпрос че сме статични на пазара,и още от предния сезон не беше трудно да се види че играта буксува,а само купуваме вратари на килограм.
Винисиус има голям потенциал поне според мен,но ни трябват играчи които могат да вдигнат много нивото на момента.

Продаваш Роналдо за 100 млн.,Азар ти се предлага и ти се стискаш,еми няма как да се кефим на Перес.
Губиш 50 гола на сезон,и се залага на най-оптимистичния вариант Бензи и Бейл да ги вкарат тези голове,това е смешно.
Защитата е като разграден двор почти всеки мач от повече от година,но отново не се прави нищо по въпроса.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Ла Лига: Алавес - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот LevskiZavinagi » 07 окт 2018 13:29

Съгласен съм, но лично според мен желанието за подмладяване и налагане на млади таланти не е лоша идея. Лошото е дали тези млади играчи имат някакъв талант. Едно е да имаш играчи като Мбапе, Икарди, Погба, Дибала или Демебеле, друго е да имаш Одри, Себайос, Йоренте и Мариано. Вижте, че без Карвахал и Марсело губим 50% от остротата си. Да, няма ги никакви в защита, но сега с Начо и малкия дали е по-добре. Перес не е глупав и ще направи нужните рокади. Само ме е страх да не изсипе 300млн за Неймар, защото това би било връх на тъпотията.
Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Алавес - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 07 окт 2018 14:09

Е срещу севилци ги видяхме и двамата други хубавци колко остро паднаха, при това само с три гола разлика. Себайос, Йоренте, Мариано... сигурно сами са се привлекли. Дибала бе едно от най-желаните имена още от Палермо или Икарди бе мечтано попълнение за повечето фенове на Реал още когато играеше за Сампдория?

Това с талантите функционира най-добре когато имаш стабилен отбор, а не такъв, който с годините става все по-.слаб, а управляващите не правят нещо по въпроса. В противен случай става една бъркотия и няма да е изненада, ако след година или две футболисти като Асенсио и Себайос заиграят в Алавес, Леванте, Леганес и и т.н.

Зидан си го каза много деликатно, но доста ясно- той повече не може да ги мотивира.

Ако Зизу не може, кой може?

Колкото за Перес... късметът да назначиш правилния човек е до време. След това неизменно идва и тази част, в която се проявяват личните умения.

Лопетеги е първото голямо самостоятелно решение което е взел Перес след напускането на Зидан. Дори се стигна до скандал заради него. Няма вариант при който Перес да не е главният виновник за сегашното състояние на отбора, но има такъв, при който успехите да са въпреки него, а не заради него.
Последна промяна от Furious_Monk на 07 окт 2018 14:10, променено общо 1 път.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Ла Лига: Алавес - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот Tiberius » 07 окт 2018 14:09

И аз се притеснявам, че Перез може да купи Неймар за подобна сума. :cry: И май точно за това не харчеше на трансферния пазар.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Алавес - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 07 окт 2018 14:12

Да бе, ще го купи той... 300 млн. за футболист, при това собственост на парижани. С времето се доказва, че Перес ги няма тези възможности.

Тази идея с Неймар съществува само колкото да пази неговия имидж и да се отваря една и съща тема всяко лято, та да има и драскачите за какво да пишат. 300 млн.... :lol: , направо ще ги направи 500 и ще добави част от стадиона към сделката.



http://www.marca.com/en/football/real-madrid/2018/10/07/5bb9eb58e5fdeac41e8b461f.html
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
ninjata
Мнения: 2710
Регистриран на: 24 дек 2012 00:29
Контакти:

Re: Ла Лига: Алавес - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот ninjata » 07 окт 2018 14:50

LevskiZavinagi написа:Съгласен съм, но лично според мен желанието за подмладяване и налагане на млади таланти не е лоша идея. Лошото е дали тези млади играчи имат някакъв талант. Едно е да имаш играчи като Мбапе, Икарди, Погба, Дибала или Демебеле, друго е да имаш Одри, Себайос, Йоренте и Мариано. Вижте, че без Карвахал и Марсело губим 50% от остротата си. Да, няма ги никакви в защита, но сега с Начо и малкия дали е по-добре. Перес не е глупав и ще направи нужните рокади. Само ме е страх да не изсипе 300млн за Неймар, защото това би било връх на тъпотията.

Имат талант играчите, но трябва един по един да се налагат. Не всички накуп.

Мисля, че с Карвахал и Марсело няма да сме по-остри. Миналият сезон, когато ги нямаше, се усещаше липсата им, но сега с този стил на игра нямат голямо значение.

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Ла Лига: Алавес - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот SilentKiller » 07 окт 2018 22:29

Писах ви нещо за Лопетеги преди месец, ама вие ми се смяхте. Беше ми ясно че в един момент нещата ще забуксуват, но и аз не очаквах чак такъв бърз срив, че и 4 мача гол да не можете да вкарате. Хак да ви е Жулиенчо, да 'иляди дано при вас ! :lol: :mrgreen:
Преди месец също написах къде нашега, къде не, че се надявам да не паднете много на Кампа и Лопетеги да запази главата си, ама сега наистина се опасявам че това нещо ще се случи и ако отнесете пак някоя петичка на Камп Ноу, надеждите ми може да се изпарят и да вземете наистина някой по-добър треньор ! Дано (КО)...НЕ ! :lol:


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: zzrulzzz и 32 госта