ШЛ: ЦСКА Москва - Реал Мадрид - 1:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ: ЦСКА Москва - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 03 окт 2018 00:38

Започнаха и глупостите за Кроос... ясно е че някой е виновен за състоянието на този отбор, просто този човек не играе на терена, дори и не седи на треньорското кресло, макар понякога със стилния да си поделя част от вината, той играе по други схеми.


И какво толкова срамно има, когато любимият ти отбор не върви добре. Тук парите са фактор, а Реал е дал най-малко от другите грандове...и въпреки това е единственият отбор спечелил три поредни ШЛ (Бог да благослови Зидан)... нека да е срамно това. Треньорите в Реал работят с наличния материал, те не си го избират, просто вземат играчите и подреждат отбора.


Мариано действително има какво да подобрява, преди да се доближи до Бензема като технически качества. Другият пък изобщо няма шанс да стигне менталните на Мариано.

Асенсио- Очевидно ще е бавен, може би болезнен и изобщо никак не е сигурно че ще е и успешен, процес на развитие.

Вижда се също така, колко много подценена работа на терена е вършил Иско.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4965
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: ШЛ: ЦСКА Москва - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот LaRgO » 03 окт 2018 00:42

Трябват нови играчи, не нов треньор.
Трябва освежаване на състава.
Нямаме креативност по фланговете и централен нападател.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ШЛ: ЦСКА Москва - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот paceto » 03 окт 2018 00:48

Tiberius написа:
paceto написа:
insaneboy1 написа:Не е кой знае какво. Та вие и при Зидан почти паднахте от Легия Варшава при празни трибуни. А сега отборът ви е без Рамос, Марсело и Модрич.


Добави към тях Бейл и Иско.

Оправдания! Какви футболисти трябва да има Лопетеги, за да победи ЦСКА Москва? Най-тъжното е, че точно играчите, които по-малко получават шансове се представят добре. Играчите, които разочароват са титулярите.


Не са оправдания, а факти и всеки може да си ги приема както иска.
Факт е че 5-ма титуляри днес не започнаха мача, а само един от тях влезе на терена т.е. Модрич.

По този начин ти се разбива схемата на игра и няма как да се получат нещата с Регилон, Себайос, Начо и Васкес, които са си резерви 98% от сезона.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ: ЦСКА Москва - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 03 окт 2018 00:58

LaRgO написа:Трябват нови играчи, не нов треньор.
Трябва освежаване на състава.
Нямаме креативност по фланговете и централен нападател.


Това го кажи на онези, който искат Конте в съблекалнята, че да се шамарят с Рамос на почивката по време на такива двубои, а онзи да го гони със смс-и, докато Перес пуска нова стилна версия на шалче с облика на Антонио, като една част от феновете на стадиона го псуват, а другата му ръкопляскат , а такива като нас се обиждат един другиго по разни форуми.

Аз имам своите резерви към Лопетеги, но тези към способността на тези играчи да изградят много силен и отговарящ на историята на този клуб отбор са доста по-големи. Имам предвид целия състав от 22 души, не само към част от титулярите.

При някои явно се върнаха стари спомени и отвориха вратата на безсърдечните демони на страха- назад във времето преди Моуриньо... тогава хората се обединиха че трябва силна и властна личност, която да поеме този отбор... и в началото се получи... а след това дойде разделението.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ: ЦСКА Москва - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 03 окт 2018 01:10

Специално за мача тази вечер. Кратко, точно и ясно:

https://gong.bg/football-sviat/shampionska-liga/multimedia/video/nacho-zagubata-e-nespravedliva-508243
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ШЛ: ЦСКА Москва - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот paceto » 03 окт 2018 01:19

Трябваше да започне с Одриосола вместо напълно зеленият Регилон, а отпред с Мариано, Асенсио и Бензема. Така щяхме да имаме повече острота отпред и шанс за гол и се видя, че на Мариано малко не му достигна да вкара гол на няколко пъти след като влезе, че дори и греда нацели. В последствие ще пусне Модрич и Винисиус нали в случай, че Карвахал не се беше контузил.

Но все пак както се говори в поговорката - Като се обърне каруцата, пътища много.
И все пак си мисля, че правилното решение беше именно със започване на Мариано отпред след като го няма Бейл.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ: ЦСКА Москва - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 03 окт 2018 01:41

Може би, но има неща, които просто не можем да видим извън случващото се на терена, а честно казано, Мариано не е такова име, което да накара Бензема да се чувства застрашен, дори и само с репутацията си. Мората си проваля кариерата в Челси, Майорал е под наем в Леванте... Зидан беше прав, което не значи че и Перес бе, най-вече с липсата на умение да предостави адекватен конкурент на Бензема... дори и един застаряващ Игуаин.

Според мен Реджи изигра много солиден мач и се справи прекрасно като за официален дебют, обаче не знам дали към момента притежава класата да играе толкова добре в поредица мачове... една мъка с Асенсио ни стига, поне според мен.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: ШЛ: ЦСКА Москва - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот Bernaleo » 03 окт 2018 01:51

Как го търпите тоя Бензема не знам.С какво държи Перез че все още е в клуба ? :lol:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ: ЦСКА Москва - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 03 окт 2018 02:12

Вие пък как търпите Пике?





Като нямаш избор, търсиш положителното там където не е толкова видимо.

Помага срещу агресивни отбори, успява да задържа и да подавата точно и в правилното време топката, не е егоист на терена(което за един нападател не съм убеден, че е толкова хубаво качество).

Общо взето така се утешавам аз с присъствието му. Но основната причина е ,че не може да се направи нищо по въпроса, а с течение на времето се привиква...до някаква степен.

А че вече трети сезон се стреми по всякакъв начин да докаже, че не става за основен нападател...явно просто не е достатъчно убедителен за определени хора.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: ШЛ: ЦСКА Москва - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот Bernaleo » 03 окт 2018 02:59

Пике го покриваше Пуьол до момента в който втория напусна отбора.Още тогава трябваше да го разкараме тоя бавняр.Пике е в отбора щот е юноша на отбора,също така е роден в Барселона(не толкова важно).Двамата с некадърника Бензема нямат нищо общо.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта