Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ninjata
Мнения: 2710
Регистриран на: 24 дек 2012 00:29
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот ninjata » 30 сеп 2018 01:00

LevskiZavinagi написа:Програмата на Барса не е за завиждане. Имат гостуване на Валенсия, после приемат Севиля и нас. Може дори на 28 Октомври да има изненадващ лидер в първенството.


Алавес ли визираш :lol:

Монк, както си почнал да пишеш, не ми се мисли какви ще са ти анализите в края на сезона. Предния мач говореше, че не играят сърцато, днес също. Но има нещо друго. Атлетико не е лесен за побеждаване. Както казах преди мача трудно играем срещу тях в първенството.

А за Асенсио какво да кажем. На всеки се случва. Гризман и Коща също пропуснаха през първата част. Ако бяха вкарали, можеше и точка да не видум.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10975
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 30 сеп 2018 01:29

ninjata написа:
LevskiZavinagi написа:Програмата на Барса не е за завиждане. Имат гостуване на Валенсия, после приемат Севиля и нас. Може дори на 28 Октомври да има изненадващ лидер в първенството.


Алавес ли визираш :lol:

Монк, както си почнал да пишеш, не ми се мисли какви ще са ти анализите в края на сезона. Предния мач говореше, че не играят сърцато, днес също. Но има нещо друго. Атлетико не е лесен за побеждаване. Както казах преди мача трудно играем срещу тях в първенството.

А за Асенсио какво да кажем. На всеки се случва. Гризман и Коща също пропуснаха през първата част. Ако бяха вкарали, можеше и точка да не видум.


Първите 20 минути...ако бяха продължили в същия дух, нещата на Санчес Писхуан можеха още повече да загрубеят, след това като че ли гордостта си каза думата, особено второто полувреме. Тогава имаше голямо себераздаване, но вече бе твърде късно, но го имаше.

Целия днешен мач си бе в темпо: ако нещо стане-ок, ако не- няма проблем, и точката става. А това са мачове с история, извън чисто статистическите сметки. Реал дълги години доминираше над Атлетико, Атлетико искаше да си го върне. Съперничество достигнало от градско ниво до международната сцена...днес играха в стил "ако мине номера, добре".

Поне от моя гледна точка, мачовете с Атлетико на Диего Симеоне имат особен заряд, безразличието с което се изигра целия двубой... някак си убива смисъла на самото дерби.

А за пропуска на Асенсио... дойде в такъв момент, в който Лопетеги можеше много хитро и без много усилия да извози Симеоне и това би било забавно за гледане, а Симеоне щеше да си посипе главата с пепел за прибрания подход. Победата в такива мачове носи не само три точки, но и изкупление за слабо игралия тим.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23667
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот paceto » 30 сеп 2018 03:37

Срещу Севиля не се получи, защото получихме 2 гола в рамките на 4 минути и от там тръгнаха да се мъчат да намалят с един гол поне до почивката и 15 минути по късно получихме и трети и всичко отиде по дяволите. Аз го казах вече, че ако бяхме задържали мача 1:0 или поне 2:0 на почивката нещата щяха да тръгнат в друга посока през втората част.

Днес и двамата вратари заслужават аплодисменти, защото хванаха няколко 100%-ви гола и логично завърши 0:0. Който и да беше вкарал в този мач той щеше да е победител, а двата отбора си размениха по едно полувреме и смея да кажа, че нашето след почивката беше много по силно от тяхното. Те до 70 минута не можеха да минат центъра, докато ние през първата част въпреки голямата им преса и куп загубени топки все пак правехме атаки. След 70 минута нещата малко се поизравниха поне в центъра, ама Диего вкара няколко играча именно да мъчат да оправят центъра и къде им се получава, къде не.

Поздравления и за двата отбора, но за съжаление печелившите са отцепниците. :x

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13786
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот Pichichi » 30 сеп 2018 18:20

Аз пък си мисля че Лопетеги е треньор менте и Реал тепърва ще има проблеми в напечените мачове. До сега няма победа над сравнително силен отбор ако изключим Рома. Два Х- а с Атлети финала загубен в продължения, домакинския мач от Примера пестеливо играха. Равен с Атлетик и загуба от Севиля!
Другите победи са просто резонни за Реал М и Гути би спечелил тези мачове! Не знам дали ще изкара до Коледа това менте!
:mrgreen:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10975
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 30 сеп 2018 19:27

Може и да има нещо вярно, но за вчерашната пародия бяха нужни двама души да я сътворят, и още 22 да я изпълнят.

Ако Лопетеги не става, каква е причината на Симеоне да постави такава постна пиеса на сцената?
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот LevskiZavinagi » 30 сеп 2018 22:19

Не мисля, че беше постна. Те нямат загуба на Бернабеу от 6 мача. Х-са го устройваше. Имаха си 2-3 положения и това им стигаше. Те и срещу другите отбори не доминират. Смешно ми е как Гризман се определи като равен на Меси и Кристиано... Доста далеч е това момче от истината. Азар, Неймар и Мбапе са доста по-напред с материала.
Изображение

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот Real » 01 окт 2018 23:13

paceto написа:Поздравления и за двата отбора, но за съжаление печелившите са отцепниците. :x

Абе не са толкова печеливши - с Леганес и Билбао не успяха да дръпнат, сега ги чакат Севиля, Валенсия, ШЛ... Да не се окажат на трето място след няколко кръга. Както обича да казва оня "тихия" мадридист: "бълбук-бълбук..."

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23667
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот paceto » 01 окт 2018 23:20

Да, ама те след подобни мачове почти винаги се вдигат.
Малко вероятно ми се струва тази серия да продължи макар и срещу тези отбори, ще видим.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот Real » 01 окт 2018 23:26

Дам, нищо не се знае. Но поне се очертава интересен сезон, тази година няма да има огромни разлики в челото.
(...имам предвид, че с Атлети ще си дишат във вратовете, ние къде ще сме в цялата тази лИбофф - нямам идея :mrgreen: )

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот Tiberius » 01 окт 2018 23:44

paceto написа:Да, ама те след подобни мачове почти винаги се вдигат.
Малко вероятно ми се струва тази серия да продължи макар и срещу тези отбори, ще видим.

Ако Меси се вдигне и те ще се вдигнат. Иначе така се вдигат след такива резултати, че след едно загубено Ел Класико скъсихме изоставане от 12 на 1 точка в рамките на месец. И двата отбора не се намират в добра форма и са податливи на грешки.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост