Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
j0rka7aa
Мнения: 9276
Регистриран на: 09 дек 2010 15:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот j0rka7aa » 29 сеп 2018 23:55

Според мен основния проблем идва от там, че настоящия състав на Реал не е подходящ за бруталното тики-така, което Лопетеги иска. Реал е свикнал да играе по-бързо и по-директно през последните години и най-вече при Зидан и тея безмислени пасове са мъка и за футболисти и за фенове, само той не го осъзнава още. Принципно аз харесвам футбола с доминиращо владение на топката от единия отбор, но то да не бъде образувано в безброй безсмислени пасове по дължина и ширина на терена, а в директен атакуващ футбол и мисля, че това трябва да се опита да направи Лопетеги ако иска да има успех в Реал, трябва да направи леко отклонение от бруталното му виждане за тики-така футбол, също така безбройните пасове не помагат да се разрешат пословичните ни проблеми в защита.
ЗА НАШАТА РОДИНА,
ЗА НАШИТЕ ДЕЦА,
ЗВЕЗДАТА ТИ ЩЕ ГРЕЕ,
ЕДИН Е ЦСКА!

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4979
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот LaRgO » 29 сеп 2018 23:56

Не е виновен треньора. Ясно се вижда, че ни трябват трансфери, само Перес не го вижда.
Трябва ни крило, което да може да пробива и създава положения при сгъстена защита. Разбира се и нападател.

RM3313
Мнения: 1110
Регистриран на: 19 сеп 2018 10:53
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот RM3313 » 29 сеп 2018 23:57

Той тоя е пълна шматка Лопетко,как можахме да сложим такъв извънземно некадърен идиот не знам.Ама той сам не се е сложил,ония деменционния папагал Пересчето го е сложил,за да гледаме още 3-4 титли на катуна подред. :evil:

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Мнениеот Real » 30 сеп 2018 00:09

Някак стана модерно да се плюе Лопетеги, да се ползват изрази като "1000 паса", "10 000 паса", "100 000 паса", "бавни", "безидейни", "мързеливи", "скучни"... Ама модата понякога се разминава с мисленето. Какво им е на пасовете? Че и някакъв писал в някакъв форум, че половината били грешни... Само дето процентът на точните е двоен спрямо този на Атлетико. Как с пасове по ширина имаме в пъти повече точни удари от играещите директен футбол съграждани? Заспалите халфове и разградената защита не им дадоха шанс през второто полувреме, а с мързел и безхаберност ги бяхме строили пред наказателното им в 80% от времето. Тики-таки, автобуси... Как да играем с отбор нареден в две линии в и пред наказателното, с Гризман (на моменти) като разбивач някъде пред дъгата? С бързи контри в празни пространства? А пространства къде? Принудихме Чоло да играе за 0:0. Сигурен съм, че не беше дошъл с тази идея. Кой паркира автобуса днес? Единственото, за което бих обвинил Лопетеги днес е късното излизане на Бензо и пускането на Лукас, вместо Мариано.
Ми гледайте малко по-ведро, де. Имахме много тежка седмица, от Севиля и Атлети взехме точките, които Барса взе от Леганес и Билбао. Не пуснахме чоловите пред нас. Марсело се контузи и ще ползваме 4-ти защитник вече. Не е зле за една седмица, нали?

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот Real » 30 сеп 2018 00:14

j0rka7aa написа:... и тея безмислени пасове са мъка и за футболисти и за фенове, само той не го осъзнава още. .

Всъщност доста от играчите заявиха, че стилът на Лопетеги им допада... Немалко противникови играчи споделиха, че им е трудно срещу Реал, който не им дава да играят с топката. Но за феновете си прав - доста разправят, че им е мъка с тези пасове, предпочитат да вкараме 7-8 гола в началото и после да продължаваме системно да развинтваме противника на контри, до двуцифрен резултат.
Колкото до пословичните ни проблеми в защита... Припомни ми Зизу колко "чисти мрежи" има срещу Атлетико?

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 30 сеп 2018 00:17

Не знам каква е програмата на Барселона, но с подобни игри на трите отбора, ако те се запазят във времето, то е напълно възможно и трети отбор да триумфира.

Той че Перес има вина, ок, то това е ясно... но защо за бога Лопетеги не пусна втори нападател, да не би случайно да не е прочел името на Мариано Диас и да не знае, че е изобщо в групата. Не само това. Поне още една смяна можеше да извърши заедно с тази на Бейл... толкова ли го е страх от Атлетико, че така и не посмя да ги завре в собственото им наказателно поле...не вдигна темпото на игра, не изнесе крайните бранители по напред към полето на противника, а техният стил го позволяваше.... ами Атлетико, Диего Симеоне и неговият прословут биткаджийски дух... толкова бързо и лесно и те се продадоха.

Реал Мадрид-Атлетико Мадрид вече не е сблъсък между два тима представляващи различни като начин на мислене и ценности групи. Той вече се превърна в двубой между два комерсиални отбора, които тази вече се подадоха брутално, грозно, обидно и гнусно на сметките и нуждите, а не на страстта и смисъла от съществуването на тази игра...


Както казах... Срам за Реал... Срам и за Атлетико, срам и за страха който се бе появил на Бернабеу, но най-вече срамът е за техните треньори.


Загубата от Севиля ми хареса повече. Не защото съм мазохист и обичам да ме боли, а защото там имаше сърце, имаше и грешки, имаше и тежки моменти, но имаше сърце и раздаване, тичане, борба, дори и отказ от предаване въпреки ужасния резултат. Това тази вечер, за мен лично не бе футбол.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот Real » 30 сеп 2018 00:26

Монк, молят'са бееее, смени таз картинка...
Всеки път се стряскам като видя сиганина с мазните къдрици как гледа Белия човек. Имаам чувството, че ей сега ш'му бърка в задния джоб да го крааде...

Потребителски аватар
marco_bailey
Мнения: 150
Регистриран на: 02 май 2010 15:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот marco_bailey » 30 сеп 2018 00:32

Начетох се на глупости. Във всеки един от мачовете дотук през сезона Реал създаде пре- или поне достатъчно възможности, за да спечели, с изключение на гостуването на Севиля, макар че и там имаше не малко възможности. ЧИСТИ. Проблемът остава един, но вече е болезнен - ТРЯБВА ДА СЕ БЕЛЕЖИ! :roll: :roll: :roll:
FlashScore.bg - най-бързият и точен livescore:
https://play.google.com/store/apps/deta ... e_bg&hl=bg

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 30 сеп 2018 00:40

То в погледа е целия смисъл от gif-а...но щом те дразни, направо махам подписа

[offtopic]Много лигаво завърши историята... Силвър трябваше да поеме щафетата след като се справи по древен естествено-дивашки начин с Флинт. Завършен цикъл на едно сложно приятелство, чийто лични интереси вземат връх... .[/offtopic]


Баси, как ме е яд още, че нямаше драма, борба, твърди влизания, себераздаване като за последно.... желание само и единствено за победа и непрекъснато движение и в двете посоки, поне докато не бе влезнал един гол... и как ме е яд на Асенсио за пропуска.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот Real » 30 сеп 2018 00:47

Furious_Monk написа: Баси, как ме е яд още, че нямаше драма, борба, твърди влизания, себераздаване като за последно.... желание само и единствено за победа и непрекъснато движение и в двете посоки, поне докато не бе влезнал един гол... и как ме е яд на Асенсио за пропуска.

Успокой се, едва в началото сме, всеки мисли в дългосрочна перспектива. Днес дори оня урод Коща беше мирен.
На Уанда напролет ще има всичко - борба, кръв, сеч и бъркане по....
А Асенсио - все още е момче, изправено срещу брутален и безмилостен Облак... Случва се.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта