Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот paceto » 01 окт 2018 23:48

То ако не беше влязъл Меси те си падаха като пичове от Билбао и то у дома. Той им изигра положението и онзи малкият беше само точно на мястото в точният момент, за да я бутне в мрежата. :mrgreen:

https://streamja.com/NJOa

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот Real » 02 окт 2018 10:13

Мхм. Има нещо забавно в това, с играчи по 100-150 милиона, да чакаш да влиза Меси да ти оправя бакиите. Никога не съм харесвал Перес (галактико-манекенския подход най-вече), ама каталунските шефчета са две класи над него в идиотията.
Нооо... да си гледаме нашата паничка, Меско вече се е запътил към изхода, кулетата да му мислят :mrgreen:

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2571
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот rmfan5 » 02 окт 2018 11:24

Real написа:Мхм. Има нещо забавно в това, с играчи по 100-150 милиона, да чакаш да влиза Меси да ти оправя бакиите. Никога не съм харесвал Перес (галактико-манекенския подход най-вече), ама каталунските шефчета са две класи над него в идиотията.
Нооо... да си гледаме нашата паничка, Меско вече се е запътил към изхода, кулетата да му мислят :mrgreen:


Как ти се вижда запътил към изхода,само на 31 години е,това е несериозно.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот Real » 02 окт 2018 17:53

rmfan5 написа:
Как ти се вижда запътил към изхода,само на 31 години е,това е несериозно.

Е, казвам, че се е запътил, не съм казал колко време ще излиза. Все пак, "само на 31" не е като "само на 24". Колко време според теб ще влачи Барса на гърба си, по цял сезон? Аз казвам два сезона макс. Дори Крис, чиято физика е далеч по-сериозна от тази на Меси, не издържа и след 32 играе по 2-3 месеца от сезона... Тези хора са подложени на брутални натоварвания, с години, не е като да цъкаме в неделя на "Академик" до 42-3 години...

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот paceto » 02 окт 2018 18:58

rmfan5 написа:
Real написа:Мхм. Има нещо забавно в това, с играчи по 100-150 милиона, да чакаш да влиза Меси да ти оправя бакиите. Никога не съм харесвал Перес (галактико-манекенския подход най-вече), ама каталунските шефчета са две класи над него в идиотията.
Нооо... да си гледаме нашата паничка, Меско вече се е запътил към изхода, кулетата да му мислят :mrgreen:


Как ти се вижда запътил към изхода,само на 31 години е,това е несериозно.


Водихме този разговор точно с мен и пак повдигна този въпрос, изложих ти не малко аргументи, но ти не се появи да кажеш нещо по въпроса. Идваш няколко дни по късно със същата теза и сигурно пак ще се появиш в края на седмицата. :mrgreen:

https://forum.gong.bg/viewtopic.php?p=7735021#p7735021

Един коментар след това ти отговорих, а и дискусията стана малко по дълга и то без твое участие.

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2571
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот rmfan5 » 02 окт 2018 23:33

paceto написа:
rmfan5 написа:
Real написа:Мхм. Има нещо забавно в това, с играчи по 100-150 милиона, да чакаш да влиза Меси да ти оправя бакиите. Никога не съм харесвал Перес (галактико-манекенския подход най-вече), ама каталунските шефчета са две класи над него в идиотията.
Нооо... да си гледаме нашата паничка, Меско вече се е запътил към изхода, кулетата да му мислят :mrgreen:


Как ти се вижда запътил към изхода,само на 31 години е,това е несериозно.


Водихме този разговор точно с мен и пак повдигна този въпрос, изложих ти не малко аргументи, но ти не се появи да кажеш нещо по въпроса. Идваш няколко дни по късно със същата теза и сигурно пак ще се появиш в края на седмицата. :mrgreen:

https://forum.gong.bg/viewtopic.php?p=7735021#p7735021

Един коментар след това ти отговорих, а и дискусията стана малко по дълга и то без твое участие.


Мернах твоя пост ама и ти продължаваш със същата песен,моята идея е че поне още 3-4 сезона си имат Меси.
Доста от най-добрите играчи държат ниво след 30 години,докато вие ги изкарвате пред пенсия.
Има много хубава фраза:"Няма стари и млади,има можещи и не можещи" която за мен в футбола поне до 34-35 години важи.

Този сезон от лятото съм настроен негативно,и това е една от причините да пиша по-рядко.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот paceto » 02 окт 2018 23:52

То никой не казва, че Меси другият сезон окачва бутонките и дори сам го казах, че има едно 3-4 години още, ама малко по малко започва да залязва и това ще се види и в играта му.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 04 окт 2018 03:43

За огромно съжаление в спорта има млади и стари.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5465
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот insaneboy1 » 04 окт 2018 09:28

paceto написа:То никой не казва, че Меси другият сезон окачва бутонките и дори сам го казах, че има едно 3-4 години още, ама малко по малко започва да залязва и това ще се види и в играта му.

За момента Меси няма никакъв осезаем спад в играта. Даже снощи срещу Тотнъм можеше да вкара 5 гола. И прави най-доброто си начало в ШЛ. Не знам къде го виждаш този спад.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
ninjata
Мнения: 2710
Регистриран на: 24 дек 2012 00:29
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот ninjata » 04 окт 2018 13:35

insaneboy1 написа:
paceto написа:То никой не казва, че Меси другият сезон окачва бутонките и дори сам го казах, че има едно 3-4 години още, ама малко по малко започва да залязва и това ще се види и в играта му.

За момента Меси няма никакъв осезаем спад в играта. Даже снощи срещу Тотнъм можеше да вкара 5 гола. И прави най-доброто си начало в ШЛ. Не знам къде го виждаш този спад.


Наистина си прав, може би единствено срещу Леганес изигра по-слаб мач. Интересно е когато му дойде спада какво ще стане.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта