Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 913
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот Stones.66 » 29 сеп 2018 23:41

Курвенския футбол измъкна точка! Халал да им е, но ще се насерат накрая, напролет! Хареса ми играта през второто, но вече нямам сили и нерви да се ядосвам на Бензема и Бейл!! :evil: Винисиус трябваше да влезе много по-рано! Пълен срам в за клуба е преЦедент като переЦ!!!! :twisted:

canibala1912
Мнения: 125
Регистриран на: 27 апр 2018 22:45
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот canibala1912 » 29 сеп 2018 23:41

Омразен ми стана вече тоя ИДИОТЕГИ!!! Не може 3 мача ония от Каталуния да губят точки и ние след тях... Ок разбирам че в сряда със Севиля играхме ГАНАКИНОТО ама трябваше малко да се напънем поне да бием Атлети.. ако продължава така до зимата няма да издържи поста му в Реал. Лека вечер.

RM3313
Мнения: 1110
Регистриран на: 19 сеп 2018 10:53
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот RM3313 » 29 сеп 2018 23:43

Пак не е загуба,добре сме,вървим нагоре.. 4 сериозни мача 2 загуби и 2 равни,дали ще вземем някой дерби мач тази година,трябва да се залага стабилно на - не.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 29 сеп 2018 23:43

Не съм убеден, че през живота си съм гледал толкова идиотски мач. Много неща очаквах, дори и да паднем, та даже и с разгром... но това... това е нещо ново, няма как да се опише с думи... За първи път гледам футболисти, които чакат мача да приключи още от самото му начало.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот paceto » 29 сеп 2018 23:46

LevskiZavinagi написа:П.С. 2 - Паце, не си мисли, че срещу Алавес ще ни е лесно. Ако бият утре и излизат с равни точки с нас :lol: :lol: :lol: :lol:


Не съм казал, че ще е лесно, но поне ще може да потича малко повече от днес пък може и да му върже.

Потребителски аватар
ninjata
Мнения: 2710
Регистриран на: 24 дек 2012 00:29
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот ninjata » 29 сеп 2018 23:46

След 7 кръга и 3 трудни мача сме с еднакви точки с Барса, така че цялостната картина не е лоша. Притеснителносто е, че в 2 мача подред не можем да вкараме гол. Дано се поотпушим срещу ЦСКА Москва. Гостуването на Алавес няма да е от най-лесните. Като нищо ще сме с еднакъв брой точки преди мача.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот paceto » 29 сеп 2018 23:47

Днес имаше двама добри вратари и затова не успяха да паднат голове.
В сряда вкарахме гол, ама го отмениха. :mrgreen:

Срещу Севиля и Атлетико не е пагубно, че не вкарваме и ще е проблем ако го правим и при слабите отбори.

Потребителски аватар
j0rka7aa
Мнения: 9276
Регистриран на: 09 дек 2010 15:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот j0rka7aa » 29 сеп 2018 23:47

Толко ми беше скучен мача, че цяла вечер се забавлявам на мненията ти и изразите, които използваш да опишеш мача :lol: :mrgreen:

Лопетеги от един приятен за окото футбол от предсезонната подготовка, супер купата и първите мачове в Ла Лига, стигна до това. Някаква извратена форма на тики-така. Като цяло ако на Гуардиола футбола се нарича тики-така, на Моу паркиране на автобуса, то със спокойствие на Лопетеги можем да го наречем "шматка стайл". Многобройни бавни и безцелни пасове, които не натискат по никакъв начин противника, а напротив даже го улесняват да ги пресича и да създава многобройни атаки през разградената ни халфова линия и заспалата ни защита. Единствено разчитаме на един от двамата ни вратари. Ако си пусна Реал и не съм ги гледал до сега ще се чудя как са спечелили 3 ШЛ подред. Ние сме тотално беззъби и не ни е виновен Роналдо. Ако противника не се дръпне назад нямаме шансове да стигнем до наказателното им поле. Ма той кой ще пробие? Бейл ако тръгне по-рязко ще разтегне нещо, Бензо не го броим, той така се е родил, а Асенсио трябва да помага на халфовата линия, която от своя страна гледа да помага на защитата и става манджа с грозде. Никой не знае какво прави. А Лопетеги вместо да изостри атаката след проедната контузия на Бейл, да вкара Мариано и Винисиус да ги изкъртят, нашия ми вкарва Себайос. За кво? Кво ще прави и той? Да не поставяме рекорд за пасове да го ... или има някакви нови правила във футбола. Правиш 10 000 паса и взимаш 2ра точка. Да видя Атлетико да правят офанзивна смяна в края на важен мач, представете си докъде сме го докарали. Винаги съм бил за това на треньорите да им се дава време и да не ги уволняваме сме 10тия мач ама тва не се търпи. Никога не сме били добри в защита, но винаги е било, че ако ни вкарат 10 ние ще вкараме поне 11. Отбора никога не е играл с много пасове и е време Лопетеги да го разбере! Самите футболисти не са такива, няма как да очакваш една схема да върви, когато нито отбора, нито футболистите са пригодени за нея. Винисиус влезе за 5 минути и почна да им изкарва картони. Ако продължаваха така или щяха да се спрат, или половината им отбор щеше да е изгонен. С един Мариано и по-свободен Асенсио щяхме да им го турим без вазелин ама на. Трябва да играем бавно, мудно и безидейно. С един централен нападател, който нищо не прави и с един милиард паса (половината от които грешни). Дано да започне да се прави нещо по въпроса, защото с тая игра не ни чака нищо добро!


Едно мнение от страницата на фенклуба, което ме грабна и описва точно ситуацията.
ЗА НАШАТА РОДИНА,
ЗА НАШИТЕ ДЕЦА,
ЗВЕЗДАТА ТИ ЩЕ ГРЕЕ,
ЕДИН Е ЦСКА!

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 29 сеп 2018 23:51

Той Лопетеги май е взел най-лошото от Моуриньо и Гуардиола... неговият стил е тики-така върху автобус.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 0:0 FT

Мнениеот LevskiZavinagi » 29 сеп 2018 23:53

Програмата на Барса не е за завиждане. Имат гостуване на Валенсия, после приемат Севиля и нас. Може дори на 28 Октомври да има изненадващ лидер в първенството.
Изображение


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта