Ла Лига: Севиля - Реал Мадрид - 3:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10974
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Севиля - Реал Мадрид - 3:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 27 сеп 2018 02:10

Дали Навас би могъл да отрази дадения удар или не, не е толкова важно. Ако не този, друг щеше да влезе, просто този мач бе загубен още първите 20 минути. По-важното е това което виждаме при пореден треньор.

Започнаха добре сезона, здрава преса, много тичане, отбори като Хетафе и Жирона не се бият толкова лесно, дори и като домакин... и пак дойде момента в който започнаха да се разхождат на терена.

За себе си съм убеден, че не това са били треньорските указания, въпреки че имам своите нарастващи подозрения към способността на Лопетеги да води такъв отбор.

Позволиха да ги надборят, да ги надтичат... случва се, но когато липсва съпротива и желание, вече говорим за уморени наемници, чиято значима роля в отбора е твърде надценена и продължителна като период от време.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Ла Лига: Севиля - Реал Мадрид - 3:0 FT

Мнениеот LevskiZavinagi » 27 сеп 2018 10:33

ninjata написа:Не знам дали говоря глупости, или не, но със сигурност нямаше работа на голлинията. Всеки вратар, който следи играта би излезнал в тази ситуация.


Всеки вратар разчита и на защитата му да е адекватна. Какво по дяволите става с Начо? Откога той придоби самочувствието да ми играе по подобен начин като Марсело? Рамос и Варан каква вина имат, че трябва да покриват празните зони на Марсело и Начо? Да спрат 3-4-5 бързи футболисти? Хесус Навас, Йедер и Банега се подиграваха с Марсело. Тотален провал е неговата игра. Каземиро бил виновен за 2-та гола? Що за абсурд? Кроос и Модрич помагаха ли му? Тотално надиграни бяхме. Огромна липса на желание и хъс за победа. Треньора да го коментирам ли с последната му смяна? Пълен абсурд. Въобще не трябва да гледаме в канчето на Барса. Те си имат Меси, който в такива мачове ще ги изважда, а ние какво имаме?
Изображение

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Ла Лига: Севиля - Реал Мадрид (Сряда)

Мнениеот Real » 27 сеп 2018 10:47

А'е без драми, какво толкова? Излязохме без ляв бек, с един ЦЗ, без опорен халф, без център-нападател, без ляво крило. За 20 минутки севилци отрязаха топките и на останалите, после... ами трудно се играе футбол без топки. До уйкенда Лопе трябва да им присади нови и да смачкаме шайката на Чоло. Иначе ще е 102% сигурно, че не става за този отбор. (...макар че за снощи не мога да го виня, играчите му се мърдосваха, само Бейл и Кроос имаха някакво желание за игра, и то на моменти, но пък когато играта им припалеше - късметът угасваше, има такива дни.)
ninjata написа:
Пусни си 3тия гол и ми кажи защо не излезе поне да скъси ъгъла?
Мача го забравяме. Не е голяма драма да загубиш от Севиля.
Марсело се контузи, което принципно е лоша новина, но от една страна е добре, защото няма да играе срещу Атлети.

Няма как изобщо да коментираме вратаря, когато при първия гол имаме само двама в защита, Марсело и Рамос бяха за гъби; при втория имаме ЕДИН защитник... Модрич, другите се бяха натровили от гъбите; при третия Серджо следи от първия ред как ръстовия Бен Ладен изстрелва падаща от облаците топка. Какво да направи Куртоа???
За Марсело не е толкова лоша новината, имаме опции за ляво крило, а може и ляв бек да пуснем срещу атлетите - ясно, че и този сезон сме с призрачна 9-ка, поне до 10 човека да докараме стартовия състав.

LM10
Мнения: 739
Регистриран на: 13 юли 2018 17:50
Контакти:

Re: Ла Лига: Севиля - Реал Мадрид - 3:0 FT

Мнениеот LM10 » 27 сеп 2018 11:12

Марсело и Рамос скандални.

След добрия мач на Одриосола срещу Еспаньол защо не игра вчера??

Срамно е новият ни №7 да е Мариано. Това момче петни този свещен номер.

p.s. Челси не играят в ШЛ, така че януари дедо да развързва кесията и да купува Азар.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Zo5gcbiMaiE[/youtube]
Изображение

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Ла Лига: Севиля - Реал Мадрид - 3:0 FT

Мнениеот ImmortaL_1000 » 27 сеп 2018 12:02

Реал имат шанс сега да се поправят Събота да победят Атлетико мадрид с 5 на 0 .
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10974
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Севиля - Реал Мадрид - 3:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 27 сеп 2018 12:50

Хубавата новина е, че Марсело може да пропусне мача с Атлетико и евентуално да се заиграе със защитник в тази зона.

Вчера Начо показа, защо е доста по-обичан за мен играч от Марсело. Момчето щеше да си строши главата, само и само да не допусне топката да влезе във вратата, докато бразилецът пак беше на разходка в парка, поне първите 30-на минути, след това се активизира малко, че и се контузи. При всичкото техническо превъзходство и важна роля, която е имал през годините, най-вече заради скоростта и техниката, няма как да ми бъде някога сред големите любимци.


Вчера тъжната картинка на терена за всеки фен на футбола, не бе загубата на Реал( защото очевидно има и такива, които мразят отбора), а представянето на Лука Модрич. Това е човек, който няма за какво да го мразиш, коректен към противниците, страхотен футболист(като техника, като визия, като работоспособност и отдаденост на терена), но срещу севилци бе една развалина на терена, а най-тъжаната част е, че не отказваше и се опитваше с всички сили( което му прави чест), но не му стигнаха физическите възможности и се получи една агонизираща картина.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 902
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: Ла Лига: Севиля - Реал Мадрид - 3:0 FT

Мнениеот Stones.66 » 27 сеп 2018 14:18

Furious_Monk написа:. . . Вчера тъжната картинка на терена за всеки фен на футбола, не бе загубата на Реал( защото очевидно има и такива, които мразят отбора), а представянето на Лука Модрич. Това е човек, който няма за какво да го мразиш, коректен към противниците, страхотен футболист(като техника, като визия, като работоспособност и отдаденост на терена), но срещу севилци бе една развалина на терена, а най-тъжаната част е, че не отказваше и се опитваше с всички сили( което му прави чест), но не му стигнаха физическите възможности и се получи една агонизираща картина.

Както написах някъде по-горе, вчера Марсело и Модрич играха така, че колкото се може по-бързо единият да бъде преотстъпен при приятелчето му Роналдо в Ювентус, а другия - при приятелите си от национала в Интер! Съжалявам, но започвам да си мисля за такива тенденциозни работи . . . поне Модрич, от началото на сезона не прилича на себе си (според мен не му пасва стила на Лопетеги) а Марсело - не знам тоя пич от колко време не съм го виждал да изиграе един мач според стандартите си, с които накара мадридистите да го заобичат толкова . . . срамна работа! Ако наистина си е наумил да кара клуба да го продават в Юве - да вземат да го разменят за Алекс Сандро и да се приключва с тая мъка! :evil: Вярно е, че Сандро му отстъпва като характеристика, но съм сигурен, че ще се хвърли да играе със сърце, което явно при Марсело вече от доста време го няма . . .

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10974
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Севиля - Реал Мадрид - 3:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 27 сеп 2018 14:49

Според мен е доста параноично да се мисли по подобен начин. Марсело винаги си е играл така, едва ли ще е толкова луд да саботира цялото наследство което е оставил в Мадрид, а Модрич просто е много изморен.

От началото на сезона, тази комбинация Модрич-Кроос не работи по начина по който го правеше в предишни години. С физическите проблеми на Лука и стилът на игра на Тони, има двама души в средата на терена, които не са достатъчно бързи и не покриват толкова терен, което води до повече проблеми за защитата, особено когато Каземиро направи мач като вчерашния.


Вчера гледах за малко Ювентус срещу един от последните отбори в класирането- Болоня. Изглеждаха така, все едно играят финал в ШЛ. В Реал през годините се изгради опасен навик, срещу по-слабите отбори да се пестят сили, което в един момент се прехвърля и срещу по-силни такива, поне в началото на подобни двубои, което често приключва трагично.

Не става дума само заради противника срещу теб и за самия резултат, но и за това да изградиш навици, които в други моменти ще се окажат жизненоважни.

Моуриньо беше прав и за това, не само за Касияс и за централния нападател, но понякога симпатията или антипатията към даден човек, замъглява реалната преценка.

Специално вчера, при липсата на адекватна съпротива в средата, триото напред Асенсио, Бейл и Бензема трябва да прояви по-голяма отдаденост и да се връща много назад, за да покрива съотборниците, но само само Бейл държеше фронта. Бензема е бавничък и му е трудно да покрива тези зони, Асенсио никой не знаеше къде да го открие.

Вчера също така се видя, колко нееэективно може да бъде това 4-5-1 в подобни ситуации.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Севиля - Реал Мадрид - 3:0 FT

Мнениеот paceto » 27 сеп 2018 19:13

Мен по ме е яд като падаме от дребосъци, а не от големите, така че единствено ме е яд от падането на 0 и от това, че не се възползвахме от загубата на Барса. Все пак и на тях им предстоят мачове с големите и коравите, така че ще видим какво ще стане с тях, а ние да се надяваме, че няма да падаме чак с такива резултати.

4 поредна загуба от Севиля, така че не е нещо нечувано или невиждано.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10974
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Севиля - Реал Мадрид - 3:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 28 сеп 2018 13:46

Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта