Ла Лига: Реал Мадрид - Еспаньол - 1:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Еспаньол (Събота)

Мнениеот LevskiZavinagi » 22 сеп 2018 23:43

Напълно незаслужена победа. Даже не знам дали заслужавахме и 1 точка. Няма да говоря за нашите, че никой не заслужава оценка над 3. Много добре играха Еспаньол. Браво на момчетата. Хъс, себераздаване и добри положения. Просто нямаха късмет. Не вярвам да излезем сухи в следващите два мача.
Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Еспаньол (Събота)

Мнениеот Furious_Monk » 22 сеп 2018 23:47

Поне взеха трите точки.

Сола беше доброто нещо на терена. Иско също направи хубави неща. Останалите си останаха само със старанието, а Асенсио и с гола си(въпреки че през останалото време късаше нервите).

Трябва да се спомене много добрата игра на Естебан Гранеро, определено даде съпротива в средата на терена. Ермосо също показа хубави неща, може и да се върне след време на Бернабеу, ако продължава в същия дух.

Диего Лопес също се изяви.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23301
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Еспаньол - 1:0 FT

Мнениеот Thsmith » 23 сеп 2018 00:02

Абе точки, точки, но играем ужасно и това няма как да продължава. Имам предвид да измъкваме точките така... в един момент ще се спука балона.

---

Аре време е за пердах! Паце, къде в тоя форум е темата за бокса бре? Аз ли съм кьорав ? : ) :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

yagarr
Мнения: 601
Регистриран на: 02 сеп 2018 23:57

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Еспаньол - 1:0 FT

Мнениеот yagarr » 23 сеп 2018 00:04

Хубавото от днешния ден са 3-те точки.Колкото и странно да звучи следващите 2 мача може да са съдбоностни за развитието на сезона.Определено трябва да сме доволни че Севиля и Атлетико са в лоша форма с оглед резултатите им до сега.Има всякакви сценарий но заради формата им може да се каже че съм оптимист.Победа срещу Севиля и хикс с Атлетико.Обаче ако инкасираме две загуби което не е нереално,сезона лично за мен ще приключи.Само криза при Барселона би ни спасила тогава, която като гледам няма да се случи.
Последна промяна от yagarr на 23 сеп 2018 00:06, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Еспаньол (Събота)

Мнениеот paceto » 23 сеп 2018 00:05

LevskiZavinagi написа:Напълно незаслужена победа. Даже не знам дали заслужавахме и 1 точка. Няма да говоря за нашите, че никой не заслужава оценка над 3. Много добре играха Еспаньол. Браво на момчетата. Хъс, себераздаване и добри положения. Просто нямаха късмет. Не вярвам да излезем сухи в следващите два мача.


Е сега не може всеки път да имат късмет. Миналата година ни победиха с гол в 93 минута и вярно беше на техният стадион, ама все пак си беше късмет да ни мушнат гола в последните секунди на мача. И днес за малко да ни мушнат подобен гол след грешката на Рамос и съответно прехвърлянето на Куртоа и удара в горната греда.

Thsmith написа:Аре време е за пердах! Паце, къде в тоя форум е темата за бокса бре? Аз ли съм кьорав ? : ) :lol:


Ето в Раздел - Други спортове - https://forum.gong.bg/gong/viewforum.php?f=44

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Еспаньол - 1:0 FT

Мнениеот Tiberius » 23 сеп 2018 00:08

Рутинна победа! Спестихме сили накрая. Одиосола и Себайос играха с много хъс и желание. Добра работа на тренера. 8-)
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Еспаньол - 1:0 FT

Мнениеот paceto » 23 сеп 2018 00:10

С този палав състав няма как да не потреперихме в края особено като навлязоха още някои млади и твърди резерви.
Не беше удачно да почваме с този състав, но дано да е за добро при мача ни в сряда срещу Севиля, да има междинен кръг ако се чудите за какво говоря. :mrgreen:

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Еспаньол - 1:0 FT

Мнениеот Tiberius » 23 сеп 2018 00:12

Така е, когато се играе с ротации. Трябваше да вкараме втори гол и тогава никой нямаше да трепери. :lol:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Еспаньол - 1:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 23 сеп 2018 00:14

Смит, пропускаш, че ротацията на основни играчи води да положение в което играта не може да се изчисти, особено при този стил.

Колкото и да се познават и да тренират заедно в продължение дори и на години, игровата обстановка е нещо съвсем различно.


Така се стига до момента- да претовариш ли играчите или да разбиеш синхрона в играта им. То ротацията не е лека работа и може би в днешно време няма треньор(освен може би Алегри, но и за там има известни съмнения), който да я владее толкова добре. Съра беше голям играч, когато ставаше дума за нея, но той и затова е легенда.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Еспаньол - 1:0 FT

Мнениеот paceto » 23 сеп 2018 00:16

Не ми харесваше, че Начо тичаше постоянно в предни позиции и така си оголваше зоната. Нито е свикнал на подобна игра, нито е техничен, нито е бърз, за да се нагърбва с подобна игра. Той да не гледа Марсело понеже за разлика от Начо той има всички тези неща, които описах като липси при Начо. Прекалено често влизаше в предни позиции, че дори заставаше около дузпата, което не ми се понрави изобщо.

Не знам дали е някакво указание на треньора, за да го пробва така, ама при положение, че Лопетеги се скара не отдавна на Марсело за същото някак си не виждам логика точно с Начо да се пробва на подобна схема. :roll:


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта