ШЛ: Реал Мадрид - Рома - 3:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

yagarr
Мнения: 601
Регистриран на: 02 сеп 2018 23:57

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Рома - 3:0 FT

Мнениеот yagarr » 20 сеп 2018 00:50

LaRgO написа:Въпросът е защо се правиш на мадридист ?
Не съм чел по-малоумно мнение.

Я пак се замисли дали ти е верен въпроса."Правя се на мадридист" или гледам достатъчно обективно на нещата без очила ? Кажи от това "малоумно" мнение кое не е вярно ? Със сигурност виждам доста неща които масово мадридистите не виждат и трябва да се отбелязват.

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Рома - 3:0 FT

Мнениеот SilentKiller » 20 сеп 2018 00:55

Просто човекът казва, че късметът на Зидан е този на Ди Матео на квадрат ! Затова и навреме се отказа франсето. ;) Зидан и Ди Матео няма как да стъпят и на кутрето на величия в треньорската професия, пък дори и имащи по-малко ШЛ от тях, по обясними причини. Там се изисква постоянство, методология и печелене на трофеи на домашна сцена, не просто с късмет в ШЛ. Както и да е, всеки си е избрал призванието - неслучайно Зидан внезапно напусна Реал след 3 спечелени ШЛ, защото знаеше какво го очаква ! ;)

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4979
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Рома - 3:0 FT

Мнениеот LaRgO » 20 сеп 2018 00:57

yagarr написа:
LaRgO написа:Въпросът е защо се правиш на мадридист ?
Не съм чел по-малоумно мнение.

Я пак се замисли дали ти е верен въпроса."Правя се на мадридист" или гледам достатъчно обективно на нещата без очила ? Кажи от това "малоумно" мнение кое не е вярно ? Със сигурност виждам доста неща които масово мадридистите не виждат и трябва да се отбелязват.

Пишеш само за грешките в полза на Реал, но не и за тези в полза за съперниците.
Защо не пишеш, че съдията свири измислена дузпа в полза на Байерн за игра с рамо при 1:0 в Германия ? Защо не пишеш, че преди засадите на Роналдо, имаше засада при гола на Байерн за 2:1, без който резултатът оставаше 1:1, а при него напред продължава Реал ? Защо не пишеш, че Видал трябваше да бъде изгонен по-рано ?
Тези примери доказват, че не ти е чиста работата.

yagarr
Мнения: 601
Регистриран на: 02 сеп 2018 23:57

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Рома - 3:0 FT

Мнениеот yagarr » 20 сеп 2018 01:04

Добре, като гледам сте се захванали само за Байерн. Дузпата първия мач я бях забравил по простата причина че беше изпусната и наистина е пресилена, но няма импакт върху резултата.Дузпата във втория мач е 50/50 за мен.За нарушенията на Видал въобще не съм ги гледал в детайли така че не мога да споря, но си спомням че при фала за изгонването ясно игра с топката.При втория гол вярно че бяха излезнали снимки след мача и наистина имаше засада май.Просто съм забравил.Но както и да е,вярно е че съм доста самокритичен но да съм написал нещо грешно ?
Последна промяна от yagarr на 20 сеп 2018 01:06, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Рома - 3:0 FT

Мнениеот Tiberius » 20 сеп 2018 01:05

Хубава победа и пак се мрънка. :lol: :lol: :lol:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Рома - 3:0 FT

Мнениеот paceto » 20 сеп 2018 01:07

Tiberius написа:Хубава победа и пак се мрънка. :lol: :lol: :lol:


Типично по нашенски. :lol:

RM3313
Мнения: 1110
Регистриран на: 19 сеп 2018 10:53
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Рома - 3:0 FT

Мнениеот RM3313 » 20 сеп 2018 01:14

Засадата с Атлетико беше толкова спорна,че.. единственото с което са ни подпряли е дузпата на Марсело тази година,за игра с ръка в наказателното,но след това съдията свири всеки един спорен момент за Мюнхен.Всеки в дадент момент е бил подпиран,особено сепаратисткото отборче,никой не им е виновен,че след като ги класираха напред с ПСЖ,после Юве ги изнасили или след като им спестиха 2 дузпи срещу Рома на Кампа,след това на реванша ги изпукаха 3:0 и отпаднаха ениуей :lol:

yagarr
Мнения: 601
Регистриран на: 02 сеп 2018 23:57

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Рома - 3:0 FT

Мнениеот yagarr » 20 сеп 2018 01:21

RM3313 написа:Засадата с Атлетико беше толкова спорна,че.. единственото с което са ни подпряли е дузпата на Марсело тази година,за игра с ръка в наказателното,но след това съдията свири всеки един спорен момент за Мюнхен.Всеки в дадент момент е бил подпиран,особено сепаратисткото отборче,никой не им е виновен,че след като ги класираха напред с ПСЖ,после Юве ги изнасили или след като им спестиха 2 дузпи срещу Рома на Кампа,след това на реванша ги изпукаха 3:0 и отпаднаха ениуей :lol:

Абе не е много спорна за мен. Изображение

RM3313
Мнения: 1110
Регистриран на: 19 сеп 2018 10:53
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Рома - 3:0 FT

Мнениеот RM3313 » 20 сеп 2018 01:26

Да,по скоро е засада,но нека обърнем внимание на един друг момент в същия кадър - Рамос колко още трябва да му опънат фланелката,за да се свири дузпа + задължителен червен картон,което и в реално време се видя.

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4979
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Рома - 3:0 FT

Мнениеот LaRgO » 20 сеп 2018 01:28

yagarr написа:Като цяло 3-те шампионски лиги не се дължат на някаква доминация и със сигурност щяхте да ни спрете.
Ти да не си медиум, че си сигурен ? Как точно реши, ЧЕ СЪС СИГУРНОСТ ЩЕ ПАДНЕМ ОТ ТЯХ ? ТЕ ДА НЕ СА ИЗВЪНЗЕМНИ ? ПАДАТ ОТ АТЛЕТИКО, ОТ РОМА, НО СЪС СИГУРНОСТ ЩЕЛИ ДА НИ СПРАТ. ОЩЕ ТУК СВЕТВА ЛАМПАТА, ЧЕ НЕ ТИ Е ЧИСТА РАБОТАТА!
2016 лично за мене си спечелихме заради лесния жребий.Рома,Волфсбург и Сити (които завършиха 4-ти тогава в Англия и не бяха нищо особено), на финала късмета със зачетения гол от засада на Рамос и изпуснатата дузпа изиграха доста голяма роля.При ролетката на дузпите винаги си трябва късмет.
Нелепо е да обезценяваш успеха. Другите победители все тежки съперници ли са имали Теб какви съперници те задоволяват ?
4 в Англия не може да е нищо особено. Дузпите никога не са били късмет и рулетка, а психика!!!

2017 на реванша с Байерн,дадоха незаслужен червен картон на Видал(по мое мнение) който наклони везните доста в наша полза.Като добавим и головете от засада на Роналдо беше неизбежно да продължим.Ако нямаше картон нищо не се знаеше и тогава.
Вече дадох обратни примери, които доказаха, че не си обективен.
2018 беше изцяло на магия.С ПСЖ първия мач вкарахме доста вързали голове.Неймар не игра в реванша.С Юве ако не ни беше покрил късмета с дузпата в последната минута във втория мач и тогава нещата нямаше да са ясни.С Байерн и Ливърпул отново късмета ни покри, особено с Байерн където и в двата мача бяхме тотално надиграни.Да не забравяме че Байерн имаше 6-7 контузени футболисти за срещите с нас :!: Благодарение на двете детински грешки в двата мача(недопустими) се предреши изхода. С Ливърпул отново не се знаеше какво ще стане ако ги нямаше скандалните изяви на Кариус, въпреки че Реал беше по-силен.Да не забравяме че и Салах(най-силния им футболист) се контузи точно във финала.Общо взето Реал си има много голям късмет :!:

Тук, накрая, си наредил оправдание до оправдание. Всяко все по-нелепо и глупаво.
Този не играел, онзи не играел.....на кого му пука ? Контузиите са част от играта, постоянно ще се случва да има липсващи играчи. Това не е причина да обезценяваш успеха.
Късмет с дузпата ? Не, Реал изработи положение от игра и играчите на Ювентус направиха дузпа. Класически момент от този спорт.
"Вързали голове" ? Ти сериозно ли ? Какъв трябва да е голът, за да си доволен ?
Не знам защо се правиш на мадридист.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта