Ла Лига: Реал Мадрид - Леганес - 4:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2556
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Леганес - 4:1 FT

Мнениеот rmfan5 » 02 сеп 2018 09:57

insaneboy1 написа:
paceto написа:Да, италианците ги бях пуснал на компа да ги гледам, а Реал на тв-то. :)
Мача го пуснах след като Парма направи 1:1 и си викам чеки да видя дали няма да стане нещо интересно. :mrgreen:
Ювентус бяха почнали 15 минути преди нашият мач, така че на почивката имах повече шанс да надничам с едно око. :lol:

Още един фен, който не може да избере дали е фен на Роналдо или на Реал. :mrgreen:


(майтап е, не се впрягай)


Не може ли да си фен и на двамата?
Аз също хвърлям око на мачовете на Юве.

Бензема и Бейл си вкарват. Няма го сръдльото дето иска само да вкарва. Сега Бензема не се напряга че трябва да подава на плачка и сам завършва. Отбора играе освободено. Защото който и да вкара никой няма да се сърди. Сега Юве да му мислят. То вече се започна напрежението 3 мача без гол.

Кой му пречеше да завършва сам последните години?

Супер начало за нас,но срещу непретенциозни съперници,чакам да видя тренера в по-големи мачове.
Не знам как очаквате всички да харесват отново Бензи след само 3 мача.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

LM10
Мнения: 739
Регистриран на: 13 юли 2018 17:50
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Леганес - 4:1 FT

Мнениеот LM10 » 02 сеп 2018 13:05

Добра игра, хубав резултат и Бензема радва, какво му трябва повече на човек :)

Все още не съм гледал мач на Юве, ама съм песимист за Роналдо. Времето ще покаже.
Изображение

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Леганес - 4:1 FT

Мнениеот Real » 02 сеп 2018 23:30

insaneboy1 написа:Още един фен, който не може да избере дали е фен на Роналдо или на Реал. :mrgreen:
(майтап е, не се впрягай)


Ако наистина си си го помислил - имаш твърде високо мнение за Роналдо. Аз също гледам Юве, по едни 10-15 мача на сезон... от времето, когато Кристиано си е търсил биберона. Винаги са имали Велики играчи, заради които си е струвало да ги гледаш. Роналдо още не е от тях, и едва ли ще има време да стане.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Леганес - 4:1 FT

Мнениеот Real » 02 сеп 2018 23:42

rmfan5 написа:
Супер начало за нас,но срещу непретенциозни съперници,чакам да видя тренера в по-големи мачове.
Не знам как очаквате всички да харесват отново Бензи след само 3 мача.

Вярно, рано е за еуфория. А сериозен мач имахме един и хич не беше розова картинката. Все пак, засега, и напускането на Роналдо, и това на Зидан, се отразяват благоприятно на отбора. Поне вече можем да говорим за отбор, а не за антуража на Примадоната. Бензо... трябва още много голове да вкара, за да забравим последните 2-3 години, но засега наистина изглежда променен - надъхан, жаден и можещ... Дано продължава, пък аз пръв и публично ще се покая за всичко, каквото съм писал по негов адрес.
Та... рано е да летим в облаците, но поне малко засилка можем да вземем за начало.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Леганес - 4:1 FT

Мнениеот paceto » 02 сеп 2018 23:56

Real написа:
insaneboy1 написа:Още един фен, който не може да избере дали е фен на Роналдо или на Реал. :mrgreen:
(майтап е, не се впрягай)


Ако наистина си си го помислил - имаш твърде високо мнение за Роналдо. Аз също гледам Юве, по едни 10-15 мача на сезон... от времето, когато Кристиано си е търсил биберона. Винаги са имали Велики играчи, заради които си е струвало да ги гледаш. Роналдо още не е от тях, и едва ли ще има време да стане.


Той няма за кога да стане велик играч на Ювентус още повече пък легенда каквато е при нас. Там просто ще влезе в историята на клуба, че е най добрият играч е играл за тях и отбелязал еди си колко гола. :)

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Леганес - 4:1 FT

Мнениеот Real » 03 сеп 2018 00:35

paceto написа:Той няма за кога да стане велик играч на Ювентус още повече пък легенда каквато е при нас. Там просто ще влезе в историята на клуба, че е най добрият играч е играл за тях и отбелязал еди си колко гола. :)

Мммм... гледал съм Зидан в Юве, Дел Пиеро, Буфон, Баджо преди това, хванах малко даже от Платини, Джентиле, Дзоф... хич не мога да кажа, че Кристиано ще попадне дори в топ10 на най-добрите, играли за тях. И голове не мисля, че ще отбележи кой знае колко - все пак му остават 1-2 сезона, с по 3-4 месеца на ниво... Юве просто направи маркетингов ход, Крис пък реши, че ще мачка в "слабата" Серие А и по-лесно ще докопа поредната ЗТ... Ама нещо взе да му се изплъзва и сега Лука му е крив :mrgreen:

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Леганес - 4:1 FT

Мнениеот paceto » 03 сеп 2018 01:10

Не, не аз имах предвид най добрият играч в момента, който се присъединява към тях, а не че ще стане най добрият им играч докато е там. Просто няма време за повече и колкото и да тормози тялото си с физически упражнения няма как да се задържи на високо темпо на игра, когато стане на 36 години да речем. Той след 5 месеца ще направи 34 години, така че колкото и да е здрав то ЕГН си набъбва и не прощава, а и не се знае дали няма да се контузи сериозно понеже скоро не му се е случвало. Като гледам за три мача успя да счупи носа на един вратар, а вчера него са цапардосали във веждата или там около окото, че имаше оток все едно са го пребили. :lol:

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4961
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Леганес - 4:1 FT

Мнениеот LaRgO » 03 сеп 2018 19:39

Аз не разбрах защо трябва да се извиняваме на Бензема ? Да не би да е създал машина на времето, да е върнал времето назад и да е вкарал скапаните си положения ? Този сезон няма нищо общо с миналите, с неговите представяния и критики и няма за какво да се извиняваме. Предният сезон вече отмина, Бензема беше скандално слаб(всеки един играч от А група щеше да вкара 5 гола) и си заслужи критиките. Сега този сезон е напълно нова страница.

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2556
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Леганес - 4:1 FT

Мнениеот rmfan5 » 05 сеп 2018 12:19

LaRgO написа:Аз не разбрах защо трябва да се извиняваме на Бензема ? Да не би да е създал машина на времето, да е върнал времето назад и да е вкарал скапаните си положения ? Този сезон няма нищо общо с миналите, с неговите представяния и критики и няма за какво да се извиняваме. Предният сезон вече отмина, Бензема беше скандално слаб(всеки един играч от А група щеше да вкара 5 гола) и си заслужи критиките. Сега този сезон е напълно нова страница.


Така е,то извинения ги иска агента му с ника Raul7 :mrgreen:
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта