Суперкупа на Европа: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 2:2 FT (2:4 aet)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10975
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 2:2 FT (2:4 aet)

Мнениеот Furious_Monk » 16 авг 2018 02:46

Изнервен...кой... къде... поради каква причина... направо си е за умиране от щастие, че любимият отбор падна с 4 на 2, а някакъв фен на каталунците рисува някакви за момента въображаеми( вероятно и възможни при определени обстоятелства) апокалипсистични картини във форума на Реал.

Нещо си се объркал, тук сме се събрали все щастливи от тазвечершните събития хора...

Позитивните хора, когато са ядосани, трошат с усмивка на лице....


Изображение
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Bernaleo
Мнения: 4568
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 2:2 FT (2:4 aet)

Мнениеот Bernaleo » 16 авг 2018 04:20

Имам чувството че този отбор на Реал без Роналдо,ще постигне повече от този в периода с Роналдо... Дано греша.

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2556
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 2:2 FT (2:4 aet)

Мнениеот rmfan5 » 16 авг 2018 08:36

SilentKiller написа:
Furious_Monk написа:Капитане, има фенове на Барселона с които може да се дискутират проблемите в отбора и макар и там да има известно задоволство, което е естествено и в някакви допустими граници, то определено могат да се водят смислени разговори по теми и за двата отбора... но твоето злорадство, ако можеше да придобие материална форма, можеше спокойно да си направиш от него едно огромно дилдо и да си го завреш да не казвам къде.

Нещо изнервен ми се виждаш. :lol:
Не е злорадство, а реална преценка на нещата във вашия отбор. Не съм написал никъде колко се радвам, че са ви разбили или че ще се радвам ако самолета ви падне :lol: (но ако толкова желаеш мога да превключа на такъв режим, нещо което правят ваши фенове в раздела на Барса). :roll:
Имам претенции за това, че мога обективно да гледам и прогнозирам какво ще се случи, защото гледам футбол от времето, когато някои от вас още не са се били родили, така че по-кротко с епитетите и личните нападки към мен. ;)
Както написах по-назад в темата, чета испански форуми на Реал/Барса и други отбори, както и международни такива (главно на английски език), където се поства буквално всяка минута от денонощието и има хора следящи доста отблизо нещата, вкл. и много вътрешни лица в самите клубове. Та, оценките за Лопетеги са такива - че няма да изкара до Коледа, и това не го казвам аз, черпя информация от най-различни източници - човечето просто не е за Реал и скоро ще има брожения, а вероятно и бели кърпички на Бернабеу. И тези неща се пишат откакто е начело на Реал, много преди сгромолясването тази вечер срещу Атлетико. Дори и сравнително успешните контроли в Америка не успяват да заблудят почти никого от хората следящи отблизо и детайлно какво се случва в Реал. ;)


Накрая ще излезеш скрит фен на Реал щом ги следиш чак толкова нещата. :mrgreen:
И от 100 години да гледаш футбол не виждам това какво значение има,всеки пост си го прекарваш през каталунската призма и много рядко си обективен.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 2:2 FT (2:4 aet)

Мнениеот Real » 16 авг 2018 09:30

И що сте такива сега? Вместо са посрещнете с "Добре дошъл!" един нов и запален фен, вие му скачате. Момчето се интересува, чете де що има новини и форуми, на 3-4 езика, търси инфо от вътрешни хора. Пише. Дълго, компетентно и със страст. За някои Мадрид е религия. Уважавайте ги!
А мачът... Загубихме една купа, не видях на някой от играчите да му пука, вие сте увесили носове... А толкова усмивки и поздравления имаше след мача, толкова доброта аз поне не съм виждал след мадридско дерби. След като си взехме важните мачове в последните 5 години, може би сега им се извинихме - за 93-тата, за Чичарито, за дузпите. Така трябва.
А позитивите за бъдещето на отбора не виждате ли? След гола на Бензо посърнах. Край на преговорите за Икарди, взимаме догодина два халфа, вратар и 4-5 скандинавски и бразилски деца и край с трансферите до 2022-ра. Ама като ни разпраха така зрелищно - Перес може и да се размърда.
И в играта имаше добри неща, толкова предсказуеми бяхме в последните години на Кристиано. Сега сме по-раздвижени, играчите не мислят само как да добутат топката до Звяра отпред, ще се получи шоу, ако не друго.
Единственото което ме притесни е, че отборът май се връща към годините на безхарактерност. И Лопетеги няма нито лудостта на Чоло и Клоп, нито магията на Зизу, за да ги надъха и изправи... Дано да греша...

Raul7Panev
Мнения: 848
Регистриран на: 31 юли 2018 11:46
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 2:2 FT (2:4 aet)

Мнениеот Raul7Panev » 16 авг 2018 10:54

Нормално бе да загубим след такива грешки в защита. Първите 3 гола изцяло от нелепи грешки. Това не са Райо да им набуташ 5-6 гола и да допуснеш 2 -3. Единствения адекватен защитник беше Карвахал . Общо взето изгубихме един спечелен мач , направо си го подарихме на Атлетико. Първото полувреме Атлети не показаха нищо. Накрая на второто обаче и в продълженията се видя, че просто Реал издиша физически , играчите са далече от убийствената физика, с която печелихме повечето си мачове при Зидан. Това е истината. Сега да правим драми от 1 мач няма смисъл. Миналия сезон започнахме ударно и видяхте какво стана после... На пролет ще даваме генерални оценки. Както каза един от колегите - треньорът не е виновен за индивидуаните грешки на играчите , няма как да влезе на терена и той да играе. Вторият гол Марсело да не остави топката да излезе в тъч решава да я подари на противника.После в 95 минута Рамос и Варан решават да си правят триъгълници пред наказателното.. да ама това не е приятелски мач или тренировка някой да ги чака. След излизането на Каземиро просто изгубихме центъра. По-адекватната смяна в случая (водехме в резултата) беше Йоренте , но както и да е.

Потребителски аватар
ninjata
Мнения: 2710
Регистриран на: 24 дек 2012 00:29
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 2:2 FT (2:4 aet)

Мнениеот ninjata » 16 авг 2018 11:35

Зизу да беше останал още 1 сезон, поне Бейл щеше да се махне и няма да го търпя цял сезон. Уелсецът го гласят за заместник на Роналдо, при положение, че десния му крак е за окраса. При 2-2 Винисиус щеше да свърши много повече работа от него. Лопетеги наистина обърка смените. Срещу Атлети колкото и тарани да пуснеш трудно ще им вкараш гол след центриране.

LM10
Мнения: 739
Регистриран на: 13 юли 2018 17:50
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 2:2 FT (2:4 aet)

Мнениеот LM10 » 16 авг 2018 12:03

На някои им било харесало как играем през първото полувреме ? На мен не ми хареса играта ни нито през първото полувреме, нито през второто, нито в продълженията. Ужасяваща защита, безброй грешни пасове, безидейни в атака.
В неделя дано Куртоа бъде вратар.

По-добрият отбор победи. Честита победа на Атлетико.
Изображение

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 2:2 FT (2:4 aet)

Мнениеот Tiberius » 16 авг 2018 12:22

Голяма драма, голямо нещо. Първият официален мач и вече се дават оценки за работата на треньора. По никакъв начин Суперкупата на Европа не определя дали сезона ще е добър или лош. Грешките в отбрана в този мач бяха прекалено фрапиращи и аз трудно мога да си представя, че 4-мата отзад могат да се представят по-зле от това. Лопетеги, ако иска да постигне нещо трябва да подобри тяхното представяне. Всъщност без глупавата грешка Марсело (а и цялостното поведение на защитата при втория гол за Атлети), си печелихме мача.

Отборът наистина имаше нужда от освежаване, но предвид обстановката на трансферния пазар на Флорентино не му се рискуваше. Лошото е, че момента за трансфери на играчи като Азар и Левандовски отдавна отмина и не се виждат други играчи, които биха си заслужавали инвестицията.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

acetinko
Мнения: 38
Регистриран на: 23 мар 2016 12:52
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 2:2 FT (2:4 aet)

Мнениеот acetinko » 16 авг 2018 12:24

И аз не съм съгласен да даваме оценка на Лопатеги от един мач. При това мач загубен от един от най-добрите отбори в света. Съгласен съм с колегата обаче, че Атлетико ако с нещо ни надиграха, то това беше издържливостта. Гледах внимателно поведението на футболистите ни и абсолютно всички изглеждаха доста грохнали след 75-80мин. От друга страна Атлетико бяха далеч по-свежи и не спряха да пресират дори и в продълженията. Така станаха и трите им гола -втория, третия и четвъртия.
Като цяло, нека не даваме крайна оценка на треньора ни. Не му е никак лесно, все пак хваща Реал Мадрид в момент, в който трябва отбора тотално да пренарежда играта си. КР беше и ще остане голяма легенда и преодоляването на зависимостта ни към него ще мине и през такива мачове. Просто Атл М са далеч по-сработени от нас в момента и това им беше важен коз в този мач.

LM10
Мнения: 739
Регистриран на: 13 юли 2018 17:50
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 2:2 FT (2:4 aet)

Мнениеот LM10 » 16 авг 2018 12:46

Tiberius написа:Отборът наистина имаше нужда от освежаване, но предвид обстановката на трансферния пазар на Флорентино не му се рискуваше. Лошото е, че момента за трансфери на играчи като Азар и Левандовски отдавна отмина и не се виждат други играчи, които биха си заслужавали инвестицията.


Ако даването на 90млн за две малолетни циганета не е риск, то не знам кое е и като съпоставим нежеланието да се дадат 100млн за Икарди, май че тези действия на Перес не са рисковани, а по-скоро глупави.
Изображение


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта