ПС: Реал Мадрид - Милан - 3:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ПС: Реал Мадрид - Милан (Събота)

Мнениеот paceto » 11 авг 2018 22:51

RMCF написа:И Модрич беше с тях.


Е да, ама той сега не е на терена и вярно се засякоха за един сезон.

Нашите кога ще започнат да предават във Full HD, защото в днешно време е грехота да се предават така мачовете. Дори самите видеа в официалният сайт не са 1080p, а това за клуб като Реал си е смехотворно.

Интересно, че двата отбора от Милано днес гостуват на двата отбора от Мадрид. :mrgreen:
Интер води на Атлетико с 0:1.

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 902
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: ПС: Реал Мадрид - Милан (Събота)

Мнениеот Stones.66 » 11 авг 2018 22:52

Tiberius написа:Отдавна исках да видя подобен стил на игра.

:shock: Кой стил на игра искаш да видиш!? Та това беше стилът на Зидан, с всички безсмислени центрирания и грешките в отбрана . . . :mrgreen: В допълнение - Иско продължава да ме дразни яко! Бензема вкара и се скри! Баси и майтапа . . . :mrgreen:
Последна промяна от Stones.66 на 11 авг 2018 23:02, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ПС: Реал Мадрид - Милан (Събота)

Мнениеот paceto » 11 авг 2018 22:54

Stones.66 написа:
Furious_Monk написа:Много хубав гол, тамън ми се щеше да напсувам някого, но просто аржентинецът си го изигра отлично самото положение.

Какво да направиш, има и такива моменти.

Спокойно можеш да напсуваш Навас! Аз не знам как може да претендира да е титуляр при такива голове, които допуска!? Навас може да има рефлекс, но е късак. Нисък е и изстрелите от дистанция винаги са били загадка за него, колкото и невероятно да звучи!


Топката беше коварна и измежду куп играчи се промъкна и то близко до гредата, така че няма вина в случаят Навас понеже следеше играта и беше приклекнал дори, за да може да вижда топката. Да, ако беше Куртоа на вратата вероятно я хващаше именно заради ръста си, а и той сам каза, че един от големите му плюсове е високият ръст като така достига до места невъзможни за голям процент от вратарите.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10963
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ПС: Реал Мадрид - Милан (Събота)

Мнениеот Furious_Monk » 11 авг 2018 22:54

Stones.66 написа:
Furious_Monk написа:Много хубав гол, тамън ми се щеше да напсувам някого, но просто аржентинецът си го изигра отлично самото положение.

Какво да направиш, има и такива моменти.

Спокойно можеш да напсуваш Навас! Аз не знам как може да претендира да е титуляр при такива голове, които допуска!? Навас може да има рефлекс, но е късак. Нисък е и изстрелите от дистанция винаги са били загадка за него, колкото и невероятно да звучи!


Ударът на Игуаин беше перфектен, не мисля че има вратар, който да може да го спаси. Поне така ми се стори първоначално. След това не дадоха много повторения.

П.П

Напротив, има смяна на стила, просто Милан са се затворили доста дълбоко в своята половина и центриранията също са начин да се всее смут сред защитата им.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32252
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ПС: Реал Мадрид - Милан (Събота)

Мнениеот 1914.1902 » 11 авг 2018 22:56

Ха ха
До четвъртата минута са вкарали Бензема и Игуаин . :lol:

canibala1912
Мнения: 125
Регистриран на: 27 апр 2018 22:45
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: ПС: Реал Мадрид - Милан (Събота)

Мнениеот canibala1912 » 11 авг 2018 22:57

Интересен мач се очертава... А до Навас няма вина за гола на Игуаин! Тя топката се промъкна през 2/3-ма. Дано сменим титулярите със който ще излезнем в Талин за Суперкупата.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ПС: Реал Мадрид - Милан (Събота)

Мнениеот paceto » 11 авг 2018 22:58

Марсело, Каземиро и Варан играят за първи път след почивката като последният дори скоро започна да води тренировки заедно с Модрич.

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: ПС: Реал Мадрид - Милан (Събота)

Мнениеот LevskiZavinagi » 11 авг 2018 22:58

Хубаво полувреме. Бейл играе много добре, доволен съм
Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10963
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ПС: Реал Мадрид - Милан (Събота)

Мнениеот Furious_Monk » 11 авг 2018 22:59

paceto написа:
Stones.66 написа:
Furious_Monk написа:Много хубав гол, тамън ми се щеше да напсувам някого, но просто аржентинецът си го изигра отлично самото положение.

Какво да направиш, има и такива моменти.

Спокойно можеш да напсуваш Навас! Аз не знам как може да претендира да е титуляр при такива голове, които допуска!? Навас може да има рефлекс, но е късак. Нисък е и изстрелите от дистанция винаги са били загадка за него, колкото и невероятно да звучи!


Топката беше коварна и измежду куп играчи се промъкна и то близко до гредата, така че няма вина в случаят Навас понеже следеше играта и беше приклекнал дори, за да може да вижда топката. Да, ако беше Куртоа на вратата вероятно я хващаше именно заради ръста си, а и той сам каза, че един от големите му плюсове е високият ръст като така достига до места невъзможни за голям процент от вратарите.


Паце, имай предвид че топката има и сила, и фалц. Може би, при определени перфектни обстоятелства, един по-висок вратар я хващаше, но дори и тогава, трябва да избере перфектен тайминг да се разтегне, защото ако закъснее малко... топката ще е зад вратата му.


Майсторски гол си бе, няма какво да търсим под вола теле.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: ПС: Реал Мадрид - Милан (Събота)

Мнениеот Tiberius » 11 авг 2018 23:02

Stones.66 написа:
Tiberius написа:Отдавна исках да видя подобен стил на игра.

:shock: Кой стил на игра искаш да видиш!? Та това беше стилът на Зидан, с всички безсмислени центрирания и грешките в отбрана . . . :mrgreen:

По доминиращ стил в средата на терена... центриранията са средство за достигане до голова опасност и без тях не може, но не винаги се получават... да се надяваме , че в процеса на работа ще намалим до минимум грешките в защита. Става приятен мач!
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта