ICC (2018) - РЕАЛ МАДРИД

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: ICC (2018) - РЕАЛ МАДРИД

Мнениеот Tiberius » 08 авг 2018 13:26

Ето сайт, от който може да си свалите мача, ако някой не го е гледал.
https://www.sport-video.org.ua/RMR070818.html
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ICC (2018) - РЕАЛ МАДРИД

Мнениеот Furious_Monk » 08 авг 2018 16:29

LevskiZavinagi написа:Само аз ли си мисля, че Себайос и Йодегар не са за първия отбор?



Себайос е някъде по средата на своя път на развитие, там където беше Кова в началото. Според мен и той, и Йоренте имат място в отбора, но за Йодигор съм съгласен, както и за Валверде, на който започва да му се случва същото нещо, което се получи и при наема му в Депортиво- започна силно, игра титуляр и постепенно загуби формата и мястото си в състава, като накрая не го взеха и в националния на Уругвай за световното.


С напускането на Кова, би трябвало да се направи всичко възможно Лука да остане, в момента просто нямаме друг халф, който да е близо до Кроос и Лука като умения.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ICC (2018) - РЕАЛ МАДРИД

Мнениеот Real » 08 авг 2018 17:52

LevskiZavinagi написа:Само аз ли си мисля, че Себайос и Йодегар не са за първия отбор?

Себайос има огромен потенциал, но миналият сезон го върнаха много назад с това търкане на пейката. Ако му се даде време - може да дръпне много тази година. Йодегард... не знам, имаше проблясъци, медиите ги превърнаха във фойерверки, Перес се подведе и те така... Ще го пращаме под наем, докато му изтече договора и после ще изчезне в мъглата.

LM10
Мнения: 739
Регистриран на: 13 юли 2018 17:50
Контакти:

Re: ICC (2018) - РЕАЛ МАДРИД

Мнениеот LM10 » 08 авг 2018 20:59

https://www.facebook.com/RealMadrid/vid ... 217384953/

На мен ли ми се струва или доста килограми е свалил ?
Изображение


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта