Трансферно лято 2018/19

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Трансферно лято 2018/19

Мнениеот Furious_Monk » 18 юли 2018 21:09

Като подозирам Смит би казал, докато не докажат качествата си, не искам да слушам за потенциала им... :lol:

Ще видим кой, кого и защо, как, къде и какво...
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23684
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Трансферно лято 2018/19

Мнениеот paceto » 18 юли 2018 23:04

За първи път Арбелоа представя нов играч като заменя Бутрагеньо в тази работа. :)

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=auTr61VoVUw[/youtube]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Трансферно лято 2018/19

Мнениеот Furious_Monk » 18 юли 2018 23:59

А сякаш вчера бе времето когато с Рамос насилствено изправяха симулиращия Вия... 8-)
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

LM10
Мнения: 739
Регистриран на: 13 юли 2018 17:50
Контакти:

Re: Трансферно лято 2018/19

Мнениеот LM10 » 19 юли 2018 00:01

Tiberius написа:
Аз исках Дибала и Икарди, които щяха да излязат два пъти по-евтино от сегашните ни цели. Ръководството обаче няма интерес към тях. Аз и ти можем да искаме много играчи, но ако самото ръководството няма интерес към тях, няма как да ги вземем. :lol:


И като нищо Перес да хвърли 400 млн за Азар и Кейн. Белгиеца сигурно ще заигра по-добре, отколкото в Челси, но английски дървета не виреят в Испания.

Паце, от клипчета (и няколко мача на Фламенго) Гоеш ми изглежда по-техничия от двете бразилчета.
Изображение

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23325
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Трансферно лято 2018/19

Мнениеот Thsmith » 19 юли 2018 00:16

Furious_Monk написа:Като подозирам Смит би казал, докато не докажат качествата си, не искам да слушам за потенциала им... :lol:

Ще видим кой, кого и защо, как, къде и какво...

аз и за тях не искам да чувам, но : )
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23684
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Трансферно лято 2018/19

Мнениеот paceto » 19 юли 2018 00:20

LM10 написа:
Tiberius написа:
Аз исках Дибала и Икарди, които щяха да излязат два пъти по-евтино от сегашните ни цели. Ръководството обаче няма интерес към тях. Аз и ти можем да искаме много играчи, но ако самото ръководството няма интерес към тях, няма как да ги вземем. :lol:


И като нищо Перес да хвърли 400 млн за Азар и Кейн. Белгиеца сигурно ще заигра по-добре, отколкото в Челси, но английски дървета не виреят в Испания.

Паце, от клипчета (и няколко мача на Фламенго) Гоеш ми изглежда по-техничия от двете бразилчета.


Аз имах предвид по скоро като финтове и прочие и дори след първата тренировка вчера в Испания и Бразилия го сравниха с Роналдиньо понеже той правеше подобни неща дори на тренировките. Просто вчера им е вземал акъла както се казва и ще видим как ще се представи в мачовете макар и в контролите, които предстоят.

Гоеш ще играе утре понеже бразилското първенство се възобновява след прекъсването заради Световното. Мача е от 2 часа сутринта българско време в четвъртък срещу петък, така че ако някой не спи по това време може да го гледа някъде в нета, че май у нас не излъчват вече бразилското. Сантош ще играе срещу Палмейрас, така че се очертава доста интересен мач.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Трансферно лято 2018/19

Мнениеот Furious_Monk » 19 юли 2018 00:39

Нали знаеш колко продължи сериозната част от кариерата на Роналдиньо- 3-4 сезона и толкова... след това... време за самба...



Един път гледах бразилски мач, не мисля да повтарям тази грешка. Макар талантливи, много са спрели в сравнение с европейския футбол и най-голямото им спасение е да напуснат страната сравнително млади- не толкова заради пари, а да се развият като отборни играчи.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23684
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Трансферно лято 2018/19

Мнениеот paceto » 19 юли 2018 00:53

Няма значение, аз ще гледам каквото мога заради Гоеш да видя как ще се развие за една година преди да дойде догодина по това време в Мадрид. :)

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Трансферно лято 2018/19

Мнениеот Furious_Monk » 19 юли 2018 01:17

Само да видиш за какви дърводелци става на въпрос.


Вярно, Неймар и по европейските терени твори, невероятно е трудно да бъде опазен, но в Бразилия ги е правел буквално сами да си говорят. Това тяхното си е направо безобразие. Все едно с малки деца играе.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=3KqFBEfT4Zk[/youtube]


Както и да е. В последно време има достатъчно примери на работливи и старателни бразилци като Каземиро и Фирмино... Дано някой от двамата(Винисиус и Родриго) да последва силното начало на европейската кариера на Габриел Жезус. Да мислим умерено позитивно... докато тежкия чук на реалността не ни разбие "елегантно" и "нежно" главата.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23684
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Трансферно лято 2018/19

Мнениеот paceto » 19 юли 2018 02:52

Това за Неймар го говорихме още преди да дойде в Европа, че тези неща няма как да ги прави извън Бразилия. Дори на този клип си личи, че те стоят буквално като колчета и той си прави някакви вятърни мелници с краката преди да тръгне. Стоят и го гледат и не смеят да му влязат все едно ги е страх.

Тези неща в Европа както се вижда не може да ги прави, защото не му стоят и направо му влизат. В Бразилия ако на мач е правел по 15 такива финтове то в Европа сигурно прави по 2-3 и то не точно в този стил като на клипа. Просто играта му се промени, което е нормално с оглед какъв футбол практикуваш.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта