Трансферно лято 2018/19

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Трансферно лято 2018/19

Мнениеот Furious_Monk » 20 юли 2018 19:21

stoper написа:Да разбирам, че ако твой добър приятел дръпне жена ти, няма да има проблеми? ;)
Прав си, че от един-два медийни скандала не може се прави извод за това какъв е човека. Но едно, второ, трето и човек си създава някакво мнение. А и ситуацията с аржентинските биячи, до колкото помня беше тръгнала от някакви други негови търкания с феновете, не просто някакъв случаен коментар.



Няма да го съдя, ако нещата се развият в подобна посока. В крайна сметка съм абсолютно никой да се изправям срещу подобни чувства... но е доста вероятно никога повече да не им проговоря... и то не защото не бих могъл да ги разбера, а защото съм абсолютен егоцентрик ...


Някак си, не върви да съдиш някого, за това че е избрал любовта пред приятелството или обратното. Това е личен избор и изцяло подчинен на индивидуалната нагласа към дадената ситуация. Поне според мен.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Трансферно лято 2018/19

Мнениеот paceto » 20 юли 2018 19:22

Аз това за агенти роднини не мога да го разбера и мисля, че не е правилно понеже така влияят повече кой къде да ходи според лични предпочитания, а не да се гледа професионално от агенция, която знае кое е най добре за даден играч. В Бразилия масова практика е бащите да са агенти на синовете си, ама хайде тук до някъде е разбираемо особено като става дума за все още млади момчето като Неймар например, когато премина в Барселона.

Това обаче жена да ти е агент и то с тази, която спиш не мога да го приема някак си. Не е защото е точно жена, а защото жената не за подобен тип водене на разговори понеже не я приемат на сериозно, а и жената не разбира много от футбол. Тя гледа предимно парите, което е голям минус за един футболист и не мога да си представя как мъжага като Икарди се съглася някакви си фуста било то и жена му да му решава бъдещето и да го води за носа. Това отстрани хич не изглежда добре и си е като мъж под чехъл. :mrgreen:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Трансферно лято 2018/19

Мнениеот Furious_Monk » 20 юли 2018 19:32

Това за жените не е точно така... Обикновено се оправят в игрите с две топки, едва ли ще им е толкова трудно и в тези с една. :lol:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

LM10
Мнения: 739
Регистриран на: 13 юли 2018 17:50
Контакти:

Re: Трансферно лято 2018/19

Мнениеот LM10 » 20 юли 2018 19:34

Real написа:
LM10 написа:Следващата цел пред Реал: Голмайстор срещу €110 млн..

Пацеееее, видя ли? Заговорихме вчера съвсем невинно за Икарди - и voilla! Интересът възникна :)
Дай сега да поговорим за Дибала и Мбапе...


Още с едно от първите ми мнения във форума заговорих за Дибала. Повече от доволен ще съм да разкараме остатъка от BBC и да превлечем аржентинеца. С Икарди и Азар ще сформират добър тризъбец.
Изображение

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Трансферно лято 2018/19

Мнениеот zlatan » 20 юли 2018 21:50

Според мен Азар и Икарди+Куртоа са договорени така си мисля.А ако шитнем и Бейл казваме добре дошъл на Дибала.
Няма начин всичко да не е договерено иначе така с лека ръка Кристиано не се продава.Ето го моето съставче.




..........................................................Тибо Куртоа......................................

...........Марсело...........................Варан....................Рамос....................Карвахал

..........Иско.............Кроос.................Модрич........................Дибала............

..................Еден Азар..........................Мауро Икарди.....................
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Трансферно лято 2018/19

Мнениеот paceto » 20 юли 2018 22:17

Дибала няма да го продават особено сега след като се засилиха слуховете, че Игуаин заминава към Англия.
Няма как да се оставят в ръцете само на един 33 годишен играч пък бил той и Роналдо. :)

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Трансферно лято 2018/19

Мнениеот Furious_Monk » 20 юли 2018 22:44

Да търсиш съвършенството е лудост, а да не го търсиш е липса на амбиция...

Това е Реал Мадрид..
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Трансферно лято 2018/19

Мнениеот zlatan » 20 юли 2018 23:18

paceto написа:Дибала няма да го продават особено сега след като се засилиха слуховете, че Игуаин заминава към Англия.
Няма как да се оставят в ръцете само на един 33 годишен играч пък бил той и Роналдо. :)


Ами като няма Дибало си имаме Марко Асенсио,няма да плача за Дибала.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23320
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Трансферно лято 2018/19

Мнениеот Thsmith » 20 юли 2018 23:32

Furious_Monk написа: Дори и да разгледаме ситуацията, така както ни е предоставена от медиите- Икарди не просто е чукал жената на съотборник, както Тери го е направил, той се е оженил за нея, което говори не просто за моментен изблик на хормонален бунт, а за нещо свързано с по-сериозни чувства... а това е нещо в което напълно непознат човек не се меси.


Мда. Това е доказателство, че отгоре на всичко е и глупав и сега като нищо ще му вземат 1/2 вината пари(в един момент) и отгоре на това гледа чужди деца :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Трансферно лято 2018/19

Мнениеот Furious_Monk » 20 юли 2018 23:37

Човек, като мъж към мъж би трябвало да проявиш повече разбиране и съпричастие... да се правиш на влюбен е доста банална, но все още работеща тактика, но да си влюбен... това вече е болестно състояние.


Колкото за децата, ако трябва да се грижи за тях, може би само Айшето от щастливо-далечната махала би могла да го разори.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта