Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул - 3:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
stoper
Мнения: 135
Регистриран на: 05 юни 2008 12:38
Контакти:

Re: Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул - 3:1 FT

Мнениеот stoper » 28 май 2018 10:38

Furious_Monk написа:... Роналдо също е показвал, че колкото и да е суетен, когато става дума за външен вид, далеч не толкова алчен за пари...

Егото играе голяма роля когато става въпрос за пари. "Най-добрия играч на света съм, заслужавам да бъда най-високо платения."
А и колкото и да си обичам отбора и да се надявам серията ни да продължи, има и други амбициозни тимове. Едно преминаване в Манчестър Сити, или ПСЖ, далеч не значи по-малка възможност за печелене на титли.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул - 3:1 FT

Мнениеот Red_Neck » 28 май 2018 12:26

stoper написа:Роналдо обича да привлича вниманието върху себе си....

И аз така мисля. В този мач беше сложил шапката невидимка, Бейл заслужено обираше овациите и егото му не издържа стрес теста :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

acetinko
Мнения: 38
Регистриран на: 23 мар 2016 12:52
Контакти:

Re: Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул - 3:1 FT

Мнениеот acetinko » 28 май 2018 12:30

Честита 13-та титла на всички мадридисти!
Мача си го взехме с класа и късмет, но тези неща са задължителни за финал в ШЛ.
Ливърпул играха точно до контузията (нещастна) на Салах. Някак си не мога да приема че шампион може да стане отбор разчитащ на един-единствен играч. Колкото и да плачат, мразят, обясняват, че всичко щяло да е различно с египтянина, видя се че нивата на двата отбора са различни. Не знам също, къде феновете на Ливърпул видяха "голямо мачкане в началото"... едни абсолютно стихийни атаки, плод на сериозната преса, нищо повече. Навас направи всичко на всичко едно спасяване, което дори не беше "световна класа".
Като цяло, мача не беше нещо особено, Реал победиха с максимум 80% от възможностите си и добрата резервна скамейка. Зидан имаше много козове там и можеше да променя тактиката по вскякакъв начин, за разлика от Клоп, който нямаше нищо в запас.
Относно изказванията на Бейл и Роналдо. Бейл иска да е титуляр, а в Реал докато Кристиано е в отбора, това няма как да стане. А като добавим и нахъсания Асенсио... Все пак от триото BBC си мисля че точно Бейл е човека, който трябва да остане.
Роналдо...може би е време да си тръгне. Даде много, Реал му даде много, легенда е и още много години според мен няма кой да го мине по голове за Реал(450). Като добавим и че след световното ще е още по-изцеден, някак си май сега е момента да го продадат.
Трябват промени в отбора, определено, но не ми се ще да се продадат примерно 4-5 основни футболиста само защото били на 30+.
Нека нещата станат постепенно. Да, винаги е тъжно когато една легенда си тръгва, но все някога трябва да стане. Първо КР, догодина Модрич, примерно. После Рамос, Марсело. Бензема когато и да си тръгне ще е късно.
Още веднъж честита титла и нека да се насладим на може би най-легендарния отбор в цялата ни история!

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул - 3:1 FT

Мнениеот paceto » 28 май 2018 19:59

Марсело този месец направи 30 години, така че пред него има поне още 3 години да играе. Рамос догодина прави 33 години, така че най много още 2 сезона и той ще окачи бутонките. :)

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул - 3:1 FT

Мнениеот LevskiZavinagi » 31 май 2018 16:41

Включвам се малко късно, но ми беше трудно да се доредя да пиша тук, защото близо 2 седмици ходя с една кърпичка и бърша сълзите на анти феновете на Реал Мадрид. Страхотен успех. Радвам се също, че познах точния резултат тук и в зеления сайт. Страхотни три сезона. Написахме история, която доста време ще стои с златни букви! Поздравления!
Изображение


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта