Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул - 3:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5462
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул , 26 май 2018

Мнениеот insaneboy1 » 24 май 2018 17:28

KOPScousers написа:
kingofpop написа:
KOPScousers написа:
kingofpop написа:за мен най-хубавото от този мач е, че след него поне едните фенове ще са саднати на макс :mrgreen:

според мен Реал ще си бият без проблеми, но да видим може Салах да изригне

Мен ако питаш, най-хубавото е, че Барса ще го гледа тоя мач по телевизора. :roll:


те наще празнуват дубъла гледам още, така че не ни мисли.....вие титла докъде сме живи едва ли ще видите, за дубъл да не говорим :oops:

Картонената Купа на Краля, за която отчаяно скачате всяка година (чудно защо само вие... :roll: ) и титлата в конкуренция на 3 отбора, единият от които я отписа още зимата, нямат абсолютно никаква стойност срещу ШЛ. Никаква. :lol:

[offtopic]Юрген Клоп има още 4 сезона по договор и мога да ти гарантирам, че ще вземем поне една титла в този период. Нали си хазартен тип, отивай и залагай имането, че Ливърпул ще е шампион в близките 3-4 г. :!:[/offtopic]



Добре че вие сте пълни с трофеи и последния ви е супер НЕкартонената Карлинг Къп преди 6 години. А и сега разбирам защо и не печелите картонената Висша Лига понеже там има само един отбор Ман Сити. Нищо че сега ако не бяхте на финал щяхте да кажете че ВЛ е по-важна (тъй като не сте я печелили 20 години).

Големите отбори не си избират турнири, а играят във всички. Затова вие и двата отбора требъл няма да видите - което е признак на истинската класа и постоянство, а не на късмет и моментни проблясъци в един турнир.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул , 26 май 2018

Мнениеот Tiberius » 24 май 2018 18:25

Не знам защо фенове на отдавна отпаднали отбори се обаждат. Може би, ако Барселона не отпадаше всяка година на 1/4 финал нямаше да я има тази завист. ;) 8-)
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2563
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул , 26 май 2018

Мнениеот rmfan5 » 24 май 2018 19:39

insaneboy1 написа:
KOPScousers написа:
kingofpop написа:
KOPScousers написа:
kingofpop написа:за мен най-хубавото от този мач е, че след него поне едните фенове ще са саднати на макс :mrgreen:

според мен Реал ще си бият без проблеми, но да видим може Салах да изригне

Мен ако питаш, най-хубавото е, че Барса ще го гледа тоя мач по телевизора. :roll:


те наще празнуват дубъла гледам още, така че не ни мисли.....вие титла докъде сме живи едва ли ще видите, за дубъл да не говорим :oops:

Картонената Купа на Краля, за която отчаяно скачате всяка година (чудно защо само вие... :roll: ) и титлата в конкуренция на 3 отбора, единият от които я отписа още зимата, нямат абсолютно никаква стойност срещу ШЛ. Никаква. :lol:

[offtopic]Юрген Клоп има още 4 сезона по договор и мога да ти гарантирам, че ще вземем поне една титла в този период. Нали си хазартен тип, отивай и залагай имането, че Ливърпул ще е шампион в близките 3-4 г. :!:[/offtopic]



Добре че вие сте пълни с трофеи и последния ви е супер НЕкартонената Карлинг Къп преди 6 години. А и сега разбирам защо и не печелите картонената Висша Лига понеже там има само един отбор Ман Сити. Нищо че сега ако не бяхте на финал щяхте да кажете че ВЛ е по-важна (тъй като не сте я печелили 20 години).

Големите отбори не си избират турнири, а играят във всички. Затова вие и двата отбора требъл няма да видите - което е признак на истинската класа и постоянство, а не на късмет и моментни проблясъци в един турнир.


Така е пич вие сте най-добрите,на другите им връзва всеки сезон много тъпа логика...
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18040
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул , 26 май 2018

Мнениеот kingofpop » 24 май 2018 23:58

KOPScousers написа:
kingofpop написа:
KOPScousers написа:
kingofpop написа:за мен най-хубавото от този мач е, че след него поне едните фенове ще са саднати на макс :mrgreen:

според мен Реал ще си бият без проблеми, но да видим може Салах да изригне

Мен ако питаш, най-хубавото е, че Барса ще го гледа тоя мач по телевизора. :roll:


те наще празнуват дубъла гледам още, така че не ни мисли.....вие титла докъде сме живи едва ли ще видите, за дубъл да не говорим :oops:

Картонената Купа на Краля, за която отчаяно скачате всяка година (чудно защо само вие... :roll: ) и титлата в конкуренция на 3 отбора, единият от които я отписа още зимата, нямат абсолютно никаква стойност срещу ШЛ. Никаква. :lol:

[offtopic]Юрген Клоп има още 4 сезона по договор и мога да ти гарантирам, че ще вземем поне една титла в този период. Нали си хазартен тип, отивай и залагай имането, че Ливърпул ще е шампион в близките 3-4 г. :!:[/offtopic]



на този етап изглежда по-вероятно да играем на Световно отколкото да спечелите ВЛ в близките декади :roll: :roll: :mrgreen: :mrgreen:


ще поживеем и ще видим

П.П. Реал няма нищо изненадващо във финала им, колкото и да са неадекватни в Примерата в ШЛ се вдиат, евала за което
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32517
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул , 26 май 2018

Мнениеот 1914.1902 » 25 май 2018 08:23

Треньорът на Реал (Мадрид) Зинедин Зидан избра групата за финала на Шампионската лига. "Белите" се изправят срещу английския Ливърпул на 26 май на стадиона в украинската столица Киев.

Настоящият европейски клубен шампион ще пътува с група от общо 24 футболисти, като Зизу няма проблеми с контузени или наказани футболисти.

Групата на Реал (Мадрид):
Вратари: Кейлор Навас, Кико Касия, Лука Зидан
Защитници: Даниел Карвахал, Вайехо, Серхио Рамос, Рафаел Варан, Начо, Марсело, Тео Ернандес, Ашраф Хакими
Халфове: Тони Кроос, Лука Модрич, Каземиро, Маркос Йоренте, Марко Асенсио, Иско, Матео Ковачич, Дани Себайос
Нападатели: Кристиано Роналдо, Карим Бензема, Гарет Бейл, Лукас Васкес, Борха Майорал

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул , 26 май 2018

Мнениеот Furious_Monk » 25 май 2018 14:50

Остана още един легендарен двубой. Още една среща в която се показва стойността и значението на триумфа и още един мач чрез който се определя тежината на емблемата и нейната значимост на световната сцена.

След толкова много мачове последните години- тежки загуби и исторически победи, един двубой на границата между историята и провала, ще се осмисли цяла една година и хвърлената къртовска работа през нея. Защото този сезон, без този финал, ще е абсолютна катастрофа.

Да живееш като господар сред тиумфа или като роб след загубата се определя от личностните и техническите качества на всяка една индивидуалност от масата.Този мач безусловно влиза в графата "Всичко или нищо".




Готино клипче, сбор от различни филми.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=oA4PnGGLkfU[/youtube]
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул , 26 май 2018

Мнениеот Red_Neck » 26 май 2018 09:47

Има ли билд ап? :mrgreen:

Днес разпускаме по паркове и градинки, 2 часа следобедна дрямка и.... довечера се почваме :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

CSKA69
Мнения: 4463
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул , 26 май 2018

Мнениеот CSKA69 » 26 май 2018 17:46

Трета поредна ШЛ за Реал Мадрид ще бъде историческо постижение, достойно да прати сегашният състав (независимо от натрупалите се през последните години провали) завинаги във футболната митология. Нямам съмнения в способностите на Зидан и компания. Hala Madrid! 8-)
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул , 26 май 2018

Мнениеот paceto » 26 май 2018 18:54

Аз някак си не вярвам, че ще я вдигнем за 3-ти поред път, нещо нереално звучи. :roll:
Феновете на Ливърпул в момента се чувстват така както ние през 2014, което е разбираемо след като и те като нас чакаха не малко време да стигнат финала и стискат палци да го спечелят. Знам какво е усещането, но при нас това чувство вече го няма, което също е нормално. :mrgreen:

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2563
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул , 26 май 2018

Мнениеот rmfan5 » 26 май 2018 19:08

Срещу Ювентус бях супер спокоен,но тогава играехме хубав футбол а към момента това се случва рядко.
Сега има малки нерви.но за финала ми се струва че ще превключат нашите и ще поиграят малко футбол.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта