Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул - 3:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18038
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул , 26 май 2018

Мнениеот kingofpop » 23 май 2018 14:22

за мен най-хубавото от този мач е, че след него поне едните фенове ще са саднати на макс :mrgreen:

според мен Реал ще си бият без проблеми, но да видим може Салах да изригне
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6125
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул , 26 май 2018

Мнениеот KOPScousers » 23 май 2018 16:59

kingofpop написа:за мен най-хубавото от този мач е, че след него поне едните фенове ще са саднати на макс :mrgreen:

според мен Реал ще си бият без проблеми, но да видим може Салах да изригне

Мен ако питаш, най-хубавото е, че Барса ще го гледа тоя мач по телевизора. :roll:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул , 26 май 2018

Мнениеот paceto » 23 май 2018 18:49

kingofpop написа:за мен най-хубавото от този мач е, че след него поне едните фенове ще са саднати на макс :mrgreen:

според мен Реал ще си бият без проблеми, но да видим може Салах да изригне


Най саднатите ще са тези от острова, защото след толкова години успяха да стигнат финала и са на крачка да я вземат.
Нас само ще ни е яд, че не сме направили 3/3, ама се приема по лесно от колкото да чакаш години и да не успееш.

Нещо като, когато чакахте 9-та толкова много време и ако се бяхме провалили горчилката щеше да е огромна.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18038
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул , 26 май 2018

Мнениеот kingofpop » 23 май 2018 18:53

KOPScousers написа:
kingofpop написа:за мен най-хубавото от този мач е, че след него поне едните фенове ще са саднати на макс :mrgreen:

според мен Реал ще си бият без проблеми, но да видим може Салах да изригне

Мен ако питаш, най-хубавото е, че Барса ще го гледа тоя мач по телевизора. :roll:


те наще празнуват дубъла гледам още, така че не ни мисли.....вие титла докъде сме живи едва ли ще видите, за дубъл да не говорим :oops:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул , 26 май 2018

Мнениеот Tiberius » 23 май 2018 20:25

Кралят на попа как завижда само. :lol: :lol: :lol:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул , 26 май 2018

Мнениеот paceto » 23 май 2018 22:13

kingofpop написа:
KOPScousers написа:
kingofpop написа:за мен най-хубавото от този мач е, че след него поне едните фенове ще са саднати на макс :mrgreen:

според мен Реал ще си бият без проблеми, но да видим може Салах да изригне

Мен ако питаш, най-хубавото е, че Барса ще го гледа тоя мач по телевизора. :roll:


те наще празнуват дубъла гледам още, така че не ни мисли.....вие титла докъде сме живи едва ли ще видите, за дубъл да не говорим :oops:


Вие май не се научихте да спрете да говорите предварително, защото после това ви се връща многократно. :mrgreen:

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18038
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул , 26 май 2018

Мнениеот kingofpop » 24 май 2018 00:55

Tiberius написа:Кралят на попа как завижда само. :lol: :lol: :lol:



е за кое да завиждам.... :mrgreen: и на кой.....на тях или на вас не разбрах :oops:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул , 26 май 2018

Мнениеот Tiberius » 24 май 2018 01:13

kingofpop написа:
Tiberius написа:Кралят на попа как завижда само. :lol: :lol: :lol:



е за кое да завиждам.... :mrgreen: и на кой.....на тях или на вас не разбрах :oops:

И на нас, и на тях завиждаш. Ако спечелим ние- рекорд, 13-тата, третата поредна, 4-тата в последните 5 години, ако пък спечелят те- ще ви изпреварят във вечната ранглиста на ШЛ. И в двата варианта вие сте губещи. :mrgreen:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул , 26 май 2018

Мнениеот LevskiZavinagi » 24 май 2018 09:15

Честит празник, приятели! Не остана време. Според вас с какъв състав трябва да излезнем. Бейл показа добър възход, но дали това е просто с цел да хване окото на другите отбори? Говори се, че ще излезнем с 4-4-2.
Изображение

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6125
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул , 26 май 2018

Мнениеот KOPScousers » 24 май 2018 12:21

kingofpop написа:
KOPScousers написа:
kingofpop написа:за мен най-хубавото от този мач е, че след него поне едните фенове ще са саднати на макс :mrgreen:

според мен Реал ще си бият без проблеми, но да видим може Салах да изригне

Мен ако питаш, най-хубавото е, че Барса ще го гледа тоя мач по телевизора. :roll:


те наще празнуват дубъла гледам още, така че не ни мисли.....вие титла докъде сме живи едва ли ще видите, за дубъл да не говорим :oops:

Картонената Купа на Краля, за която отчаяно скачате всяка година (чудно защо само вие... :roll: ) и титлата в конкуренция на 3 отбора, единият от които я отписа още зимата, нямат абсолютно никаква стойност срещу ШЛ. Никаква. :lol:

[offtopic]Юрген Клоп има още 4 сезона по договор и мога да ти гарантирам, че ще вземем поне една титла в този период. Нали си хазартен тип, отивай и залагай имането, че Ливърпул ще е шампион в близките 3-4 г. :!:[/offtopic]
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта