ШЛ: Реал Мадрид - Ювентус - 1:3 FT (4:3 agg)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13257
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Ювентус - 1:3 FT (4:3 agg)

Мнениеот sapio0o » 12 апр 2018 05:15

На свежа глава очаквах да съм по-мек, но реално си мисля, че това ни класиране е сред най-срамните в модерната история. Не си спомням кога за последно съм чувствал, че го заслужаваме по-малко. Нямаш право да смажеш противника в един мач и да изиграеш втория все едно е без значение. Това говори за неуважение към турнира, неуважение и към самия съперник, но най-вече неуважение към клуба и феновете му. Това колко добре са се справили Ювентус не оправдава по никакъв начин домакина в мача. Отвратен съм.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10975
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Ювентус - 1:3 FT (4:3 agg)

Мнениеот Furious_Monk » 12 апр 2018 14:01

Целия план на Зидан бе един изключителен провал. Кой нормален треньор прави цели две смени още на полувремето?

Вярно е, че Каземиро не започна добре мача, но нямаше картон, а е един от най-резултатните халфове в този Реал. Винаги е създавал проблеми в противниковото наказателно поле от статични, а и без Рамос като заплаха, сам си изгърмя допълнителен коз. Да не говорим за чисто физическата сила на бразилеца, която е като спойка между техниката на Модрич и прецизността на Кроос.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 910
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Ювентус - 1:3 FT (4:3 agg)

Мнениеот Stones.66 » 12 апр 2018 14:35

Още не съм на себе си от яд! :evil: Това беше отвратителен мач, за който най-отговорен си е Зидан! Не може да си бил свидетел предната вечер на такова смешно отпадане от страна на Фарса, не може, при положение, че няма да разполагаш с капитана си и основен защитник, като на негово място играе на-неопитния в ШЛ защитник, не може, при положение, че явно Ювентус идват с титулярите, които не играха в Торино, и ще са безкрайно мотивирани и много по-силни, ти да не надъхаш и мотивираш отбора си максимално, въпреки измамно позитивния резултат от първия мач! Нещо повече - виждаш, че отбора се шашна след първия гол и да не промениш вътрешната схема, така че най-високия от Юве - Манджукич да не излиза на два пъти на стрелкова позиция срещу най-ниския от Реал - Карвахал! За индивидуалните грешки на отделни играчи даже не ми се коментира!! Видяхте ли защо на всяка цена трябва нов вратар - Навас има вина и за двата гола - 2 и 3. Аз откога говоря за Кейлор (Кашкавалените пръсти) Навас! зидан обърка всичко, което можеше да обърка - и титулярите, и схемата и тактиката!! 'Айде да свършва по-скоро тоя скапан сезон и да почне най-накрая истинска чистка в отбора, като се почне от треньора! :twisted: Тоя мач изтри всяко положително мнение за Реал, което бе започнало да се оформя след нова година! Сега ще се трепери до края! И въобще не ме грее факта, че дузпата си беше нарисувана . . . Изобщо не трябваше да се стига до нея!! :twisted:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10975
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Ювентус - 1:3 FT (4:3 agg)

Мнениеот Furious_Monk » 12 апр 2018 15:21

Зидан има още какво да учи и да развива като умения. Не съм сигурен, но мисля че Алегри го превъзхожда с едно 5-10 години като опит, а това значи страшно много.

Положителното е че се стреми да променя ситуацията в движение, показва поне желание за гъвкавост, вече дори и не чака 70 минута за смените си, но има моменти и неща, които си остават за времето.

Този мач бе тотално надигран от Алегри, не мисля че в това може да има някакъв спор, но е важното да го вземе като лекция и на тази база да надгради като знание и развитие. Иначе е ясно, че след подобна ситуация ще си обере негативите. Заслужи си го, както си заслужи и хвалебствията когато постигаше отлични резултати.

От друга страна, някой трябва да си го отнесе заради слабия към момента сезон.


По притеснителното е състоянието на някои основни играчи.

Навас продължава да се държи точно като вратар за 20-на млн. В този мач трябваше да бъде като Ян Облак(срещу нас), Давид Де Хея(срещу севилци, което не им помогна много на Юнайтед, но там нещата като цяло са доста по-различни). Да поведе несигурната и шокирана след първия гол в първите минути отбрана.

Нищо подобно не се случи.


Варан- играе прилично, има част от сезона, в който е почти безгрешен, но той не показва две основни качества на големите защитници, смелост и лидерски умения. Като прибавим и факта, че се контузва често, мисля че ролята на трети ротационен защитник повече би му прилягала.

Иско- трябва да работи доста над завършващия си удар. Трябва от някъде да идват тези голове, когато Роналдо не блести достатъчно силно. Той и Кроос трябва да ги предоставят, просто няма кой друг... и Каземиро в определени моменти.

Бейл и Бензема не дават необходимото за играчи с техния статус.

Трябва си вратар, централен защитник, краен такъв и двама нападателя, с мисъл за още един защитник, ако Вайехо не може да се справи с контузиите(нищо че направи слаб мач вчера, на всеки на тази възраст може да се случи).
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19108
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Ювентус - 1:3 FT (4:3 agg)

Мнениеот TodorT » 12 апр 2018 15:27

Айде сега пък да ни е срам ?! :shock: Смятам, че се класирахме заслужено. Да, адски слаб мач за отбора. Всички подходиха несериозно, отсъствието на Рамос се отрази, а Вайехо не е добре сработен с Варан. Общо взето се сетиха да играят през втората част и смело мога да кажа, че И снощи бяхме по-дорбият отбор. Яд ме е повече, че не решихме всичко в Торино, когато Роналдо пропусна да вкара за 0-4 в 92 мин и снощи нещата наистина да са протоколни. Вчера отборът не игра на 100% през първото полувреме, но след двата гола даде все пак отговор на гостите. Търсеха цялото второ полувреме гола, не се отказаха до последните минути. Тактиката с изсипване в нак поле показваше безидейност и не бих казал, че бе умно решение, но в 93 мин отново Роналдо скочи една глава над защитник на Юве и свали топката към Васкес. Дузпа имаше и не знам защо толкова се спори. Да, тъжен край на такъв мач, но .... нито дузпата е незаслужена, нито е дадена извън добавеното време. :roll: Жалко за Джиджи, че приключва по такъв начин.

Адекватна реакция от Зизу, защото извади Бейл и не пусна Бензи. Двамата са приключили са отбор като Реал! Чакаме жребиеТО и ще продължаваме да мечтаем за трета поредна.

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4962
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Ювентус - 1:3 FT (4:3 agg)

Мнениеот LaRgO » 12 апр 2018 16:13

Още съм ядосан и то най-вече, защото сега италианците не спират да реват и да обезценяват продължаването ни, заради дузпата. За мен, това си е дузпа, но в Италия не я приемат, реват и хората започват да им пригласят. И защо трябваше да се стига до това, след като си ги надиграл в Италия и си спечелил с 3:0 ? Трябваше нито за миг да не им дават надежда за обрат, а те излязоха сякаш е квартален мач. Така ме беше яд и срещу Байерн, миналата година. Тогава, вместо да ги довършим първото полувреме, ние си изтървахме положенията и още реват оттогава за засадите, въпреки, че вторият им гол е нередовен. Как да не се ядосвам....

Потребителски аватар
Black&White1926
Мнения: 1440
Регистриран на: 11 фев 2011 20:07
Skype: Black&White
Местоположение: EastSide
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Ювентус ( Сряда )

Мнениеот Black&White1926 » 12 апр 2018 18:38

Black&White1926 написа:Реал пак ще се изгаври :lol: :lol:


Пуснахте им три гола и после ги изгаврихте :lol: :lol:

Повечето от злоба не могат да видят , че дузпата е чиста :lol: До такава степен мразят Реал :lol:
[offtopic][center][wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/news/soccer/2008/5/22/newswide12114061450.jpg[/wrapimg][/center][/offtopic]

[offtopic][wrapimg=]http://www.awooga.org/images/cii8ik5fl1svb9qh69a.gif[/wrapimg] [wrapimg=]http://i27.tinypic.com/2vaxyc0.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://31.cdn.bit2host.eu/wp-content/uploads/2010/10/JT-crying.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13257
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Ювентус - 1:3 FT (4:3 agg)

Мнениеот sapio0o » 12 апр 2018 18:43

За мразене сме. Дори когато нищо не се получава някак отборът намира начин да продължи. Вчера бяхме надиграни категорично и само глупостта на Бенатия лиши Юве от напълно заслужено класиране. За мен е недопустимо на подобна фаза да подценяваш реванш след като само за година видяхме вече два обрата от 0:4 и 0:3. При все, че и противникът ти не е Ейбар, а Ювентус.

Ала уви, на осми пореден полуфинал сме. Равносметките ще ги правим по-нататък, дай боже при краен успех. Евентуална титла тук ще е за прощаване с някои от футболистите, които отдавна показват, че са загубили онзи хъс, така нужен, за да играеш в Реал Мадрид. За полуфинал не смея да си пожелая нищо. Всеки от трите отбора има всички шансове да ни смаже в два мача.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Black&White1926
Мнения: 1440
Регистриран на: 11 фев 2011 20:07
Skype: Black&White
Местоположение: EastSide
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Ювентус - 1:3 FT (4:3 agg)

Мнениеот Black&White1926 » 12 апр 2018 18:57

Много им се искаше на каталунците да отпаднете и вие след тях ама .. :lol: :lol: И сега рев и сополи :lol: :lol: Буфонката и той голям моралист всичко се връща рано или късно :lol: :lol:
[offtopic][center][wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/news/soccer/2008/5/22/newswide12114061450.jpg[/wrapimg][/center][/offtopic]

[offtopic][wrapimg=]http://www.awooga.org/images/cii8ik5fl1svb9qh69a.gif[/wrapimg] [wrapimg=]http://i27.tinypic.com/2vaxyc0.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://31.cdn.bit2host.eu/wp-content/uploads/2010/10/JT-crying.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23667
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Ювентус - 1:3 FT (4:3 agg)

Мнениеот paceto » 12 апр 2018 19:21

Много статии и анкети след мача дали има или не дузпа. Питам се миналата година след един друг мач и то доста скандален като отсъждания за единият отбор имаше ли такива неща? Май нямаше и се пишеше само колко велик подвиг са направили.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта