ШЛ: Реал Мадрид - Ювентус - 1:3 FT (4:3 agg)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4961
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Ювентус - 1:3 FT (4:3 agg)

Мнениеот LaRgO » 12 апр 2018 21:13

Чета коментарите на играчите и хем се ядосвам, хем се смея. Според Киелини, нямало нищо ново, Реал винаги бил подпиран от съдиите. Бенатия и той с нещо подобно. И това от играчи на Ювентус. Ами то цяла Италия реве от тях, защото са зверски подпирани там. Та те бяха извърлени от Сериа А за черно тото. И този ще ми говори за съдии.
Буфон уж бил голям човек, а говори за кофи за боклук вместо сърце.
Медиите пък в една част от Испания - Каталуния, пишат за кражбата на века. Що за наглост ? Та до преди няколко дни, Барселона беше подпряна срещу Рома в първия мач. Да не говорим какво стана с ПСЖ и т.н. Ама сега много им знае устата. Аз още не съм видял друг отбор, освен Барселона, да е получавал дузпа, докато топката още НЕ Е в игра.
Рев и обезценяване на успеха и за това са виновни играчите на Реал, заради отношението си към мача.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Ювентус - 1:3 FT (4:3 agg)

Мнениеот paceto » 12 апр 2018 22:29

Братовчед ми е върл фен на Барселона от времето на Стоичков и във вторник беше мълчалив след мача и дори аз самият не го бъзиках на тази тема. Заради разстоянието помежду ни си пишем във Facebook и вчера по време и след мача непрекъснато ме провокираше чрез съобщения по време на головете и ми пращаше подигравателни емотикони. Като за капак след мача идва да ми спами на стената (във Facebook) с линкове за дузпата и като цяло за мача и накрая не издържах и му отговорих по този начин:

"Ти във вторник беше много кротък, но мен видя ли ме да злословя след мача ви? Сега си много активен нещо, ама във вторник вечерта беше по нисък от тревата и това показва какви фенове сте вие точно. Човек, който мрази Ювентус до преди малко е викал с пълно гърло за тях само и само, за да видите нас на земята. Това ме отвращава, а за теб не знам и ако се видиш отстрани ще разбереш каква жалка картинка си."

Не ми отговори изобщо и се покри като мишка, но той тези номера ги прави винаги, така че знам че не се е разсърдил и просто е разбрал това което му казах. Жалкото е че не е някое лапе на 15 години, а човек наближаващ 40-те години, а се държи по този начин, но то си е до човек. Та идеята ми е че ако има някой, който има някакви съмнения какви са повечето фенове на Барселона би трябвало да няма вече такива ако погледне и общата картинка, а не само това, което споделих. Само като им погледнете и медиите какви са ви става ясна картинката понеже яко се промиват мозъците чрез тях и социалните медии като групи във Facebook. Гледам не малко хора са споделили някакви клипчета именно от подобни групи и страници във Facebook.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10963
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Ювентус - 1:3 FT (4:3 agg)

Мнениеот Furious_Monk » 12 апр 2018 22:57

LaRgO написа:Чета коментарите на играчите и хем се ядосвам, хем се смея. Според Киелини, нямало нищо ново, Реал винаги бил подпиран от съдиите. Бенатия и той с нещо подобно. И това от играчи на Ювентус. Ами то цяла Италия реве от тях, защото са зверски подпирани там. Та те бяха извърлени от Сериа А за черно тото. И този ще ми говори за съдии.
Буфон уж бил голям човек, а говори за кофи за боклук вместо сърце.
Медиите пък в една част от Испания - Каталуния, пишат за кражбата на века. Що за наглост ? Та до преди няколко дни, Барселона беше подпряна срещу Рома в първия мач. Да не говорим какво стана с ПСЖ и т.н. Ама сега много им знае устата. Аз още не съм видял друг отбор, освен Барселона, да е получавал дузпа, докато топката още НЕ Е в игра.
Рев и обезценяване на успеха и за това са виновни играчите на Реал, заради отношението си към мача.


Ето това е истината за мен. Голямата вина е на играчите и треньора.
Ако не бъдеш почти перфектен в такива мачове, всякакви глупаци или афектирани хора ще ти серат на главата, а други ще се възползват от това, за да си вдигат акциите.

Един голям отбор не може да си позволи подобни полемики, макар вчера да нямаше абсолютно нищо скандално, освен поведението на играчите в бяло по време на самия мач.


Паце, винаги ще намериш свестни фенове на каталунците. Жалко, че е възможно братовчед ти да не е от тях, но си е твое решение да му позволяваш такива волности.
Има такива с които може спокойно и цивилизовано да си говориш на подобни теми(просто не трябва да ги търсиш в Каталуния :lol: ), има и такива при които юмрука е твоята теза, а бутилката стабилната аргументация, синьото око доказателството на добре аргументираната теза.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Ювентус - 1:3 FT (4:3 agg)

Мнениеот TodorT » 12 апр 2018 23:23

sapio0o написа:За мразене сме. Дори когато нищо не се получава някак отборът намира начин да продължи. Вчера бяхме надиграни категорично и само глупостта на Бенатия лиши Юве от напълно заслужено класиране.

?!? :shock:
Как по-точно Юве ни надиграха ?! Защото аз гледах двата мача и ние и двата пъти бяхме по-добрият отбор. Чисто и статистически - 19 положения имаме само вчера (с 6 повече от гостите) и превъзходство във всяко отношение! Първият мач картинката е същата. Юве се опитаха да ни надхитрят и умело правеха фалове при всяка наша атака. Имат 20 нарушения снощи, а накрая стигнаха до третия си гол след грешка на Навас. Реал второто полувреме живна и определено футболистите търсеха гол. Не мога да се съглася, че ще продължат заслужено, когато са били надиграни в два мача. И пак казвам, мачът се играе 90 мин + продължението. Всичко се случи в добавеното време. Голът си е гол и в 1', и в 93'.
Имаше ли дузпа ? Имаше! Вкарахме ли повече голове в двата мача ? Вкарахме! Наидграхме ли шампиона на Италия в два мача директна елиминация ? Наидграхме го! Бях супер нервен на поведението на отбора, защото не трябваше да позволяват такава драма. Дори накрая на успях да се израдвам на гола, защото бях готов да счупя телевизора по-рано, но в никакъв случай не се срамувам от това, че РЕАЛ продължава. Да, трудно, но ... заслужено. ;)

П.П. Срещу Атлетико имахме 30 (!!!) положения в неделя. Защо не видях никъде да пишат колко незаслужено са взели точка. :roll:
П.П2. Пацето хубаво написа за Барса миналата година и едни дузпи, ама тогава много кротко стана. Мен, обаче, ми правят впечатление и заглавията. Обратът на Рома беше доста ... подценен. Пишеше се как слаба Барса се сгромолясала и почти нищо за играта на вълците, които играха като за последно, за Лидерът Де Роси, за напористия Джеко. Виж при първия мач преди седмица Рома си вкара два автогола и тогава четохме грандиозни заглавия за 4:1. Както и да е, да си гледаме нашата паничка 8-)

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10963
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Ювентус - 1:3 FT (4:3 agg)

Мнениеот Furious_Monk » 12 апр 2018 23:33

Заглавията за героичния обрат на Барселона въпреки дузпата на Суарес, бяха заменени с тези за "полемичната" дузпа на Васкес.

Напротив, трябва да се говори за това. Нека да се знае защо някои от нас ги мразят, без значение дали им пука или не.

Честно казано, тези от Каталуния ги разбирам, не че го приемам, но разбирам. Там става въпрос за политика и краен радикализъм. Но при българските им фенове сред драскачите става въпрос за чиста форумна ултра фенщина.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Ювентус - 1:3 FT (4:3 agg)

Мнениеот Groucho » 13 апр 2018 00:22

LaRgO написа:Буфон уж бил голям човек, а говори за кофи за боклук вместо сърце.

Буфон е голям вратар, но не и голям човек. Преди няколко години си пролича, когато отмениха редовен гол на Милан срещу Ювентус, защото съдиите не видяха, че топката е минала голлинията, когато Буфон я изби. Тогава в интервютата след срещата Буфон каза нещо от сорта: "не видях, но и да бях видял нямаше да призная, че топката е минала голлинията, Мунтари трябваше да ритне по-силно топката". Цитирам по памет. След онзи мач нямаше сърце да признае, че са ощетили Милан. Големи хора в Ювентус вероятно са Дел Пиеро, Недвед, други от легендите им, за които не се сещам в момента, но не и Буфон.

Иначе, вчера Реал не игра толкова лошо, както чета, че някои от вас пишете тук. Реал просто си пропусна положенията, а Ювентус реализира всички свои. Да допуснеш силен отбор да създаде 3-4 опасности пред твоята врата не значи, че си играл на нивото на Райо Валекано в защита. Случват се драми във футбола просто, вратар да сгреши, друг да удари греда и т.н., затова е интересно.
Дузпата според мен е на кантар, както написах и в темата за ШЛ, но нямам намерение да влизам в излишни полемики около нея.

sapio0o написа:За полуфинал не смея да си пожелая нищо. Всеки от трите отбора има всички шансове да ни смаже в два мача.

Toва е несериозно да се пише между другото. Мач с мач не си прилича, Реал си остава фаворит за трофея. Дали ще го спечели е отделен въпрос, но едва ли ще се стигне до размазване на Белите :lol: 8-)

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10963
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Ювентус - 1:3 FT (4:3 agg)

Мнениеот Furious_Monk » 13 апр 2018 03:01

Спомням си тази ситуация, но честно казано в момента не се сещам за други подобни , освен сегашното емоционално избухване на Буфон.

Аз лично го слагам като момент на проява на слабост. Всеки човек ги има, на някои са в повече. Затова и не смятах много много да отварям дума за нея.
Бих казал, че и изказването на Киелини е доста агресивно, но в крайна сметка е нормално веднага след края на мача да има и подобни изблици.

Едно е да не сдържаш разочарованието, друго е да се търси целенасочена провокация.

Колкото за това кой е фаворит. В този отбор витае атмосферата на несигурност. Във всеки момент някоя глупост може да обърне цялата ситуация на терена, а нападението без Роналдо е доста ограничено откъм резултатност.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32253
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Ювентус - 1:3 FT (4:3 agg)

Мнениеот 1914.1902 » 13 апр 2018 20:41

[center][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=pmTtqWbt8Fk[/youtube][/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Ювентус - 1:3 FT (4:3 agg)

Мнениеот paceto » 13 апр 2018 20:51

Дел Пиеро и Стоичков са казали, че има чиста дузпа за нас. :shock:
Направо не мога да повярвам най вече за Стоичков. :lol:

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Ювентус - 1:3 FT (4:3 agg)

Мнениеот Real » 13 апр 2018 21:03

paceto написа:Дел Пиеро и Стоичков са казали, че има чиста дузпа за нас. :shock:
Направо не мога да повярвам най вече за Стоичков. :lol:

Той и Пирло не отрече, дузпата си е категорична, просто едни болни хейтъри загубиха зловещо предния ден и сега вият на умряло по Реал, Роналдо, съдията, Луната и илюминатите от Уефата... Ай-текин бе, каталунски тролове...
Но Стоичков и мен ме притеснява, нещо се случва с човека и не знам на лекар ли трябва да иде, на екзорцист ли... Някакъв обективен дух го е обладал.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 14 госта