Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 1:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 902
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 1:1 FT

Мнениеот Stones.66 » 08 апр 2018 20:50

paceto написа:Той сега юни прави 30 години, така че има още време пред него, ама мисля че шансовете да се върне насам са минимални. :)
Ако се навие пак да е под наем за 2 години да речем както Хамес е в момента ще е добре, ама за покупка не мисля, че нашите ще се навият. :roll:

И с него ще кърпим дупки в нападение, или ще градим нов отбор? :mrgreen: Второто е повече от смешно!

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 1:1 FT

Мнениеот ImmortaL_1000 » 08 апр 2018 20:59

[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10965
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 1:1 FT

Мнениеот Furious_Monk » 08 апр 2018 22:06

Stones.66 написа:
paceto написа:Той сега юни прави 30 години, така че има още време пред него, ама мисля че шансовете да се върне насам са минимални. :)
Ако се навие пак да е под наем за 2 години да речем както Хамес е в момента ще е добре, ама за покупка не мисля, че нашите ще се навият. :roll:

И с него ще кърпим дупки в нападение, или ще градим нов отбор? :mrgreen: Второто е повече от смешно!


Възможно е и за закърпване на дупки, кой знае какво им е в главите на ръководителите... Но и за изграждането на отбор си трябват опитни нападатели, които да имат умението и самочувствието да играят в полето на противника.

Показателно е първото движение на мексиканеца и на Бензема при влизането си на терена. Докато Чичарито тръгна напред и търсеше пространство в защитата на противника, другия при атака на своя отбор тичаше назад към халфовете.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 902
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 1:1 FT

Мнениеот Stones.66 » 08 апр 2018 22:24

Furious_Monk написа:
Stones.66 написа:
paceto написа:Той сега юни прави 30 години, така че има още време пред него, ама мисля че шансовете да се върне насам са минимални. :)
Ако се навие пак да е под наем за 2 години да речем както Хамес е в момента ще е добре, ама за покупка не мисля, че нашите ще се навият. :roll:

И с него ще кърпим дупки в нападение, или ще градим нов отбор? :mrgreen: Второто е повече от смешно!


Възможно е и за закърпване на дупки, кой знае какво им е в главите на ръководителите... Но и за изграждането на отбор си трябват опитни нападатели, които да имат умението и самочувствието да играят в полето на противника.

Показателно е първото движение на мексиканеца и на Бензема при влизането си на терена. Докато Чичарито тръгна напред и търсеше пространство в защитата на противника, другия при атака на своя отбор тичаше назад към халфовете.


Както написах по-горе - Зидан предаде мача! Каквото и стане в ШЛ, заради такива и подобни на този мачове, каквито имаше в изобилие през сезона, Зидан трябва да бъде уволнен! Разберете едно - докато Зидан е треньор, няма отърване от бенДзема! :evil:
Все повече се убеждавам в това!

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 1:1 FT

Мнениеот paceto » 08 апр 2018 22:47

Stones.66 написа:
paceto написа:Той сега юни прави 30 години, така че има още време пред него, ама мисля че шансовете да се върне насам са минимални. :)
Ако се навие пак да е под наем за 2 години да речем както Хамес е в момента ще е добре, ама за покупка не мисля, че нашите ще се навият. :roll:

И с него ще кърпим дупки в нападение, или ще градим нов отбор? :mrgreen: Второто е повече от смешно!


Е няма да се взима само той то е ясно, ама да има един готов да скочи от пейката. :lol:

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 1:1 FT

Мнениеот Real » 09 апр 2018 09:20

Furious_Monk написа:
Възможно е и за закърпване на дупки, кой знае какво им е в главите на ръководителите... Но и за изграждането на отбор си трябват опитни нападатели, които да имат умението и самочувствието да играят в полето на противника.

Показателно е първото движение на мексиканеца и на Бензема при влизането си на терена. Докато Чичарито тръгна напред и търсеше пространство в защитата на противника, другия при атака на своя отбор тичаше назад към халфовете.

Сега вече мога ли да го плюна Бензо? :)
От години не е за Реал, никога няма да простя на Перес за всички, които разкарахме и за тези, които не взехме, в името на комфорта на този пуст(инен) фикус... Обаче дори и аз не бих го сравнявал с Чичо...
Опитен, с умения и самочувствие ако искаш - Лева, Кун, Обамеянг дори...
Готов да скочи от пейката, Паце... Не ме бийте, ама... 34-годишния Роналдо трябва да е.
Иначе, отдавна скачам с две ръце за Икарди и Дибала... Ама Грахчета и Лещички недейте. Реал сме, не Уест Хем. Което също е притеснително, де. Няма да се учудя да примъкнем някое медийно (предимно) величие - я английското ботушарче, я бразилския театрал...

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10965
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид - 1:1 FT

Мнениеот Furious_Monk » 09 апр 2018 11:38

Не съм убеден, че Бензема би играл титуляр в Уест Хям. С Чичарито горе-долу са на едно ниво. С тази разлика, че двамата имат различна роля на терена.

Всъщност формата на нападателите, освен тази на Роналдо, е като за един изпадащ от примера отбор. Имайки предвид колко е стабилна и защитата, мисля че става ясно колко голяма е ролята на полузащитата в изнасянето на сезона.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта