Ла Лига: Реал Мадрид - Жирона - 6:3 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23301
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Жирона (Неделя)

Мнениеот Thsmith » 18 мар 2018 23:25

Какъв голям мач е Спърс... Все едно да кажеш, че "Виляреал" е голям мач.
И да не забравяме, че след като вкара гол (който 100 пъти да бие няма да вкара пак) кажи речи сам върна Спърс в мача с изтървана дузпа...
И без изобщо да споменаваме, че е станал прасе и движението е ... : ) Бензема не го харесвам изобщо, но с Игуаин нещата щяха да са по зле и според мен изобщо нямаше да се стигне до успехите в ШЛ.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Жирона (Неделя)

Мнениеот Furious_Monk » 18 мар 2018 23:28

Много е вероятно да си прав.

Бейл откакто влезна, само губи топката и посочва с палец нагоре. :lol:

П.П

Тамън го казах, и той взе че вкара... явно досега само е загрявал.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23301
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Жирона (Неделя)

Мнениеот Thsmith » 18 мар 2018 23:31

Трябваше да подаде на Роналдо тук...
Много се дразня така като излязат двама играчи срещу вратаря и не си подадат за да е сигурен гола... при това с десен крак би тоя пор, а хич не му е силата в него :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13297
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Жирона (Неделя)

Мнениеот sapio0o » 18 мар 2018 23:32

Thsmith написа:И аз смятам, че в момента е малко съмнително как Роналдо ще играе с някой нападател консуматор, но тук идва и друг въпрос. Колко време смяташ, че ще играе Роналдо. Ок, след нова година почна да вкарва, но ако някой ме беше питал около Коледа, вероятно щях да кажа, че лятото пътува и времето му е изтекло.
Честно казано се съмнявам, че може да изкара повече от още една година.


Не мога да знам, а иначе е факт, че за втори пореден сезон се забелязва събуждане след зимен сън някъде около началото на втората половина на сезона. Ако преди това имахме един Мората и сравнително в голмайсторска форма Бейл и Бензема да покриват дупките, то сега няма кой да бележи чак толкова, ако не е Роналдо. Проблемът е, че не виждам как португалецът би си партнирал с изявен реализатор като Левандовски или друг таран, например Кейн. Затова и Бензема продължава да играе при пореден треньор. Продължавам да питам кой да го замени, много е лесно постоянно да се търси защо не бележи.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23301
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Жирона (Неделя)

Мнениеот Thsmith » 18 мар 2018 23:34

Добре бре мама му стара, толкова ли не може един мач като хората да изиграят в това първенство. Цяла година ме дразнят и един път не спирам мача доволен. Къв е тоя цирк? Разни дето тая година ги чух за първи път ми вкарват 3 гола на Бернабеу и за 2 мача са ти зашили 5 гола.... Думи нямам просто!
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Жирона (Неделя)

Мнениеот paceto » 18 мар 2018 23:34

И трите гола, които получихме бяха с глава...

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Жирона (Неделя)

Мнениеот Furious_Monk » 18 мар 2018 23:35

Thsmith написа:Трябваше да подаде на Роналдо тук...
Много се дразня така като излязат двама играчи срещу вратаря и не си подадат за да е сигурен гола... при това с десен крак би тоя пор, а хич не му е силата в него :lol:


Абе нали вкара....

В интерес на истината е много трудно да се очакват голове от Бензема, та в този ред на мисли и той направи много добър мач.

Защитата е някаква пародия.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23301
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Жирона (Неделя)

Мнениеот Thsmith » 18 мар 2018 23:38

sapio0o написа:
Thsmith написа:И аз смятам, че в момента е малко съмнително как Роналдо ще играе с някой нападател консуматор, но тук идва и друг въпрос. Колко време смяташ, че ще играе Роналдо. Ок, след нова година почна да вкарва, но ако някой ме беше питал около Коледа, вероятно щях да кажа, че лятото пътува и времето му е изтекло.
Честно казано се съмнявам, че може да изкара повече от още една година.


Не мога да знам, а иначе е факт, че за втори пореден сезон се забелязва събуждане след зимен сън някъде около началото на втората половина на сезона. Ако преди това имахме един Мората и сравнително в голмайсторска форма Бейл и Бензема да покриват дупките, то сега няма кой да бележи чак толкова, ако не е Роналдо. Проблемът е, че не виждам как португалецът би си партнирал с изявен реализатор като Левандовски или друг таран, например Кейн. Затова и Бензема продължава да играе при пореден треньор. Продължавам да питам кой да го замени, много е лесно постоянно да се търси защо не бележи.

Да де, но сезона е 9 месеца, а не 3. Роналдо вече е във възраст която явно не може да избута цяла година, а в момента захлупва играта супер много. Никой нз кво да прави и как да измъкне мача ако той не го направи. Трябва да се търси някакво решение или пак няма да се види скоро решен шампионат в наша полза.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2563
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Жирона (Неделя)

Мнениеот rmfan5 » 18 мар 2018 23:43

sapio0o написа:
Thsmith написа:И аз смятам, че в момента е малко съмнително как Роналдо ще играе с някой нападател консуматор, но тук идва и друг въпрос. Колко време смяташ, че ще играе Роналдо. Ок, след нова година почна да вкарва, но ако някой ме беше питал около Коледа, вероятно щях да кажа, че лятото пътува и времето му е изтекло.
Честно казано се съмнявам, че може да изкара повече от още една година.


Не мога да знам, а иначе е факт, че за втори пореден сезон се забелязва събуждане след зимен сън някъде около началото на втората половина на сезона. Ако преди това имахме един Мората и сравнително в голмайсторска форма Бейл и Бензема да покриват дупките, то сега няма кой да бележи чак толкова, ако не е Роналдо. Проблемът е, че не виждам как португалецът би си партнирал с изявен реализатор като Левандовски или друг таран, например Кейн. Затова и Бензема продължава да играе при пореден треньор. Продължавам да питам кой да го замени, много е лесно постоянно да се търси защо не бележи.


Добре бе Мората как стоя до Роналдо и не си пречеха,плюс това Кейн може да я задържа и подава.
Ако следиш NBA,Харден и Крис Пол също са играчи които са свикнали да държат топката,но се сработиха чудесно.

Смити,има доста докато му изтече времето на Роналдо,ама не се научавате.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 911
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Жирона (Неделя)

Мнениеот Stones.66 » 18 мар 2018 23:46

Furious_Monk написа:Той Фирмино не е никакъв. Нито е централен нападател(доказано), нито е фалшива деветка(защото вторите очевидно са освободени от задължението да вкарат).

Иначе това което ми прави впечатление най-вече, че разликата между играчи като Дибала(например) и Бензема, е че първите не просто вкарват(защото и на тях им се случват "сухи" периоди), а че си късат задника на терена от тичане и себераздаване.


Докато при Роналдо това е трудно постижимо, наличието на Бензема до него е пагубно за защитната игра. В наказателното поле пък най-често Кристиано е самотник, освен ако някой като Асенсио и Васкес не нахлуе от втора позиция...

П.П

Поредното идиотско свирене от страна на съдията. Тея хора са озаконени престъпници.


Нищо не разбираш, пич - съжалявам, че то го казвам. НИЩО!! Ти колко мача на Ливърпул си гледал този сезон? Трябва да ти кажа, че Фирмино притежава всички качества на Бензема, плюс най-важното, което арабето отдавна няма - вкарва голове! И то много! Освен това е и по-млад!

Сега - за мача - добро нападение (без алжирското гомно) и левашка защита! Какво излиза - без Рамос отзад сме кръгла нула! Отново (за кой ли път) статичните положения се оказват огромен проблем! За съперника - голямо търкаляне, големи симулации и никакъв футбол! То само с мерак и кръв не става - трябва и акъл!
Последна промяна от Stones.66 на 18 мар 2018 23:48, променено общо 1 път.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта