ШЛ: Пари Сен Жермен - Реал Мадрид - 1:2 FT(2:5 agg)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: ШЛ: Пари Сен Жермен - Реал Мадрид - 1:2 FT(2:5 agg)

Мнениеот zlatan » 07 мар 2018 00:17

На четвърт-финал предчувствието ми е Манчестър Сити, а ако Тотнъм отстрани Юве може и те да ни се паднат.
Съгласен съм че Зизу направи много поразии този сезон,но в момента не се сещам за негов заместник.
Перфектен мач за Асенсио,Васкес,Красимиро :) :) и Марсело.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: ШЛ: Пари Сен Жермен - Реал Мадрид - 1:2 FT(2:5 agg)

Мнениеот zlatan » 07 мар 2018 00:18

Tiberius написа:Независимо от всичко, аз Не съм на мнение, че Зизу трябва да бъде уволнен. ;)
Севиля/ Юнайтед, Ливърпул, Шахтьор/ Рома ми изглеждат добър избор за съперници на 1/4 финалите.

Не си пожелавай Ливърпул-те също са целунати в този турнир :) :) ;) .
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10975
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ: Пари Сен Жермен - Реал Мадрид - 1:2 FT(2:5 agg)

Мнениеот Furious_Monk » 07 мар 2018 00:18

Карлос "Танка" Каземиро. Жалко, че е бразилец, очаквам скоро някоя негова голяма издънка( но пък знае ли човек... може да се окаже свестен тип, винаги има изключения)

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=vdpIwjeYBAs[/youtube]
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: ШЛ: Пари Сен Жермен - Реал Мадрид - 1:2 FT(2:5 agg)

Мнениеот Tiberius » 07 мар 2018 00:21

zlatan написа:
Tiberius написа:Независимо от всичко, аз Не съм на мнение, че Зизу трябва да бъде уволнен. ;)
Севиля/ Юнайтед, Ливърпул, Шахтьор/ Рома ми изглеждат добър избор за съперници на 1/4 финалите.

Не си пожелавай Ливърпул-те също са целунати в този турнир :) :) ;) .

И това е вярно и все пак си мисля, че в момента нямат манталитет да спечелят турнира.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: ШЛ: Пари Сен Жермен - Реал Мадрид - 1:2 FT(2:5 agg)

Мнениеот zlatan » 07 мар 2018 00:22

Furious_Monk написа:Карлос "Танка" Каземиро. Жалко, че е бразилец, очаквам скоро някоя негова голяма издънка( но пък знае ли човек... може да се окаже свестен тип, винаги има изключения)

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=vdpIwjeYBAs[/youtube]

Аз съм го побългарил бре-той е Красимиро.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 902
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: ШЛ: Пари Сен Жермен - Реал Мадрид - 1:2 FT(2:5 agg)

Мнениеот Stones.66 » 07 мар 2018 00:24

Tiberius написа:Независимо от всичко, аз не съм на мнение, че Зизу трябва да бъде уволнен. ;)
Севиля/ Юнайтед, Ливърпул, Шахтьор/ Рома ми изглеждат добър избор за съперници на 1/4 финалите.

Точно Ливърпул не си пожелавай за четвъртфиналите . . . Не и тази година! :mrgreen: Между другото - ако говорим, че френско-алжирския некадърник може да отваря пространства за Роналдо, то аз бих предпочел да видя в тази роля Фирмино! Той, освен да отваря пространства, да действа, когато е нужно, нестандартно, да импровизира (идва му отвътре) . . . на всичко отгоре може и да вкарва голове, мамка му, нещо, което бензема отдавна не може! :mrgreen: Доволен съм от играта, макар че резултата можеше да бъде и по-изразителен, предвид играта и възможностите, които имаше отбора да отбележи. Но - както се казва - да не бъдем максималисти! И аз съм страшно радостен от факта, че първият гол дойде след страшна грешка на противняка Мангалвеш ( да си почеша и аз езика), като беше преодолян на два пъти от Сан Марко в тази атака! :mrgreen: "Благодарен" съм на френско-алжирското гомно, че ме държа в напрежение през огромна част от мача, като ми даде (за кой ли вече път) възможност да си го отпсувам на воля, както си знам! Иначе имаше вероятност мача да стане съвсем скучен! :)

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10975
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ: Пари Сен Жермен - Реал Мадрид - 1:2 FT(2:5 agg)

Мнениеот Furious_Monk » 07 мар 2018 00:42

zlatan написа:
Furious_Monk написа:Карлос "Танка" Каземиро. Жалко, че е бразилец, очаквам скоро някоя негова голяма издънка( но пък знае ли човек... може да се окаже свестен тип, винаги има изключения)

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=vdpIwjeYBAs[/youtube]

Аз съм го побългарил бре-той е Красимиро.


Не че е виновен за това... но с тази си визия в България ще се обръщат към него на бате. :lol:

Човекът се труди здраво на терена, че и намира време и да вкарва решителни голове.



Бразилците ще извадят интересен състав на това световно. Много балансиран и подреден.
Едерсон(Алисон)
Марсело-Миранда-Силва-Алвеш
Каземиро- Фернандиньо
Коутиньо- Фирмино-Неймар
Жезус
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32254
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ШЛ: Пари Сен Жермен - Реал Мадрид - 1:2 FT(2:5 agg)

Мнениеот 1914.1902 » 07 мар 2018 08:51


Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ШЛ: Пари Сен Жермен - Реал Мадрид - 1:2 FT(2:5 agg)

Мнениеот Real » 07 мар 2018 09:10

Честит Рожден Ден и честита победа на всички!
"Формата е временна, Класата - ВЕЧНА!" Камиларите го разбраха по болезнения начин. Няколко пъти. Дано им уврат главите и си съберат... чаршафите от този спорт.
Чакаме жребия.

П.П. Добре дошъл на най-новия ни фен. Да му пожелаем още много радост с любимия (вече) отбор. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Real написа:
kingofpop написа:вече съм за вас в следващия 1 месец.....дано биете всичко, за да може Зидан да остане до мача с ПСЖ и ""франсетата"" да ви разпорят :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

А ако франсетата бъдат разпорени, за кого ще си следващия месец?

acetinko
Мнения: 38
Регистриран на: 23 мар 2016 12:52
Контакти:

Re: ШЛ: Пари Сен Жермен - Реал Мадрид - 1:2 FT(2:5 agg)

Мнениеот acetinko » 07 мар 2018 11:48

Честита победа на всички мадридисти :)
Зидан ме изненада изключително приятно с тактиката си в този мач. Беше извадил най-борбените футболисти, които имаме. Бейл и Иско, ако бяха титуляри, нямаше как да гонят и да затварят пространства, както го правиха Асенсио и Васкес. Добавям към тях и Ковачич, който има доста повече въздух спрямо Кроос/Модрич.
Също, Зидан му беше ясно, че на нас победа не ни трябва на всяка цена и си беше оставил козовете в атака за второто полувреме, ако се наложи.
Нашите хора използваха идеално припряността на ПСЖ и на моменти буквално ги обезверяваха с пасчета, петички, разигравания на малко пространство...
Като цяло им показахме как се взима турнирен мач.
Разбира се, както на всички истински мадридисти, най-голям кеф ми направи мрежичката на Алвеш и тъпия му поглед след това при първия гол. :) :)
Честита победа още веднъж и пожелавам на П$Ж още много такива вечери.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта