Ла Лига: Еспаньол - Реал Мадрид - 1:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23300
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Ла Лига: Еспаньол - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот Thsmith » 27 фев 2018 23:18

Другия мач да пусне Бейл десен бек, а чаршаф да играе направо по 120 минути, че 90 не стигат за да покаже колко е талантлив.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Ла Лига: Еспаньол - Реал Мадрид (Вторник)

Мнениеот Tiberius » 27 фев 2018 23:21

Stones.66 написа:
paceto написа:Много коварно се тупна топката деба, ама ме е яд не за загубата, а че стана 3-4 секунди преди края на мача.

Само заради това ли те е яд!? :mrgreen: Мен не ме е яд - направо съм бесен заради посредствената игра на отбора в черно! За пореден път се доказа, че резервите не стават и за чеп за зеле, както и че Зидан не е никакъв треньор! Топката отново хвърчеше или в трибуните или в още по-безсмислени центрирания, в които моят "любимец" - Ашраф се отличи най-много! И въобще - всяка атака свършваше в момента, в който топката стигнеше до Ашраф! Бейл и Иско трябва час по-скоро да бъдат изритани от Реал! Някой разбра ли, че в игра влезе Бензема? :mrgreen: Да свършва сезона, а с него и присъствието в отбора на хора като Бейл, Бензема и Иско! И Зидан!! Все пак искам да отлича единствената светла искрица в отбора - Матео Ковачич! Сякаш само той имаше за цел да играе за победа! Честито на Еспаньол! Те поискаха и заслужиха победата повече от отборчето в черно! Защо пак трябва да отстъпим третото място на Валенсия? Някой може ли да ми обясни? :mrgreen:

ИСКО просто не е във форма, но миналия сезон и началото на този, си играеше добре. По-точно казано- формата му се приравни към тази на отбора. За Бейл и Бензема е ясно, че трябва да им бъде показана вратата.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Еспаньол - Реал Мадрид (Вторник)

Мнениеот paceto » 27 фев 2018 23:24

Stones.66 написа:
paceto написа:Много коварно се тупна топката деба, ама ме е яд не за загубата, а че стана 3-4 секунди преди края на мача.

Само заради това ли те е яд!? :mrgreen: Мен не ме е яд - направо съм бесен заради посредствената игра на отбора в черно! За пореден път се доказа, че резервите не стават и за чеп за зеле, както и че Зидан не е никакъв треньор! Топката отново хвърчеше или в трибуните или в още по-безсмислени центрирания, в които моят "любимец" - Ашраф се отличи най-много! И въобще - всяка атака свършваше в момента, в който топката стигнеше до Ашраф! Бейл и Иско трябва час по-скоро да бъдат изритани от Реал! Някой разбра ли, че в игра влезе Бензема? :mrgreen: Да свършва сезона, а с него и присъствието в отбора на хора като Бейл, Бензема и Иско! И Зидан!! Все пак искам да отлича единствената светла искрица в отбора - Матео Ковачич! Сякаш само той имаше за цел да играе за победа! Честито на Еспаньол! Те поискаха и заслужиха победата повече от отборчето в черно! Защо пак трябва да отстъпим третото място на Валенсия? Някой може ли да ми обясни? :mrgreen:


Няма как да ме е яд за нещо друго след като вече свикнах този сезон. Яд ме хващаше за подобни неща есента как изтървахме кормилото срещу слабаците и изпадащи отбори, които дори ни взимаха точки в Мадрид. Това нещо преди няколко години нямаше как да стане, защото всички идваха с надеждата да си тръгнат с по малко от 3 гола, но си тръгваха с по 4-5 във вратата си.

Не знам какво се случи, защото след мачовете за Суперкупата на Испания никой не предполагаше такъв развой само седмици и месеци по късно, понеже ние загубихме битката още ноември месец и беше ясно, че трябва да стане чудо, за да се доближим до първо място. Явно липсата на Роналдо заради наказанията за месец извън играч, липсата на някой друг играч заради контузия, слаба форма на няколко играч и натрупана умора изиграха лоша шега в началото на сезона и като спукахме няколко гуми то вече и да сложиш новите няма да има смисъл от тях, освен да се движиш горе-долу добре по пътя до края. :mrgreen:

В момента гледам мачовете на Реал просто защото съм им фен и не искам да ги изоставям в подобен момент, защото е лесно да си фен и да гледаш всички мачове, когато отбора върви. :)

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Ла Лига: Еспаньол - Реал Мадрид (Вторник)

Мнениеот Tiberius » 28 фев 2018 01:13

paceto написа:
В момента гледам мачовете на Реал просто защото съм им фен и не искам да ги изоставям в подобен момент, защото е лесно да си фен и да гледаш всички мачове, когато отбора върви. :)

Ето това е точното мнение! :!:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Еспаньол - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 28 фев 2018 01:19

Нека да обобщим.

Бейл играе като единствен централен нападател. Отборът се скъсва да центрира, най-вече британското дърво, а в наказателното... само Лукас Васкес и то при определени ситуации... Играеш с трима в средата срещу отбор, който е приел играта в собственото наказателно поле. Няма натиск върху противниковата защита, а топката се подава така сякаш се чака края на мача.

Иско излиза в бавно темпо при равен резултат, Себайос бърза да се освободи от топката към доста активния(трябва да се признае Бензема), докато Кова и Асенсио се опитват да покрият липсата на активна игра от негова страна.

Мача започва в бавно темпо и завършва в такова за Реал, а между началото и края се изиграва... в бавно темпо. Нямаше нито желание за борба, нито особен ентусиазъм у играчите. Липсваше това което е най-важното за един отбор, дух и страст в играта.

Днеска младите момчета от школата показаха на Зидан какво се случва когато толерираш определени играчи в слаба форма. Другата част или губи увереност и страст (Йоренте, Себайос), или потъва в лоша форма(Ашраф, Начо) или показва непостоянство(Асенсио и Васкес).

Трябва да се признае че Бейл и Бензема, заедно с Кова, се стараха много, но при останалите нямаше синхрон и най-вече колективен труд на терена.

Навас започна да говори за професионално отношение, мисля че става все по-ясно какво се случва в съблекалнята.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2562
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Ла Лига: Еспаньол - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот rmfan5 » 28 фев 2018 08:19

Колко време гледахме Арбелоа как не може да направи едно хубаво центриране,сега гледаме и Аршафчо,просто тръгне ли да я рита съм на 99% че ще е в човека пред него........

Трябват нови попълнения и си личи.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

acetinko
Мнения: 38
Регистриран на: 23 мар 2016 12:52
Контакти:

Re: Ла Лига: Еспаньол - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот acetinko » 28 фев 2018 10:58

Аз не можах да разбера идеята на Зидан. Да се даде почивка на някои титуляри, когато мача с ПСЖ е след седмица!
Гостуване на Еспаньол е много по-трудно от домакинство на Хетафе. Много по-добре е срещу отбора от предградията да се излезе с "резервите" за да могат "титулярите" да са свежи след 3 дни.
За мача снощи - по-добре да бяха използвали инерцията от последните мачове и да си беше излязло цялото BBC, да направи едно 0-2/3 и Зидан да си ги сменя после. През уикенда един спокоен мач срещу Хетафе с резервите и толкова. Бейл не става за централен нападател. Това не знам на Зидан от къде му хрумна. По-добре беше да жертва мястото на Васкес и да беше започнал Майорал. Васкес натрупа доста мачове последно време и можеше да му се даде малка почивка. Видях в доста ситуации, когато Васкес/Асенсио пробиваха към центъра и там нямаше централен нападател на който да подадат. Просто Бейл няма навиците да се пласира като чист нападател. Ще подкрепя някой от съфорумците, който се чудеше какъв е смисъла на смени след 85 мин? Ако не искаш да бавиш играта, да печелиш време, аз за друго не се сещам. Не знам какво им е говорил на отбора, обаче аз желание за победа в този мач не видях. Един добър мач на Ковачич и епизодични прояви на Васкес/Асенсио. Ашраф си го знаем. Както бях писал в един пост, Зидан да го накара да се учи как се центрира през човек.
Като цяло, слаб мач и близък до логиката резултат.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Ла Лига: Еспаньол - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот Real » 28 фев 2018 12:21

Мале... Апокалипсис!
Много сте черногледи, бре!
Айде да драсна една различна гледна точка. Излизаме в мач без НИКАКВО значение. Доказателство? Ашраф и Йоренте - титуляри.
Цели? Момчетата да се поразтъпчат, да пробват някоя нова роля, тренера да види работят ли някои тактики, дето винаги е искал да пробва, ама не е имало достатъчно незначителен мач... Мотивация на отбора? Ашраф и Йоренте, повече няма какво да се каже. Тактически указания? Най-важните са били към Бейл: Пази се от единоборства и внимавай да не стъпиш накриво! Че виж цигането каква я свърши...
Не си правете изводи от тренировъчни мачове и не хабете нерви. Ла Лига я приключихме през ноември, КК - по-скоро. Имаме между 1 и 6 мача до края на сезона, другото е Валдебебас... Догодина - повече. Hala Madrid!

acetinko
Мнения: 38
Регистриран на: 23 мар 2016 12:52
Контакти:

Re: Ла Лига: Еспаньол - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот acetinko » 28 фев 2018 13:24

Не е апокалипсис.
Не знам дали си бил професионален спортист, но мога да ти кажа че всяка загуба боли, всяка.
Реал Мадрид е клуб, който не трябва да губи и това е. Това е вкарано в главите на всеки футболист играл/играещ в клуба.
Всяка загуба е повод за присмех, злобни коментари, напрежение и като цяло негативна енергия към клуба. Формата на отбора зависи от ВСЕКИ мач, без значение в кой турнир е. Всеки мач е важен, защото цял свят гледа мачовете на РМ.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Еспаньол - Реал Мадрид - 1:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 28 фев 2018 13:52

Загубата е отражение на целия сезон на Реал и на това в което превърнаха клуба Перес и Зидан само за 6 месеца. И не е прав Зизу, като е казал че не са заслужили загубата, точно такава загуба заслужават ,и то точно в последните минути, и то повече от един път... защото явно с два-три мача изводи няма да се направят.

Слаб, страхлив, неуверен отбор. Разделение на титуляри и резерви. Всеки иска да блесне самостоятелно, за да може да направи добро впечатление на треньора, оставайки отборния принцип на отделна страна.

Реално погледнато няма полза от половината състав, те се борят за себе си, не за отбора. Само титулярите се стремят да играят по-комбинативно и освободено, защото знаят че и утре ще са такива и гонят преди всичко победата, докато резервите имат за цел просто да не се изложат с някоя глупава проява.

Когато Лукас Васкес скача за висока топка в наказателното поле, Играещия добре с глава и имащ ръст Бейл центрира далеч от него, а Иско за цял мач сменя позицията от крило, през централен халф и десетка, та да стигне и до втори нападател... то знаеш че има нещо нередно в целия състав.

И защо Ашраф да е виновен, при условие че направи доста солиден мач... може би той е причината престъпници като Бейл и Бензема да играят в този клуб... или той подрежда играчите, или може би не си остави дробовете на терена...напротив, вчера Ашраф и Кова имаха най-голямото желание за играят комбинативно и да помагат на отбора.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта