Ла Лига: Валенсия - Реал Мадрид - 1:4 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Валенсия - Реал Мадрид - 1:4 FT

Мнениеот paceto » 27 яну 2018 19:12

Каталунските фенове нещо много активни в нашите теми? :roll:
Пита се в задачата къде бяха миналият сезон? :roll:

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Ла Лига: Валенсия - Реал Мадрид - 1:4 FT

Мнениеот ImmortaL_1000 » 27 яну 2018 19:15

Да така стана както си мислех.С две подарени дузпи и максимално подпирани реал победиха.Много добре се знаеше че Валенсия са със резервите нямат шанс да обарнат мача.
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10963
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Валенсия - Реал Мадрид (Събота)

Мнениеот Furious_Monk » 27 яну 2018 19:15

paceto написа:И кафето днес донесе резултат, ама не и в тези количества, които ми предлагахте. :lol:


Магията на кофеина.

Изображение


Ти се радвай, че не си пил алкохол тогава, че нямаше да има мач след който да ходиш на два крака... :lol:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10963
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Валенсия - Реал Мадрид (Събота)

Мнениеот Furious_Monk » 27 яну 2018 19:19

Thsmith написа:
Furious_Monk написа:Дали едно 3-5-2 за определен период

Изображение


Схемата е полезна при определи ситуации. Друг е въпросът, че Конте нагледно показва какво става, когато ти се превърне в основна такава.



Паце, в задачата към нашите "приятели" се пита- ако две плюс две е равно на четири, на колко е равно две плюс две, като се забранява използването на помощни средства (като калкулатори например).
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Валенсия - Реал Мадрид - 1:4 FT

Мнениеот paceto » 27 яну 2018 19:19

ImmortaL_1000 написа:Да така стана както си мислех.С две подарени дузпи и максимално подпирани реал победиха.Много добре се знаеше че Валенсия са със резервите нямат шанс да обарнат мача.


Интересно, че и миналият кръг и по миналият играха с този състав и паднаха и победиха, за Купата играха с почти същият и паднаха, ама днес видиш ли се изтъква, че са играли с резервите. :roll:

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4961
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Ла Лига: Валенсия - Реал Мадрид - 1:4 FT

Мнениеот LaRgO » 27 яну 2018 19:21

Напълно нереален резултат. Който не е гледал мача и види резултата, ще си помисли, че Реал е разбил Валенсия, но всъщност второто полувреме за Реал, беше отвратително. Валенсия разби Реал през второто и създадоха достатъчно положения, за да обърнат резултата. Но липса на класа в завършващата фаза, ги лиши от това. Този резултат ще заблуди играчите и феновете, но Реал беше супер жалък и слаб.

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 902
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: Ла Лига: Валенсия - Реал Мадрид (Събота)

Мнениеот Stones.66 » 27 яну 2018 19:24

KellyB написа:Наистина Реал е съвсем друг, когато и съдията е с него! :)

Да. Проблема е, че съдията не даваше картони за симулация иначе тоя тъпак, който вкара гола беше за оцветяване, а Парехо нямаше да завърши мача! Както и да е - то само с нахъсване не става - трябва и акъл! Треньора на Валенсия се опита да им го каже, ама . . . :mrgreen: :) Не ми мрънкай за дузпите, защото вашия тъпанар - Монтоя си беше за картон заради всички нарушения, които направи, не само за втората дузпа! Да не говорим, че, не знам защо, беше решил да иска фланелката Роналдо по време на мача! Боклука му с боклук!! :evil: Като цяло - по-доволен съм от резултата, отколкото от играта, но не би - каквото - това е! Каземиро доста непостоянен - първото полувреме зле, но през второто се оправи и това се почувства. Играч на мача - Модрич! Халфовата линия се справи с пресата, а най-важното - обърнете внимание, че при три от четирите гола нямаше никакъв помен от центриране, !? Когато топката се свали на земята модат да стават чудеса, нали!? :)

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10963
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Валенсия - Реал Мадрид - 1:4 FT

Мнениеот Furious_Monk » 27 яну 2018 19:32

Халфовата линия, дори и когато не е в най-добрата си форма , пак си е класа. Просто никой от тях не може да бележи като бонус към другите качества(или поне не толкова често, колкото е необходимо).

Вярно е, че като цяло самият двубой не бе от най-силните на Реал, но пък първия мач на Бернабеу трябваше да завърши при подобен резултат(плюс- минус гол за противника), но не се получи... футбол, какво да го правиш.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Ла Лига: Валенсия - Реал Мадрид - 1:4 FT

Мнениеот Real » 27 яну 2018 19:36

Играта няма да коментирам, на Местая и без това рядко показваме добра игра.
Мен ме впечатли настройката, начина по който свихме Валенсия в тяхното поле при 2:1 и 20 минути до края. В повечето случай се прибираме и плачем да ни изравнят. Мисля, че трябва да му отчетем червена точка на Зизу. И една черна, задето държа Бензема толкова време на терена.
Мишоците с каталунско самосъзнание... Радвате ме, пичове. Самата ви поява тук означава, че Реал си стъпва на краката. Бра'у, бра'у...
Паце, не се оплаквай от количествата, отмених те с кафето за първия гол... после го разлях при втория... Ако и Монаха се е заел с твърдото и хулиганизма - направо си си починал.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Валенсия - Реал Мадрид - 1:4 FT

Мнениеот paceto » 27 яну 2018 19:43

Абе аз тръгнах да си правя кафе при 2:1 за нашите, значи тъкмо навреме са станали нещата понеже не много късно стана 3:1. :lol:

Иначе чакам да ми се обясни това с резервите на Валенсия, ама май ще си остана с чакането.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта