Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 0:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10963
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал (Събота)

Мнениеот Furious_Monk » 13 яну 2018 20:11

Алваро трябваше да си тръгне. Искаше да се пробва на следващото ниво, а към момента не бе достатъчно добър да го направи в Мадрид.

Никой не дойде, но Бензема и Бейл тотално се провалиха в началото на сезона. Роналдо не може да играе като нападател, с времето не е достатъчно активен, издръжлив и бърз за крило, но все пак заслужи този шанс да се бори за нова позиция на терена.

Провалени трансфери, административни проблеми, назначаване на спорни треньори(Бенитес, Пелегрини), лоши резултати в първенството, толериране на определени играчи.

Колкото за Суарес, това момче мисля че има качествата да стане по-добър голмайстор от него, при подходяща среда.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=VgFpaZ2Zv3w[/youtube]
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10963
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал (Събота)

Мнениеот Furious_Monk » 13 яну 2018 20:20

LaRgO написа:
Зидан предпочита уволнението пред това да си развали взаимоотношенията с хората от клуба. Не всичко което казва пред журналята е истина. Всъщност Зидан каза, че има нужда от още един нападател след напускането на Мората, но след провала с Мбапе се извъртя, ясно защо...

Това си е негов проблем. Аз няма как да бъда в главата му и затова си правя изводи от изказванията му. Ако има нещо, което не му харесва - да излезе и да каже. Щом не го прави - няма оправдание. Не си спомням, Зидан твърдо да е казал, че се нуждае от нападател, все казваше, че има Борха. Може и да съм пропуснал нещо, но едва ли.

"но Майорал колкото и да се раздава, колкото и чудесна работа да е свършил до този момент, просто не е за основен нападател... "

Не е задължително Борха да е заместникът, може Роналдо да е централен, а другите двама да са Иско - Асенсио/Васкес, но как ще стане, нали бензема и бейл трябва да са вътре. Поне да опита някаква промяна.


Роналдо не може да се справи като централен, просто не му се получава, но в интерес на истината трябва да се спомене проблема с властите и раждането на неговото дете.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 902
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал (Събота)

Мнениеот Stones.66 » 13 яну 2018 20:27

Furious_Monk написа:Зидан предпочита уволнението пред това да си развали взаимоотношенията с хората от клуба. Не всичко което казва пред журналята е истина. Всъщност Зидан каза, че има нужда от още един нападател след напускането на Мората, но след провала с Мбапе се извъртя, ясно защо...


Зидан предпочита уволнението, за да си получи неустойката, понеже, ако напусне сам, той ще трябва да се бръкне в джоба и да плати неустойка на клуба. Капиш!? Въпросът е переЦ до кога ще търпи това . . . :evil:

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал (Събота)

Мнениеот ImmortaL_1000 » 13 яну 2018 20:35

Какво става е Най-добрия на света не може да ви вкара гол от един метър от вратата https://www.youtube.com/watch?v=H7e2RMu ... ture=share :lol: :lol: :lol:
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15511
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал (Събота)

Мнениеот fcb_bg » 13 яну 2018 20:48

Как е, Роналдов още ли е нумеро уно, дос, трес в историята на игграта и му е под левъла да вкарва в това смешно испанско?
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 0:1 FT

Мнениеот paceto » 13 яну 2018 20:53

За втори път ни изненадват така в края на мача. :|

Вие двамата по-добре отивайте на друго място да си изливате омразата. Тук сте сега да се подигравате, ама никакви ви нямаше в последните 2-3 сезона, случайност? Не мисля.

И вашият ред ще дойде, така че по-добре не се присмивайте на падналият на пода, че като се изправи лошо... :twisted:

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 0:1 FT

Мнениеот ImmortaL_1000 » 13 яну 2018 20:57

https://video.twimg.com/ext_tw_video/95 ... cQbSrJ.mp4
Ето още от най-добрия футболист на света . Приятно гледане.
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15511
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 0:1 FT

Мнениеот fcb_bg » 13 яну 2018 21:12

paceto написа:За втори път ни изненадват така в края на мача. :|

Вие двамата по-добре отивайте на друго място да си изливате омразата. Тук сте сега да се подигравате, ама никакви ви нямаше в последните 2-3 сезона, случайност? Не мисля.

И вашият ред ще дойде, така че по-добре не се присмивайте на падналият на пода, че като се изправи лошо... :twisted:

Аз не се подигравам на отбора, дори и на играча, а само на голямата му уста и егоизма му. ;)
Колкото до нашия ред... аз съм си ги изживял всичките осирания, остарях и помъдрях и вече толкоз не ги приемам навътре нешата. ;) ;)

Реал ще се изправи, спор нема. Аз питах за Роналдов. :lol:
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2556
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 0:1 FT

Мнениеот rmfan5 » 13 яну 2018 21:16

На тея балъчета що не се даде една почивка,много е лесно да се говори когото някой е долу,като другото каталунче Ицо.
Тея се кефят на загубите на другите,повече от техните победи.
Дребни душици.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал - 0:1 FT

Мнениеот paceto » 13 яну 2018 21:16

fcb_bg написа:
paceto написа:За втори път ни изненадват така в края на мача. :|

Вие двамата по-добре отивайте на друго място да си изливате омразата. Тук сте сега да се подигравате, ама никакви ви нямаше в последните 2-3 сезона, случайност? Не мисля.

И вашият ред ще дойде, така че по-добре не се присмивайте на падналият на пода, че като се изправи лошо... :twisted:

Аз не се подигравам на отбора, дори и на играча, а само на голямата му уста и егоизма му. ;)
Колкото до нашия ред... аз съм си ги изживял всичките осирания, остарях и помъдрях и вече толкоз не ги приемам навътре нешата. ;) ;)

Реал ще се изправи, спор нема. Аз питах за Роналдов. :lol:


Ще ме извиняваш, ама нищо не си изживял понеже вие по скорошните фенове на Барселона (става дума за периода след 2004-5) не сте виждали отбора си в криза и да е на по различно ниво от второ място, отпадане от Шл на по ранен етап и да не спечелите нито една купа за сезона или няколко поредни. Когато вие минете през това през каквото е минал Реал през годините тогава бих се съгласил с мнението ти. :)

Да казваш, че вие сте се осирали при положение, че всяка година взимате някоя купа и да се сравнява с това, че Реал не беше ставал шампион на Испания 5-6 години си е доста надменно мнение. Като минете и вие през такава криза каквато и ние за последните 10 и отгоре години тогава можем да седнеш и да притегляме нещата чрез коментари. По старите фенове на Барселона знаят какво имам предвид преди да се създаде този така наречен звезден или златен отбор на Барселона.

Вие до момента от 2004 не сте изпадали в криза или да кажем криза сравнима с тази на Реал, Ливърпул, Манчестър Юн., че защо не и Милан. :)


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта