ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид - 1:4 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
NearDeathExperience
Мнения: 8
Регистриран на: 22 май 2017 13:28

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот NearDeathExperience » 22 май 2017 13:35

kingofpop написа:
NearDeathExperience написа:
kingofpop написа:Буфон вдига купата :geek:

Не трябваше ли още преди 2 години? ;)


тогава бяха по-слаби с маймуните Видал и Погба..

Щото пък вие бяхте голяма сила. :lol:

Както каза Зидан по-горе, докато Меси дърпа конците в Барса (+ съдиите), това е максимумът.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13207
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот sapio0o » 22 май 2017 13:37

kingofpop написа:иначе за финала....досега като съм залагал на финал все още не съм губил, финала на еврото даже с много малко играх за Португалия....не мисля, че ще загубя за първи път в Кардиф


Бързо забрави Севиля-Ливърпул от миналия сезон. На тебе съм ти казвал, че си зелен достатъчно пъти, но сега изби рибата, щом считаш Ел Класико като фактор за най-силен отбор. В тези мачове няма форма, няма класиране, няма звезди. Всичко е възможно и Реал го доказа с 10 човека през миналия сезон, макар шампион да стана Барселона.

Рано е да се дават мнения за финала. Темата съм я пуснал, колкото да се трупат коментари от тролове, та да е забавно. Сметки ще правим няколко дни преди мача. Към този момент считам за най-важно здравето на Данчо.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18011
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот kingofpop » 22 май 2017 13:38

NearDeathExperience написа:
kingofpop написа:
NearDeathExperience написа:
kingofpop написа:Буфон вдига купата :geek:

Не трябваше ли още преди 2 години? ;)


тогава бяха по-слаби с маймуните Видал и Погба..

Щото пък вие бяхте голяма сила. :lol:

Както каза Зидан по-горе, докато Меси дърпа конците в Барса (+ съдиите), това е максимумът.


къв викаш е максимумът, 2 требъла за 6 години и 25 купи ?? пожелавам на всеки такъв максимум :mrgreen: :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18011
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот kingofpop » 22 май 2017 13:40

sapio0o написа:
kingofpop написа:иначе за финала....досега като съм залагал на финал все още не съм губил, финала на еврото даже с много малко играх за Португалия....не мисля, че ще загубя за първи път в Кардиф


Бързо забрави Севиля-Ливърпул от миналия сезон. На тебе съм ти казвал, че си зелен достатъчно пъти, но сега изби рибата, щом считаш Ел Класико като фактор за най-силен отбор. В тези мачове няма форма, няма класиране, няма звезди. Всичко е възможно и Реал го доказа с 10 човека през миналия сезон, макар шампион да стана Барселона.

Рано е да се дават мнения за финала. Темата съм я пуснал, колкото да се трупат коментари от тролове, та да е забавно. Сметки ще правим няколко дни преди мача. Към този момент считам за най-важно здравето на Данчо.


верно забравих за Лузърите :mrgreen:

иначе ти ако изкараш и 1/100 от парите дето съм изкарал от хазарт през живота си , тогава казвай, че съм зелен :mrgreen:

не си мислете, че сте кой знае ква сила....ние тоя сезон сме трагедия и щом станахте шампиони чак в последни кръг в сегашното ни състояние, смятай и вашето ниво кво е...
Последна промяна от kingofpop на 22 май 2017 13:41, променено общо 1 път.
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
NearDeathExperience
Мнения: 8
Регистриран на: 22 май 2017 13:28

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот NearDeathExperience » 22 май 2017 13:41

Оф, Боже... Тамън се радвах, че този раздел не е коментиран от аутисти...

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот ZinedineZidane » 22 май 2017 13:44

kingofpop написа:
ZinedineZidane написа:
kingofpop написа:Буфон вдига купата :geek:

Ей, не спите само и само да излупкате некой подобен коментар. Приемайте по-леко загубите. В победите е лесно. Истинските фенове са тези, които умеят и да губят.
Тази година сте на сухо и то на много сухо. И то напълно заслужено! Докато Меси е тренер, няма да ви е лесно. И все пак, имате си финал за КК, коментирайте си него. ШЛ я оставете на доминаторите в Испания и Италия.

За мача е рано да се говори. Дано Карвахал е на линия, а Бейл - не.


кво общо тва къде съм написал със Меси, доминанти и т.н. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

просто Буфон трябва да вдигне купата, човека заслужава и тоя път не вярвам късмета да е на ваша страна както беше в последните 2 финала..... а иначе вие ако сте доминанти в Испания аз съм трамвай, то не знам колко 8 години ли нямахте титла :roll: че и тоя сезон щом ви бихме на Бернабеу в трагичната ни форма смятай....просто бяхте най-малко слабия отбор, не мисли, че сте кой знае ква сила :mrgreen:

иначе за финала....досега като съм залагал на финал все още не съм губил, финала на еврото даже с много малко играх за Португалия....не мисля, че ще загубя за първи път в Кардиф, ако съдиите не се намесят ще ви е бая бая трудно

Изображение

И ти кво точно написа, че да има общо... Дойде да дразниш в нашата тема - първи коментар.
33 титли ако не е доминация, не знам кое е. Ювентус също с толкова. Ама на вас ви е готино да гледате само силните си периоди. Футбол не се играе само в последните 10 години... Къде си видял да съм написал, че сме сила?
А какво си заложил, грам не ме вълнува или идеята беше да намериш повод да го покажеш?
Последно. За съдии не искам да чувам точно пък от вас. Ако вземат да сгрешат в наша вреда, кво правим тогава? Или ще почнат оправданията... Айде няма нужда.
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10975
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот Furious_Monk » 22 май 2017 13:44

"Реал (Мадрид) е първият отбор, който за седми пореден път се класира за полуфиналите в Шампионска лига", нека да е късмет това, а титлата е просто да затвърди, че едно грешно решение във важен момент, може да ти я отнеме.

Така че, дори и да се абстрахираме от положенията тип "Алба", съвсем спокойно, гледайки точковите активи и на двата отбора, може да се твърди същото нещо и за титлите на каталунците. Плод на късмет и по-добро съдийство в определени моменти.

За някои хубаво, за други лошо- Реал в момента е доминиращата сила в Европа и дори и да се загуби този финал(мразя когато не съм подготвен и за най-лошото), това не може да промени този факт.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13207
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот sapio0o » 22 май 2017 13:45

kingofpop написа:не си мислете, че сте кой знае ква сила....ние тоя сезон сме трагедия и щом станахте шампиони чак в последни кръг в сегашното ни състояние, смятай и вашето ниво кво е...


Първо, никой не смята, че сме ''кой знае ква сила''. Второ, Барса също стана шампион в последния кръг през 2015, когато триумфира с требъл. Такива са традициите в Испания. В 4/5 сезона титлата се решава от точка или три, обикновено в последните 2-3 кръга, а често и в последния.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10975
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ - ФИНАЛ | Ювентус - Реал Мадрид / 03.06 / 21:45ч.

Мнениеот Furious_Monk » 22 май 2017 13:50

Чакай малко, защо пък да не се смята за сила?

В момента Реал си е баш такава и за съжаление грозни моменти като онзи с Байерн, само могат да загрозят фактите.

Но в момента Реал е величина и това е отличен момент и за ювентинците да покажат какво могат срещу този, който не просто е печелил в миналото една камара отличия в този турнир, но и в момента е водещата сила в Европа.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.



Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта