Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:3 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:3 FT

Мнениеот paceto » 27 фев 2017 00:08

zlatan написа:Ало МОРАЛИСТИТЕ вие да не сте луди бре.Това е форума на Реал.Нямало дузпа,аз не искам такава победа,аз няма да се радвам.Ам ходи си лягай и недей писа глупости.Как да няма дузпа бе вие слепи ли сте.

Честита победа на всички от РЕАЛ МАДРИД, на останалите лека вечер.


Както казах такива дузпи даваха и срещу нас миналият сезон, така че не разбирам защо някои са недоволни от тази дузпа след като ръцете му бяха вдигнати/разперени и имаше досег с топката. Тук няма значение дали си искал да играеш с нея или не щом ръцете ти не са прилепнали за тялото т.е. да ги пазиш от удар с топката.

Тук вярно имаше първо рикошет от техен играч и след това топката отиде в съотборника, който игра с топката, но това няма значение след като има игра с ръка.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:3 FT

Мнениеот Furious_Monk » 27 фев 2017 00:09

zlatan написа:Ало МОРАЛИСТИТЕ вие да не сте луди бре.Това е форума на Реал.Нямало дузпа,аз не искам такава победа,аз няма да се радвам.Ам ходи си лягай и недей писа глупости.Как да няма дузпа бе вие слепи ли сте.

Честита победа на всички от РЕАЛ МАДРИД, на останалите лека вечер.



А, ето едно типично каталунско мнение. Ти ми дай победата, пък мен изобщо не ме интересува как е постигната. С такъв начин на мислене може да се радваш на боклуци като Суарес например, и да подготвяш пръскачките за следващия противник.

В Реал има далеч по-големи критерии по отношение на класата.


Иначе се радвам, че дузпата се оказа съществуваща. Човек трябва да постигне всичко със собствени сили( в случая отбор).
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

PFK_Levski
Мнения: 963
Регистриран на: 07 апр 2011 18:58
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:3 FT

Мнениеот PFK_Levski » 27 фев 2017 00:11

Тука сте се събрали големи философи и треньори. Ужас !!!
Някои пък не се радвали на победата....... дреме ми на..... !!!

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:3 FT

Мнениеот Furious_Monk » 27 фев 2017 00:14

sapio0o написа:
TodorT написа:Да, Бейл е нужен! Васкес мухата нямаше да се озове на върха и да забоде с глава, с което да започне обратът. Класен футболист е и ни трябва.


Бейл въобще не е нужен. Можем да спорим до утре. Пък и никой не е казал, че трябва да играе Васко на негово място. Испанецът си върши достатъчно добре работата, влизайки от пейка. В това му е силата. На мястото на недоразумението от Уелс трябва да играе Иско. Исках да е Хамес, но може би е по-добре за отбора да е Иско. Така ще се види дали може да се развие това момче, защото има плашещо голям потенциал.

Хах, чакай малко, кой кара Бейл да се изявява на върха? Работата му е на крилото, no? За върха си имаш нападател. Бензи къде е? Мората? Дори КР. Ако Бейл не действа по крилото би бил още по-безполезен.


БейлС е адски полезен с головете си. И днес показа част от силните си качества. Просто триото отпред в лицето на Роналдо, БейлС и Бензема не функционира както ни се иска и вероятно ще се налага да се промени.

Роналдо не се пипа, така че остават Бензема и БейлС.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
отец Онуфри
Мнения: 329
Регистриран на: 21 сеп 2014 10:57
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:3 FT

Мнениеот отец Онуфри » 27 фев 2017 00:14

Стори ми се че имаше лека засада при 2рия гол на Виляреал (паса към Бакамбю), някой ако може да качи снимка от ситуацията? Щото всички говорят за тая дузпа, ама ако има и засада просто трябва да млъкнат начаса и да приемат факта, че в тази лига съдиите са абсолютни кретени.


Image

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:3 FT

Мнениеот Furious_Monk » 27 фев 2017 00:19

Най-трудното нещо на този свят е да се откажеш от победа, заради някое несправедливо решение и почти никой не го прави, защо всяка победа се извоюва с много труд и огромни усилия. Изисква се много голяма воля и решителност, за да признаеш подобна грешка в твоя полза.

И това е нещото което отличава Реал Мадрид от Барселона. Едните играят само за победа, другите го правят с ясната идея, че то трябва да стане по нормален, честен начин.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:3 FT

Мнениеот paceto » 27 фев 2017 00:21

И на мен ми се стори, че имаше лека засада при атаката им като техният играч беше с една идея пред Рамос.
Не дадоха подробно ситуацията със стоп кадър и чертане на линии, ама и коментатора каза, че има леки съмнения за засада.

Това естествено се подмина и не се чу никакъв гък и ако беше в наша полза веднага щеше да се отбележи. :roll:

облак
Мнения: 284
Регистриран на: 25 сеп 2013 19:29
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:3 FT

Мнениеот облак » 27 фев 2017 00:37

CSKA69 написа:Като чета мненията сякаш съм гледал друг мач ли, не знам :lol: Реал доминираше през цялото време и леко отпускане в началото на второто позволи на Виляреал да си помислят, че могат да вземат нещо от мача. Да, ама не - ако и да имах някакви съмнения дали може Реал да стане шампион през този сезон, то тази вечер отпаднаха.. По-комплексен отбор на Реал не съм виждал. Бъдещето е повече от прекрасно ;)

:shock: :mrgreen:
Пил ли си?

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:3 FT

Мнениеот Furious_Monk » 27 фев 2017 00:54

А Пике какъв автогол си вкара идиотът. 8-)

Според него съдийските решения влияят на ключови мачове от първенството( дотук нищо лошо, напълно съм съгласен с него) само че последните години шампионът на Испания, яде редовна доза пердах в ШЛ, което само подкрепя тезата му. :lol:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14714
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:3 FT

Мнениеот smoothc » 27 фев 2017 01:00

Бейл въобще не е нужен.

Ти сериозно ли!?
Роналдо, Бейл и Бензема са водещите голмайстори на Реал Мадрид за последните години, уелсецът има и доста асистенции също така.
Преди седмица-две се завърна от тежка контузия и веднага се включи с важни голове и изобщо влияние върху играта.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: insaneboy1 и 25 госта