ШЛ: Борусия Дортмунд - Реал Мадрид - 2:2 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ: Борусия Дортмунд - Реал Мадрид - 2:2 FT

Мнениеот Furious_Monk » 29 сеп 2016 12:38

Не само че ще ти скочим, но и ще ти скочим всички на един, никакъв феърплей, никаква милост.Толерантност има само в политиката, при това подплатена с финансова изгода. :twisted:

Шегувам се. Човек, вие, феновете на каталунците, просто отказвате да приемете че има и други стилове на игра.Това вашето си е направо футболна тирания, а после ние не сме били толерантни.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: ШЛ: Борусия Дортмунд - Реал Мадрид - 2:2 FT

Мнениеот Middlesbrough » 29 сеп 2016 12:42

Furious_Monk написа:Не само че ще ти скочим, но и ще ти скочим всички на един, никакъв феърплей, никаква милост.Толерантност има само в политиката, при това подплатена с финансова изгода. :twisted:

Шегувам се. Човек, вие, феновете на каталунците, просто отказвате да приемете че има и други стилове на игра.Това вашето си е направо футболна тирания, а после ние не сме били толерантни.

От къде ти дойде това пък на акъла , :roll: Барса няма нищо общо тука .
Просто гледах вашия мач и реших да споделя моето мнение с вас , все пак има и пичове тука
Нито ми е цел да се заяждам нито нищо :geek:
Точно , вие сте тези които отказвате , да приемете реалноста ми се стрвуа , но това е една друга по - дълга тема :mrgreen:


Офтопик:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ: Борусия Дортмунд - Реал Мадрид - 2:2 FT

Мнениеот Furious_Monk » 29 сеп 2016 12:52

Е каква е реалността... човек я гледа през собствените си интереси. Реал игра добре, създаде положения, защитата пак се издъни, можеше да загуби, но имаше шанс да спечели с доста добър резултат. Гостуванията в Германия по традиция са трудни, а в момента приоритет е първенството.

Честно казано и срещу Лас Палмас не играха толкова зле. Това е реалността. В един момент играта ще трябва да се подобри значително, а докато той настъпи... ами ще се чака. В момента не играят нито много зле, нито много добре, а просто недостатъчно ефективно.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: ШЛ: Борусия Дортмунд - Реал Мадрид - 2:2 FT

Мнениеот Middlesbrough » 29 сеп 2016 13:16

Според мен играхте жалко срещу БВБ , факт е че на този стадион се играе трудно , но нали сте Реал
Та ти виждаш ли някъв облик на отбора и тактика която иска да наложи Зизу от както е начело
То е лесно да се копира Чоло , всички 11 зад топката :twisted:


Офтопик:

На линия
CSKA69
Мнения: 4478
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: ШЛ: Борусия Дортмунд - Реал Мадрид - 2:2 FT

Мнениеот CSKA69 » 29 сеп 2016 13:32

Middlesbrough написа:Според мен играхте жалко срещу БВБ , факт е че на този стадион се играе трудно , но нали сте Реал
Та ти виждаш ли някъв облик на отбора и тактика която иска да наложи Зизу от както е начело
То е лесно да се копира Чоло , всички 11 зад топката :twisted:


Да се води дискусия с привърженици на Барса си е изпитание на търпението и нервите :lol: Както монк-а написа вие сте като обсебени с вашия стил на игра и не признавате друг ;) Пиша тези редове при все че съм отявлен привърженик на футбола на Пеп Гуардиола и водя едва ли не пунически войни из целия форум на гонг в защита на същия :mrgreen: Какво лошо има да се копира тактиката на Симеоне не мога да разбера :?: Стига да е успешна и да носи победи и титли, ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ НЕ :?: От начинът ти на коментар разбирам, че едва ли не е непристойно за Реал да печели по такъв начин :lol: ТОВА СА ГЛУПОСТИ! Трагично, слабо, грозно бяхме на 4 минути от победата в този мач, с подобна тактика бихме на Ноу Камп през пролетта и спечелихме Шампионската лига :idea: Зидан определено е по-дефанзивен в идеите си от Анчелоти и Бенитес, но това е си е неговия почерк, пък и смятам, че още не сме видяли всичко от французина - като треньорски качества тепърва ще се оформя стилово и идейно ;)
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: ШЛ: Борусия Дортмунд - Реал Мадрид - 2:2 FT

Мнениеот Middlesbrough » 29 сеп 2016 13:47

CSKA69 написа:
Middlesbrough написа:Според мен играхте жалко срещу БВБ , факт е че на този стадион се играе трудно , но нали сте Реал
Та ти виждаш ли някъв облик на отбора и тактика която иска да наложи Зизу от както е начело
То е лесно да се копира Чоло , всички 11 зад топката :twisted:


Да се води дискусия с привърженици на Барса си е изпитание на търпението и нервите :lol: Както монк-а написа вие сте като обсебени с вашия стил на игра и не признавате друг ;) Пиша тези редове при все че съм отявлен привърженик на футбола на Пеп Гуардиола и водя едва ли не пунически войни из целия форум на гонг в защита на същия :mrgreen: Какво лошо има да се копира тактиката на Симеоне не мога да разбера :?: Стига да е успешна и да носи победи и титли, ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ НЕ :?: От начинът ти на коментар разбирам, че едва ли не е непристойно за Реал да печели по такъв начин :lol: ТОВА СА ГЛУПОСТИ! Трагично, слабо, грозно бяхме на 4 минути от победата в този мач, с подобна тактика бихме на Ноу Камп през пролетта и спечелихме Шампионската лига :idea: Зидан определено е по-дефанзивен в идеите си от Анчелоти и Бенитес, но това е си е неговия почерк, пък и смятам, че още не сме видяли всичко от французина - като треньорски качества тепърва ще се оформя стилово и идейно ;)

Пак тая Барса , ще има ли пост в която да не е намесена питам аз ? Може пък да пиша от др си профил на Юве или от този на Каранка , ти от къде знаеш :mrgreen:
От нищо не съм обсебен , Барселона , Юве та и Боро имат ясна концепция за играта си , някои път се получава някой път не !
Нищо лошо няма всеки копира , въпроса е на феновете на Реал приятно ли им е да гледат такъв футбол ?
Аз лично не съм фен на тактиката на Чоло , да кефат ме как се раздават и играят по някой път , но като цяло , катеначото не е моят стил ! Разбира се понякога е по - добре грозна победа от колкото красива загуба , но аз лично гледам футбол заради самата игра , не заради титли победи и прочие , и ми писна на хуя да гледам само как 11 човека се защитават и другите се опитват да пробият този бетон ! Футболът стана прекалено тактически и като казвам тактически , прекалено защитен !


Офтопик:

На линия
CSKA69
Мнения: 4478
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: ШЛ: Борусия Дортмунд - Реал Мадрид - 2:2 FT

Мнениеот CSKA69 » 29 сеп 2016 14:10

Опираме пак до лични предпочитания. Ето, аз пак си казвам - моят идеал за футбола е времето на Дел Боске в Реал! Ще се съгласиш, че нито времената сега са същите, нито Реал притежава същите играчи за да играе такъв футбол. В крайна сметка един добър треньор е длъжен да адаптира и тактика и методология според качествата на играчите си.
Моуриньо (колкото и лично да не го харесвам) е Създателя на сегашния Реал и той го оформи според визията си - структурата и състава предразполагат за един по-директен стил на игра, заради скоростта на играчите в предни позиции и качествата им да съзвдават положения и да ги реализират. Карло Анчелоти промени доста неща в облика на Мадрид, но основата, оставена от португалеца си остана. Бенитес също не може да бъдe определен като най-офанзивния треньор на света :lol:, а Зидан беше помощник на Анчелоти в първия сезон, когато Реал все още си играеше контраатакуващия футбол на Моу ;) Важно е да се отбележи, че Анчелоти през втората година се опита да промени стиловата насоченост към игра с повече задържане на топката и видяхме какво стана :roll: Бенитес пък (това е мое мнение) се опита да балансира и хем да може да играе прибрано, хем да задържа и контролира средата в дадени моменти.. Изобщо не му се получи и 6-те му месеца бяха тотален хаос.. Така че е напълно логично Зидан да продължава работата на предшествениците си, като естествено вкарва и своите идеи.
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: ШЛ: Борусия Дортмунд - Реал Мадрид - 2:2 FT

Мнениеот Middlesbrough » 29 сеп 2016 14:24

CSKA69 написа:Опираме пак до лични предпочитания. Ето, аз пак си казвам - моят идеал за футбола е времето на Дел Боске в Реал! Ще се съгласиш, че нито времената сега са същите, нито Реал притежава същите играчи за да играе такъв футбол. В крайна сметка един добър треньор е длъжен да адаптира и тактика и методология според качествата на играчите си.
Моуриньо (колкото и лично да не го харесвам) е Създателя на сегашния Реал и той го оформи според визията си - структурата и състава предразполагат за един по-директен стил на игра, заради скоростта на играчите в предни позиции и качествата им да съзвдават положения и да ги реализират. Карло Анчелоти промени доста неща в облика на Мадрид, но основата, оставена от португалеца си остана. Бенитес също не може да бъдe определен като най-офанзивния треньор на света :lol:, а Зидан беше помощник на Анчелоти в първия сезон, когато Реал все още си играеше контраатакуващия футбол на Моу ;) Важно е да се отбележи, че Анчелоти през втората година се опита да промени стиловата насоченост към игра с повече задържане на топката и видяхме какво стана :roll: Бенитес пък (това е мое мнение) се опита да балансира и хем да може да играе прибрано, хем да задържа и контролира средата в дадени моменти.. Изобщо не му се получи и 6-те му месеца бяха тотален хаос.. Така че е напълно логично Зидан да продължава работата на предшествениците си, като естествено вкарва и своите идеи.

А така , сега пак прочети първото ми мнение в темата и виж какво съм написал , а ти почна да нападаш :mrgreen:


Офтопик:

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: ШЛ: Борусия Дортмунд - Реал Мадрид - 2:2 FT

Мнениеот ZinedineZidane » 29 сеп 2016 14:56

Чак трагично не, но не и достатъчно убедително, това е със сигурност. Има много какво да се желае. Но не бива да се подценява Дортмунд, особено начело с Тухел. Определено са класа и играят брутално изтощаващ футбол. Трудно се печели срещу такива отбори и то в Германия, където пък Реал поначало играе безобразно.
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ: Борусия Дортмунд - Реал Мадрид - 2:2 FT

Мнениеот Furious_Monk » 29 сеп 2016 18:58

Не бива да се забравя и друг фактор. Доста от играчите, които играха срещу Лас Палмас започнаха и двубоя срещу БВБ. И двата отбора играят агресивен, борбен и изтощителен и за съперника и за себе си футбол. А това са два зверски мача в интервал от 3-4 дена. В момента след Атлетико, точно Лас Палмас и Севиля за отборите, които изповядват най-борбен стил на игра.

Според мен дори Лас Палмас игра по-добре срещу нас, отколкото БВБ го направи, но резултатът е един и същ, така че това е субективно.

На мен пък ми харесва стила на Симеоне. Има си тръпка, има изпълнители способни на страхотни отигравания, има борба и игра до последно. Не виждам какво да не му харесвам на него.

Разликата е ,че Симеоне използва двама като Каземиро в средата като вътрешни полузащитници и двама тип Модрич като външни плеймейкъри, а от скоро май е започнал да залага на едно крило и един външен полузащитник. Определено неговата тактика изглежда по-балансирана и подредена, докато при Зидан има толова много неясноти, все още.

Сякаш вместо да вземе по нещо от Анчелоти и Моуриньо, той се лута между тях и сменя подхода твърде често.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта