Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23294
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот Thsmith » 16 мар 2019 16:37

paceto написа:Зидан харесваше Навас и дори заради него стопира трансфера на Кепа при нас.

и е направил мнгоо добре, само тоя лольо ни липсваше. След онова изпълнение със Сити ми стана един от най омразните играчи :lol: :lol: Горе долу колкото кльощавия циганин.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот paceto » 05 апр 2019 00:44

Касийяс сравни Зидан с Дел Боске

Легендата на Испания и Реал Мадрид Икер Касийяс сравни настоящия наставник на “Кралския клуб” Зинедин Зидан с великия специалист Висенте дел Боске. Както е известно, стражът спечели на два пъти Шампионската лига с мадридчани и по веднъж световната и европейска титли с “Ла Фурия Роха” под ръководството на Дел Боске, а с французина бяха съотборници по времето на първия “Галактико”.

“Скокът от играч в треньор не е лесен, въобще не е лесен. Когато си бил най-добрият, един от най-великите за всички времена, нещо, което всички сме видяли на терена, това изглежда като лесна задача. Виждали сме обаче толкова много случаи, в които не се получава. Изглежда, че Зидан винаги контролира ситуацията. Той, също така, е млад наставник, който поддържа връзка с играчите си. Радва се, че те са звездите. Когато го видя на пресконференции, напомня ми на Висенте дел Боске. Висенте никога не е бил треньор, който иска да е в светлината на прожекторите. Когато беше наш наставник в Реал Мадрид… той беше такъв, а Зидан много ми наподобява на него”, заяви настоящият вратар на Порто.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот paceto » 18 май 2019 19:18

Зидан: Ако нещата не стават по моя начин, ще си тръгна

Наставникът на Реал Мадрид Зинедин Зидан даде пресконференция преди последния мач на тима за сезона. В неделя столичани приемат Бетис в двубой от Ла Лига без значение. Ето темите, по които говори треньорът:

Последен двубой

На всички е ясно какво се очаква от нас. Подготвихме се добре през седмицата и сега искаме да кажем “чао” на нашите фенове с добра игра и победа. Това беше сложен сезон и искам да покажем на запалянковците, че мислим за следващия, когато ще се завърнем по-ентусиазирани, за да могат те да бъдат горди с футболистите. А и е добре, че сезонът свършва.

Последен мач на Бейл за Реал изобщо?

Той ще бъде в групата и само това ще кажа по темата. Утре ще видите дали ще играе, или не. Но не знам какво ще се случи в бъдеще. Но със сигурност ще има промени в състава

Последен мач и на Кейлор Навас за Реал изобщо?

Не гледам на нещата по този начин. Не мисля за това, което ще се случи през следващия сезон. Говорил съм с него, но няма да ви кажа какво точно сме си казали. Бях ясен по въпроса с вратарския пост. Само аз и той знаем какво сме си казали.

Вратарският пост занапред

Когато новият сезон стартира, ще обява кой ще бъде първи избор и кой ще е втори. Аз съм треньорът и аз решавам. Аз ще направя отбора, а ако това не се случи, ще си тръгна. Аз решавам за новите футболисти, макар по трансферите да работим в екип. Ако нещата не стават по моя начин, ще се махна.

Антоан Гризман

Не мисля, че трябва да говорим по тази тема. Питайте го него къде ще ходи.

Лука Йович

Няма смисъл да говорим сега за това

Иско

Нищо няма да ви кажа и по тази тема

Ферлан Менди от Лион

Ще е проява на неуважение, ако говоря за футболисти на други клубове. Освен това би било неуважение и към тези, които са в отбора ни сега и които би трябвало да играят утре

Люка Зидан
Той показа, че е вратар от висока класа. И то не защото ми е син, а защото е част от първия отбор. Не съм искал от клуба той да е №2. Но както вече казах, през следващата кампания всичко ще е ясно.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот Tiberius » 18 май 2019 19:55

Култово интервю! :mrgreen:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот paceto » 18 май 2019 21:04

Да, и защо изобщо го питат за бъдещите трансфери след като е ясно, че няма да каже нищо. :mrgreen:
Сега тази седмица, която идва би трябвало да обявят Йович понеже вече сезона им свърши и няма да има причина да се протакат нещата до средата на лятото да речем.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32503
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот 1914.1902 » 21 сеп 2019 15:14

На старши треньора Зинедин Зидан дори не му минава мисълта да подава оставка, след като Реал Мадрид изглежда неубедителен от началото на сезона. През седмицата “лос меренгес” бяха разгромени от Пари Сен Жермен (0:3) в Шампионската лига, като дори не успяха нито веднъж да уцелят вратата. Веднага тръгнаха слухове, че наставникът може или сам да си тръгне, или да бъде уволнен, а спряганото име за негов наследник е това на Жозе Моуриньо.

“Не ме притесняват слуховете за завръщане на Моуриньо - заяви Зидан днес. - Ако започна да чета пресата, то съм загубен. Мен са ме учили никога да не се предавам и да работя до последната минута за постигането на целта си. Чувствам се силен и не смятам, че клубът има съмнения относно работата ми. Даже напротив! Етапът е труден, но това е реалността. Реших да се завърна на “Бернабеу”, защото смятам, че съм достатъчно уверен и готов да работя върху нов проект. Ето, че съм тук и винаги ще се боря. Всички трябва да сме задружни.”

В неделя столичани гостуват на Севиля, който преди този кръг е лидер в Ла Лига: “Ще бъде трудно, защото там се играе трудно. Трябва обаче да спечелим и ще дадем всичко от себе си за това.”

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот paceto » 22 дек 2019 21:55

ЗИДАН ГО НАПРАВИ ОТНОВО

През септември ситуацията на Бернабеу беше такава, че почти никой не вярваше, че доверието на Зинедин Зидан в играчите от „старата гвардия“ ще даде резултати. Днес обаче Реал Мадрид отново е конкурентен.

В мача на Камп Ноу срещу Барселона белите определено надиграха своя опонент. В последните десет години имаше случаи, при които Реал Мадрид си тръгваше с победа от Каталуния, но Барселона никога не са изглеждали толкова безидейни и дори безпомощни срещу вечния си враг.

Реал Мадрид пресираше яростно и решително и играчите на Барселона не знаеха какво да правят с топката. Така типичния за тях стил „тики-така“ от времето на Гуардиола изглеждаше останал далеч назад във времето.

Обратното се случва при Реал Мадрид. При липсата на голмайстор като Кристиано Роналдо, основната сила на белите идва от халфовата линия. Парадоксално е, че зоната, в която Зидан има най-малко опции, донесе най-много солидност на този отбор, който показва че наистина иска да спечели Ла Лига.

Изглежда странно, че 21-годишен играч може да стои зад това възраждане, но представянето на Феде Валверде издигна Реал Мадрид на друго ниво. Неговите качества помогнаха на Тони Кроос да възвърне най-добрата си форма, докато Каземиро е все така решаващ в халфовата линия. Дори Лука Модрич, който все по-често е оставян на пейката за сметка на Валверде, предлага много когато влезе като смяна.

Осем от играчите в стартовия състав в сряда бяха част от тима, който спечели четири Шампионски лиги за пет сезона, но въпреки това те играха така, сякаш имаха какво да докажат на "Камп Ноу". Това колективно завръщане на най-доброто им ниво се дължи на един човек: Зидан.

Преди три месеца изглеждаше, че Мадрид затъва, но сега белите отново демонстрират играта, която всички мадридисти искат да виждат и заслужаваха да си тръгнат с трите точки от Камп Ноу. Те вече са гостували на Барселона, Атлетико Мадрид, Севиля и Валенсия, като не са изгубили нито един от тези двубои и делят първото място в класирането на Ла Лига.

Зидан вярва на играчите си и те му се отплащат за това. Все още има цели, които отборът трябва да постигне, но е ясно, че французинът отново показва магията си.

[Marca]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32503
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот 1914.1902 » 23 дек 2019 00:30

Урочаса го , Паце . :oops: :lol:

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32503
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот 1914.1902 » 03 яну 2020 13:01

[center]Зидан: Няма да е провал, ако не спечелим нищо през 2020 г.

Наставникът на Реал Мадрид Зинедин Зидан не се притеснява, че тимът му не постига същите успехи като онези от предишния му престой в клуба. Тогава славният французин донесе три титли от Шампионската лига и феновете се надяват на нови триумфи.

“Няма да е провал, ако не спечелим нито един трофей. Провал би било, ако не се опитаме да го направим, давайки всичко от себе си. Трябва да тренираме здраво всеки ден”, заяви Зидан днес.

През идната седмица на “белите” им предстои участие в турнира за Суперкупата на Испания, който ще се проведе по нов формат с четири участника. Те ще спорят за отличието в Джеда (Саудитска Арабия) между 8 и 12 януари.

Преди това утре на тима му предстои гостуване на Хетафе в Ла Лига, където Реал е втори зад Барселона.

“Истината е, че загубихме точки и затова не сме на върха - добави Зизу. - Трудно е винаги да бележиш, защото и съперниците умеят да играят добър футбол. Най-важното е ние винаги да се стараем да бележим. Засега можем да сме щастливи от това, което правим. Но искаме да се развиваме и ще се постараем да го направим през 2020 г.”

Французинът не изключи възможността някои от футболистите, му които не играят достатъчно, да напуснат през настоящия трансферен прозорец. Въпросът беше конкретно за Браим Диас и Мариано Диас.

Зидан потвърди още, че Еден Азар със сигурност няма да пътува за Близкия Изток идната седмица, тъй като продължава да е контузен. Надеждите са той да се оправи за след това.
[/center]



Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: velez и 14 госта