Кристиано Роналдо - фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Кристиано Роналдо - фен тема

Мнениеот paceto » 10 юли 2018 19:17

Аз не вярвам да остане за целият си договор там и очаквам след втората година да поеме насам към САЩ. :)

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Кристиано Роналдо - фен тема

Мнениеот paceto » 10 юли 2018 19:21

Ювентус официално обяви трансфера на Кристиано Роналдо, като го привлече за 105 милиона евро. Петкратният носител на Златната топка написа прочувствена раздяла, която стана достояние на целия свят през сайта на Реал Мадрид. В нея звездата на световния футбол не пропусна да благодари на всички хора, които са му помогнали да достигне тези успехи, които постигна с „кралския клуб”.

Годините, които прекарах в Реал и в града Мадрид са може би най-щастливите в моя живот. Изпитвам чувства на огромна благодарност към отбора и града и мога само да благодаря на хората за любовта и обичта, която получих.

Вярвам обаче, че е дошло времето да отворя нова страница в живота ми и затова помолих от клуба да приеме молбата ми за трансфер. Усещам, че това е правилното действие и моля нашите последователи да ме разберат.

Това бяха невероятни и уникални девет години за мен. Всичко бе изпълнено с вълнение. В Реал винаги е трудно, защото очакванията са много сериозно. Това не ме е притеснявало никога. Знам, че никога няма да забравя това, че усещах футбола тук по уникален начин.

Имах невероятни съотборници, както на терена, така и в съблекалнята. Чувствах топлото посрещане на трибуните на „Сантиаго Бернабеу” всеки път, когато побеждавахме. Спечелихме заедно три поредни Шампионски лиги и общо четири за пет години. Аз успях, с тяхната помощ на индивидуално ниво, да имам честта да спечеля четири Златни топки и три Златни обувки. Всичко това стана, благодарение на този огромен клуб.

Реал Мадрид завладя сърцето ми, както и това на моето семейство. Затова искам да благодаря повече от всякога: на клуба, президента, директорите, колегите ми, лекарите, физиотерапевтите, работниците и всички, които правят всичко възможно и работят неуморно Реал да бъде толкова голям клуб.

Благодаря още веднъж на феновете на Реал Мадрид. Благодаря и на испанския футбол. За деветте години, които бях част от Ла Лига играех срещу страхотни съперници. Цялото ми уважение и признание за всеки един от тях.

Знам, че е дошло времето за промяна. Тръгвам си, но цветовете на фланелката и самата нея винаги ще я чувствам като моя, където и да бъда.

Благодаря на всички и разбира се, както казах за първи път на нашия стадион преди 9 години: Hala Madrid!", написа CR7 в официалния сайт на Реал Мадрид.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13207
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Кристиано Роналдо - фен тема

Мнениеот sapio0o » 10 юли 2018 19:21

Cristiano Ronaldo -

"These years in Real Madrid, and in this city of Madrid, have been possibly the happiest of my life. I only have feelings of enormous gratitude for this club, for the fans and for this city. I can only thank all of them for the love and affection I have received.”

"However, I believe that the time has come to open a new stage in my life and that is why I have asked the club to move. I feel that way and I ask everyone, and especially our followers, to please understand me.”

“They have been wonderful 9 years. They have been 9 unique years. It has been an exciting time for me, full of consideration but also hard because Real Madrid is demanding, but I know very well that I‘ll never forget that I have enjoyed football here in a unique way”

“I have had fabulous teammates in the field and in the dressing room, I have felt the warmth of an incredible fans and together we have won 3 Champions in a row and 4 Champions in 5 years. I have the satisfaction of having won 4 Gold Balls and 3 Gold Boots.”

"Real Madrid has conquered my heart, and that of my family, and that is why more than ever I want to say thank you: thanks to the club, the President, the directors, my colleagues, all the managers, doctors, physios and incredible workers.”

"I have reflected a lot and I know that the time has come for a new cycle. I'm leaving but this shirt, this shield and the Santiago Bernabéu will continue to always feel as my own wherever I am. As I said that first time in our stadium 9 years ago: Hala Madrid!”


Изображение
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10970
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Кристиано Роналдо - фен тема

Мнениеот Furious_Monk » 10 юли 2018 19:24

Една ера приключи.

Казват, че зад всеки мит има известна истина. Ако историята му бе в зората на човечеството, Кристиано щеше да се нареди до божествените имена сред древната митология. Защото тогава за такива хора се е смятало че са божествено превъплъщение... Зад всеки Херкулес, Ахил, Одисей има по един Кристиано Роналдо... Много здраве и успех в живота(само не и когато играе срещу Реал).


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=TBKG1YCDO7U[/youtube]
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3490
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кристиано Роналдо - фен тема

Мнениеот rebelheartous » 10 юли 2018 20:07

защо написа:Испанските пространства много ще му липсват, имам чувството, че в Италия бързо ще разбере на колко години е. :x


Това за първенството, в което голмайстори стават Тото Ди Натале и Лука Тони на по 100 години ли? :lol:

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: Кристиано Роналдо - фен тема

Мнениеот Unforgiven_M » 10 юли 2018 21:01

Италия въобще не беше за него, ама дали отиде там заради данъчните облекчения или е нямало друг луд да му даде голямата заплата на тези години? На 33 тепърва да иска двойно увеличение на заплатата и да тропа с краче, че Перес не му дава е нелепо. Перес да не е луд. Реал пуснаха CR7 по пързалката в точния момент - взеха каквото могат от него през годините, кешираха го сериозно за годините му, и си пестят пари за заплати за нови и ПЕРСПЕКТИВНИ играчи. Честно супер сделка е да вземеш 100 милиона за 33-34 годишен играч, който я играе още година-две я не.

След някой и друг ден тази тема май трябва да се заключи или да се премести във форума на Ювентус :)

Bernaleo
Мнения: 4568
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Кристиано Роналдо - фен тема

Мнениеот Bernaleo » 10 юли 2018 21:06

Роналдо 100% напусна Испания заради данъчните си задължения ! По този начин ще избегне затвор,а и Реал не му удариха едно рамо по този въпрос..

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Кристиано Роналдо - фен тема

Мнениеот paceto » 10 юли 2018 21:42

Bernaleo написа:Роналдо 100% напусна Испания заради данъчните си задължения ! По този начин ще избегне затвор,а и Реал не му удариха едно рамо по този въпрос..


Какво рамо точно трябваше да му даде Реал в тази ситуация? Да ходи с него в съда с ръчичка или да потули цялата схема чрез натиск и то защото неговите хора, които се грижат за тези неща не са сви свършили работата? :roll:

Много пъти Реал застана зад него и казваше, че той е невинен и т.н. и няма какво друго да се направи в този момент. Явно Роналдо е очаквал Перес чрез връзките си да успее да натисне този и онзи и да се избегнат тези скандали, ама Перес не иска да си цапа ръцете по тези неща, защото и него го следят изкъсо заради бизнеса му.

Роналдо няма как да лежи в затвора и дори го осъдиха условно, така че тази тема е приключена за него, но е основен принос да се махне от Испания, а не толкова заради искане на по висока заплата т.е. 30 млн.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32254
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Кристиано Роналдо - фен тема

Мнениеот 1914.1902 » 10 юли 2018 21:51

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=s85Xiui3c70[/youtube]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18011
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Кристиано Роналдо - фен тема

Мнениеот kingofpop » 10 юли 2018 21:58

paceto написа:
Bernaleo написа:Роналдо 100% напусна Испания заради данъчните си задължения ! По този начин ще избегне затвор,а и Реал не му удариха едно рамо по този въпрос..


Какво рамо точно трябваше да му даде Реал в тази ситуация? Да ходи с него в съда с ръчичка или да потули цялата схема чрез натиск и то защото неговите хора, които се грижат за тези неща не са сви свършили работата? :roll:

Много пъти Реал застана зад него и казваше, че той е невинен и т.н. и няма какво друго да се направи в този момент. Явно Роналдо е очаквал Перес чрез връзките си да успее да натисне този и онзи и да се избегнат тези скандали, ама Перес не иска да си цапа ръцете по тези неща, защото и него го следят изкъсо заради бизнеса му.

Роналдо няма как да лежи в затвора и дори го осъдиха условно, така че тази тема е приключена за него, но е основен принос да се махне от Испания, а не толкова заради искане на по висока заплата т.е. 30 млн.


всеки си има мнение по темата, аз като фен на кръвния враг гледам всеки мач на Реал и мисля, че съм не по-малко запознат с нещата около него и съм почти убеден, че основният му довод е, че може да стане едва втория играч спечелил ШЛ с 3 различни отбора....представи си ако изведе и Юве до ШЛ какво ще се говори за него....верно ще го обявят за най-велик и т.н...докато ако беше останал при вас все тая той вече е легенда и дали ще спечели още 1 ШЛ или не си е същото...дали имаш 4 или 5 ШЛ с Реал Мадрид или си вкарал 180 или 210 гола няма голяма разлика....ти вече си се наредил сред легендите на този отбор
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта